bugün

az önce içinde bulunduğum durum.
Laf lafı açtı ve geçen sefer iki kez başarısızlıkla sonuçlanan stalk anlarım geldi aklıma, inat ettim ve az önce aradığımı buldum. Sanırım cidden tehlikeli yaratıklarız.
görsel
En sevdiğim muhabbet.

Ayrıca sadece ben yaşamadığım için sevindirdi.
bu konuşma esnasında kendimi güldürdüğüm bazen normalde düşünemediklerimi düşündüğüm için hüzünlendiğim olur zira en konuşmaya korktuğumuz şeyleri o Zaman diliminde kendimizle konuşuruz.
bir insanı en iyi kendi anlar,
şimdi delirdim mi,şizofrenmi oldum diye endişe etmesin, zira şu zamanlarda kimsenin seni dinlemek istediğini sanmıyorum.
ya demokrasi nöbetinde,ya sosyal medyada fenomen olma derdinde yada pokemon peşinde.
Başıma gelendir. Sonra "ben bu konuya nereden geldim ya?" Diye düşünmeye başlıyorum. Sonra tekrar...
Her gece olandır.
seni anlayan biriyle muhabbetin doğuracağı sonuçla eşdeğerdir.
istisnasız her gece olandır. bazen kendimi kendimle tartışırken buluyorum.
yaklaşık 5 senedir her gün yapıyorum. o kadar ilerledim ki bazen jest, mimik, el hareketleri ilede eşlik ediyorum konuşmalarıma. sonra kendimle konuşurken kendime kızıp duuvarı yumrukladığım oluyor. sanırım 3-5 seneye deliririm.
Dakikalar süren düşünmeye yol açar ve uyumanızı sağlar.
Aklınız gevezedir ya da.
sevgiliyle kavga edildikten sonra kafada kurulan ve sürekli uzayan düşüncelerdir. ucu mutlak kötü biter. aldatır/terkeder/bıkar.. vb vb..
ben benimle beni kendim kendi kendime kendimi bana benim kendimle
hatta laf lafı açmakla kalmaz,tartışma bile çıkar.o derece hararetli bi konuşmadir bu.
cok eglenirim bu durumdan,artik kendimi çok sevdiğimden mi yoksa delirdigimden mi bilemem.ikinci şık daha kuvvetli.
Ulan koca gün kaç kişiye selam verdim kac kişiyle muhabbet ettim bilmiyorum ama hiçbirinin muhabbeti bu kadar sarmadı. Artık bi sussam da yatıp uyusam amk.
insanın kendi sohbetine hasret kalmasıdır. kendi kendine bir şeyler düşünürken bir bakmışsın üç saattir muhabbet kaynamış. biz aştık, kafadaki gıybet team ile yardırıyoruz şu an.
Bazen öyle derin bir muhabbet olur ki sabahlarsın. Hiçbir gizli saklı durumun olmadığı tek muhabbettir.

Edit:şuan yaptığım eylemdir muhabbet iyi sardı size iyi geceler.
düşünmeyin ince düşünene kalın girer.
Muhabbet çok güzel, du bi Dakka sigara yakıp geliyorum.
insana keşke benden bir tane daha olsa dedirtir.
Düşüncelere dalmadan uykuya dalamıyorum.
Benim en büyük sorunumdur kendisi. Bunun yüzünden günlerce uyuyamıyorum.
Bir süre sonra sinirden ağlamaya başlamanıza neden olan durumdur .
(bkz: seninle daha fazla tartışmayacağım)
(bkz: üslubun hiç hoş değil)