bugün

şirket içi motivasyon eğitiminde gerçekten motive olan cem üstünkor'la ilgili tartışmalar sürüyor: terfi peşinde mi yoksa bildiğin gerizekalı mı?

türkiye’nin önde gelen firmalarından rüzgarcılar holding’in çalışanlarına verdiği zorunlu şirket içi motivasyon eğitiminde gerçekten motive olan cem üstünkor’la ilgili spekülasyonlar hız kesmiyor. tam olarak nasıl gerçekleştiği kimse tarafından anlaşılamayan olayla ilgili olarak üstünkor, “eğitim ilk açıklandığında ben de herkes gibi ‘ooh 3 gün yatış’ şeklinde bakıyordum olaya ama nasıl olduysa kendimi bir anda motive olmuş olarak buldum. şu an şirket için öl deseler ölecek durumdayım” şeklinde konuşurken, eğitimi veren danışmanlık şirketinin uzmanlarıysa oldukça endişeli: “ne söyledik de bu kadar gaza geldi hiçbir fikrimiz yok.”
Ismail kartal'dan son dakika açıklaması: "don vito corleone'nin babası da aziz yıldırım'dır"
almanya'ya 7-1 yenilen brezilyada seferberlik ilan edildi . 20 yaşı geçmiş insanlar maça çagırılıyor.
Abdullah Gül, 'Ey ana muhalefetin müdürü, ey cehape' için stüdyoya kapandı. *
Kütahya valiliginden son dakika açıklaması: -" sadece soy adı kütahya'lı, bizimle hiçbir alakası yok"
Rize Nüfus Müdürlüğü tartışmaya el attı: "Olmadı Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini Üçüncü Havalimanı olarak da değiştirebiliriz..."
Abdullah Gül'ün ''Partime döneceğim'' açıklamasını part-time olarak okuyanlar dernekleşme yolunda. *
--spoiler--
Başbakan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'la eşi Emine Erdoğan arasında First Lady olma kavgası...
--spoiler--
--spoiler--
Dışişleri, Süleyman Şah Türbesi'nin IŞiD'e Verileceği Haberini Yalanladı: ''AVM yapıcaz biz oraya.. Suleymanium AVM''
--spoiler--
--spoiler--
Alman istihbaratı: Davutoğlu ismi bizim için de sürpriz olmadı...
--spoiler--
iSKi Genel Müdürlüğü: Ice Bucket Challange yüzünden istanbul'un 59 günlük suyu kaldı...
--spoiler--
Davutoğlu: ''Ses deneme 1-2 ses... Eyyy! Se, a, ses deneme... Eyyy!!
--spoiler--
--spoiler--
gaziantepspor teknik direktörü ligin ilk haftasında oynayacakları Akhisar Belediyespor ile ilgili konuştu: Liderle oynayacağız ve yeni lideri belirleyen bir maç olacak. çok önemli bir sınav vereceğiz.

--spoiler--
--spoiler--
Holosko'nun gidişiyle birlikte Beşiktaş yeni para birimi arayışlarına başladı...
--spoiler--
--spoiler--
Arsene Wenger indirimli istanbulkart almak için iETT'ye başvurdu...
--spoiler--
Kenan evrene cezasını açıklama çilesi.
huu bey baba askerdin hani sen darbe falan yaptıydın..
--spoiler--
Cumhurbaşkanlığı devir teslim törenine katılmak için Türkiye'ye gelmeyen Angela Merkel: ''Rahat olun, bir kulağım sizde...''
--spoiler--
--spoiler--
Facebook, Cemre Bilgin (28)'in Yaklaşan Düğünü için 6 Adet Yeni Server Siparişi Verdi
--spoiler--
Her Sene En Az Bir Türk Takımıyla Eşleşen Arsenal, Halkalı'da Toplu Konut'a Girdi...
--spoiler--
Ahmet Davutoğlu, şahsına yöneltilen 'Kukla Başbakan' eleştirisine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en kısa zamanda cevap vereceğini söyledi...
--spoiler--
--spoiler--
iCloud hesabından giyinik fotoğrafları çalınan Lady Gaga şokta...

Haydarpaşa tren garını 'Turizm ve konaklama alanına' dönüştürme projesi, garın otel yapılmasına karşı çıkanlar tarafından sevinçle karşılandı...

Emniyet Teşkilatı'na bir destek de Egemen Bağış'tan geldi: ''Her cinayetten sonra bir Fatiha da ben sallıyorum...''

--spoiler--
--spoiler--
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, özerkliğini ilan etti...

--spoiler--

en fecisi http://www.zaytung.com/fo...erdetay.asp?newsid=235325
--spoiler--

Bir yılda 2 uçağı düşen Malezya Havayolları 'Ölmeden önce nereye gitmek istersiniz?' konulu yarışma düzenledi...

--spoiler--
almanya ve amerika'nın dinleme iddialarına karşılık:

--spoiler--
Barack Obama ve Merkel'den ortak açıklama: ''Haram lokma yemedik...''
--spoiler--
--spoiler--
Uzun süre sonra Musul'daki rehinelerden sevindirici bir haber geldi: ''Artık 49 değil, 50 kişiyiz. Hoşgeldin Umut Bebek...''
--spoiler--
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar