bugün

Aziz Yıldırım ''Şerefsizler'''i yine çok tatlı söyledi...
Şampiyonluk Kutlamaları Yine Çirkin Manzaralara Sahne Oldu: Yurt Çapında 140.000 Göbekli Ofise Formalarıyla Gitti.
http://zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=280094 az önce okudum ve yarıldım.
görsel
Motorla Yaptığı Türkiye Turundan Ölmeden ve Tecavüze Uğramadan Kurtulmayı Başaran Alessio Perre, Kapıkule Sınır Kapısı'nda Coşku ile Karşılandı.
Atomu parçalamak niyetiyle Fizik bölümünde asistanlığa başlayan Esin D.'nin (28) kahvesi, hocasından tam puan aldı...
e-Devlet'in yeni hizmeti e- Nabız'dan geçmişe yönelik sağlık bilgilerini kontrol eden Ş.B. 2 yıl önce öldüğü gerçeğiyle yüzleşti...
Araştırma Şirketleri, MHP'nin başarılı kampanyası sonrası seçmenin en az %5'inin oylarını Hak ve Adalet Partisi'nden yana kullanacaklarını öngörüyor...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplu açılış mitingleri kapsamında bugün de istanbul Şehri'ni hizmete açtı...
Demirtaş'ın Bağlama Atağına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sert Yanıt: ''Kemençemi getirin!''
Dizilerdeki 'Akıl Hocası Balıkçı' Karakterini Gerçek Sanan Gence, Balıkçılardan Meydan Dayağı...
Sıradan bir fiilin sonuna koyulan - mektedir eki cümleye yine akademik bir hava kattı...
Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenler için 'Yazlık Top Sakal Genelgesi'ni yayınladı...
Fenerbahçe'nin yeni başkanı Aziz Yıldırım oldu! Aziz Yıldırım'ı kısaca tanıyalım...
Erdoğan Tarafından Tehdit Edilen Can Dündar, Kendi Hayatını Anlatacağı Yeni Belgeselinin Çekimlerine Başladı...
Ak-Saray'daki klozetlerin altın olup olmadığının araştırılması için Reza Zerrab'ın bilirkişiliğine başvurulacak...
Dünya Okul Devamsızlık Sıralamasında 1. Olan Türkiye, Geçmişe Dönük Rapor Almak için Dünya Sağlık Örgütü'ne Başvurdu.
Liberal Demokrat Parti genel başkanı Cem Toker iddialı konuştu: ''%2'nin altında oy alırsam görevi bırakırım...''
oyunu kendisinin kullanacağını öğrenen davutoğlu apar topar sandığa gitti.
Seçimden ilk Sonuçlar Gelmeye Başladı: Facebook'ta Bloklanan Denyo Akraba Sayısı 342.358..
Meclis başkanlığını Deniz Baykal'ın yapacak olması, ''Seks Cumhuriyeti''nin ayak sesleri olarak yorumlandı...
Aldığı oy sayısı partinin sandık müşahidi sayısının beşte biri olan Liberal Demokrat Parti, olağanüstü kongre kararı aldı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bana mazlumları... Amaan, muhtarları getirin...'''
Türkiye, Akşam Üzeri 4 Gibi Uğrayacağını Söyleyen 27.000 Ustayı Bekliyor...
--spoiler--

http://www.zaytung.com/so...kadetay.asp?newsid=281067

--spoiler--