bugün

Mandalina Şenliğimiz öncesinde Belediye çalışanlarımızla birlikte mahallelerimizde mıntıka temizliği yaptık. Yarın çok keyifli bir şenlik olacak. Turuncu Bayramımıza herkesi bekliyoruz.
Dün gece çok iyiydin. Değil tabiki de knk ben sınava calisiyorum sen arasana şu halisahayi.
Hayatıma iyi ki girdin seninle çok mutlu olacağız eskileri s*ktir et beraber olalım.
Rümeysadan gelmişdir.
1görüntü hodeee.
Sen uyudun sanırım.
Aynen öyle.
Ok iyi geceler.

Babamdan o da.

(bkz: hayatın böylesine yazıklar olsun)
Valla kanka kız bir atladı üstüme sonrasını ne sen sor ne ben söyleyeyim.
:DA:SDA.
Hiçbişiyi açıklamıyolar ya.
Teklif pazartesi hazır olacaktır merak etmeyin.
''hi olsun gelir elbet.''
"Biz yine ayrıldık. Yarın bana terapi yapar mısın?"
aşk kafanı bulandırmasın.
"A.selam abi sende selam söyle
"Çatır çatır sik beni bebeşim"

Ne azgınlar var be.

Oyşh.
sana aşığım.
Ne alaka şimdi.
Sen + ben = biziz
Sen - ben = hiciz
Sen x ben = herseyiz
Sen \ ben =bölünmeyiz

10 dakikadır şu gelen mesaja gülüyorum sözlük. Ergenlik çok fena çok. *
Birileri dört işlemle ilişkisinin temellerini atmışa benziyor.

Yalnız ne integral var ne bir şey. O temel sağlam olmaz bak yıkılır. Yine de hayırlı temeller.

(#34949638)
(bkz: hiçbir şey gelmemiş olması)
Yoksa sokcam böyle işe
Yine çok romantik bir mesaj.
Günaydın osurukçular.
MERHABA BEN BiLGEHAN DEMiR SiZLERE BAZI UYARILARIM VAR NEDEN Mi ÇÜNKÜ BU HAREKETLERi HALA DENiYENLERiN OLDUĞUNU DUYDUM ARKADAŞLAR KESiNLiKLE BU HAREKETLERi DENEMEYiN ÖZELLiKLE SiZ ÇOCUKLARA SESLENiYORUM BAKIN EN PROFESYONELLER BiLE BU HAREKETLERi YAPARKEN ÇOK CiDDi SAKATLIKLAR YAŞAYABiLiYORLAR ONLAR BU HAREKETLERi DENERKEN EN GENiŞ GÜVENLiK ÖNLEMLERi ALTINDA YAPIYORLAR BUNA RAĞMEN JOHN CENA, REY MYSTERIO, UNDERTAKER, BATiSTA, EDGE ÇOK CiDDi SAKATLIKLAR YAŞADILAR SiZ SiZ OLUN HERHANGi BiR YERDE BU HAREKETLERi SAKIN DENEMEYiN BENi DE ÜZMEYiN RiCA EDiYORUM BU HAREKETLERi SADECE iZLEYiN
Ablaaa. Zeka sorunlu kuzenden gelen mesajdır.