bugün

yaz ayları bildiğiniz üzere üç adet aydan oluşur ve bu süreçte normalde göremediğiniz tipler peydah olur. bu tiplerin giyim kuşam vesilesiyle çevre tarafından fark edilme arzusu bazen kişiliksiz bir insanın periyodik hezeyanları şeklinde tezahür eder. taktığı afili gözlük sayesinde kendini film karakteri sanan andavallar , iki frikik verince kendini adriana lima çekiciliğinde hisseden ve yandan yemiş jennifer lopez silueti olduklarından bihaber mallar sahil şeridi boyunca uzanırlar. bu malların ve andavalların ortak özellikleri kendilerine esrarengiz bir hava katma çabalarıdır. normalde kıçıkırık bir öğrenci bilemedin animatörken ,carla bruni-prens william triplerine girerler. bunlardan dişi olanları "aman, herkes de bana bakıyor ya ayılar" derken aslında göğüs kafesinin sol tarafındaki organ seri bir şekilde kan pompalıyordur. ve yine bu mevsimliklerin çoğu o anda şehvetin doruklarında gezindiğini inkar etmeleri sonucunda içine düştükleri dilemma ile cebelleşiyordur. emin olun ki onlara saçları kıvır kıvır teni yanık mı yanık bir muhabir onlara mikrofon uzatıp " erkeklerin sözlü tacizlerine maruz kalıyor musunuz?" diye sorduğunda "evet, gözleri ile yiyor ayılar" cevabını alacaktır. oysa işin aslı hiç de öyle değildir. talebi arttırmanın yollarından biridir bu ve pek tabii ki de samimiyetsiz bir tavırdır. aynı tipler dolunay çıktığında gece klüplerine gidip stratejik bir köşede avını beklerler. bu bekleme sürecinde umursamaz,cool tavırları ile cazibelerini arttırmaya çalışırlar.oysaki oraya gidiş amaçları bellidir.
oldum olası yapmacık tiplerden, maskelerini çıkarmayan insan müsveddelerinden tiksinmişimdir. bence hepsi aşağılık,bir o kadar da yazlık...

not: son paragrafa kadar bir nefeste okunmalıdır.son paragrafta ise bir dublaj sanatçısından yardım alınması yararınıza olacaktır