bugün

toz işine başlayıp aileme ölene kadar para biriktirmek
(bkz: Breaking Bad) gerçi, yarına kadar ne kadar biriktirecem amk.
banka soyarım baraları da o gün yerim.
Hayatta yapmam dediğim çılgınca birşey yaparım.
Dövüşmek(sevmediklerimi dövmek), sevişmek gibi bilimum işteş eylemler, bir de matematik öğretmenime gidip, amonaco öğrettiklerin bi sike yaramadı kafamı o kadar siktin yarın ölüp gitÇem mutlu musun demek.
düşünüp, düşünüp, yine düşünüp, yapacaklarının biri hariç hepsinden vazgeçmektir. bir ömür boyu içinde kalan onca şeyden en kor olanı, en can yakanı, en yarım kalanı seçip diğerlerini unutmaktır. bir çift gözdür genellikle, diğerlerine tercih ettiğin. ona gitmek, sustuklarını dökmek, belki hiç ayrılmayacakmış gibi sadece sarılmaktır. kokusuna müptela burnunu, cennete hazırlıklı göndermek için ilk adımdır ayrıca.
kitaplarımı bağışladığımı beyan eden bir not yazar, çayımı demler ve azrail'i beklerim. bi çay içeriz öyle gideriz.
namaz kılmak, kiliseye gidip günah çıkartmak, hazır başlamışken sinagoga gitmek ve hatta uzaylılara yalakalık olsun diye fermi paradoksunu çürütmeye çalışmak.*
Bu dünyada çektik bari varsa diğer tarafta götü kurtaralım çabasına girişmek.
Gidip sımsıkı sarılmak, yanaklarını iyice mıncırmak, ellerini tutmak.
koşarım.
ölene dek namaz kılmak.
tabut ve kefen ayarlama.
pamuğumu teperim.
bir silah alıp kafaya sıkmak. zira o andan sonra hayatınızın anlamı kalmaz.
direk namaza başla sonra sevdiklerine veda mektubu yaz. (bkz: 3 ay değilmiydi o ya)
(bkz: bir günde kaç kişi öldürülür)
direk namaza başlamak sonra sevdiklerine veda mektubu yazmak. (bkz: 3 ay değilmiydi o ya)
Ölümüm üzerine bir komplo yaratarak, suçu nefret ettiğim insanların üstüne atarım. Ömür boyu yatsın pezevenkler.

(bkz: maktule ait bir not)
Hiç değişmeden eğilmeden bükülmeden Şimdiki gibi yaşamaya devam etmek. Öyle abartmadan yine çalışmak kuruntuya girmeden. kendine acımadan eğlenmek, eskisinden çok iki yüzlülükle tanrıya daha çok yakınlaşmaya çalışmadan onun rüzgarını ensenizde hissetmek... Yani güzel yaşamak güzel ölmek yine hep hala hiç siklememek mükemmel bi duygu...
ölüme hazırlanmak, güzel elbiseler giymek ve yapmak istenen herşeyi yapmak.
intihar etmek.
Bakire bir kadın için birinci sırada sex.
Iyilik yapardım.
organlarımı bağışlamak için dilekçe yazardım . hiç değilse ben ölürken bir başkası canlansın.
''Kıyamet gününde dâhi olsanız fidan dikiniz.''
sanırım tüm manyaklıkları yapmaya çalışırım, yani eksik kalan bikaç tanesini * .
denize girerdim heralde. aileme son bir sarılırdım öncesinde. sonra kendimi bırakırdım denize. dünyaya karışmış gibi beklerdim ölümü.