bugün

Japon Emniyet Müdürlüğü, Tüm Japon Halkını Zan Altında Bırakması Nedeniyle Robot Resim Uygulamasına Son Verdi. *
taze taze...

http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=234966
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=30133.
--spoiler--
Japonya Başbakanı'ndan 'Büyük Oyun' Özrü: ''Abi Marmaray yüzünden olduysa yıkalım biz onu geri?''
--spoiler--
--spoiler--

Erdoğan'dan Yeni HSYK Tasarısına Sert Tepki: ''Olm beni de Adalet Bakanı'na bağlamışsınız?!''

--spoiler--
--spoiler--
2.16 TL'ye Yükseldiğini iddia Eden Dolar'a Başbakan'dan Sert Tepki: ''Sandığa gidelim, kaç para olduğuna millet karar versin!''
--spoiler--
allah diyen çam ağacı.
Emniyet Genel Müdürlüğü, seyahat engeli olmayan takım arkadaşları arıyor...
Erdoğan: ''içinizdeki iyi niyetli Haşhaşileri bir kenara ayırıyorum...''
Yeni internet Yasasıyla Bir Hayal Daha Gerçek Oluyor... Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Web Sitesi: Akparti.org.tr.
Manchester United'ın 26 Yıllık Menajeri Sir Alex Ferguson: "Primler düzgün yatsa 5 sene önce emekliydim..."
--spoiler--
Başbakan'ın, ''yolsuzluk yapan çocuğum olsa evlatlıktan reddederim'' sözlerine Bülent Arınç açıklık getirdi: ''Sayın Başbakanımız oğlu Bilal Bey ile bir baba-oğuldan ziyade iki arkadaş gibidir...''
--spoiler--

--spoiler--
Hükumet, Yargıtay'ın hala karar alabiliyor olması nedeniyle olağanüstü toplandı...Ayrıntılar birazdan!
--spoiler--
--spoiler--
Transferin son gününde, Diyanet işleri Başkanı'nın da hazır bulunduğu törenle kendisini 3 yıllığına müslüman yapan imzayı atan Tuğçe Kazaz: "Yuvama döndüğüm için mutluyum"
--spoiler--
--spoiler--
Haziran ayı boyunca 'Kaldırımları kırdılar', 'Polise taş attılar', 'Yedirmeyiz' paylaşımlarıyla birlik ve beraberliğe büyük katkı yapan C.K(27), Sivas katliamının 20. yıl dönümünde 'Şapşal kedi * ' videolarıyla toplumsal barışa hizmet etmeyi sürdürüyor...
--spoiler--
Cumhurbaşkanı Gül'ün esrarengiz açıklamaları sürüyor:

3 vakte kadar bi şey olacak... iyi mi deseeem kötü mü desem...
'Esadsız Suriye' ve 'Bülent Ersoysuz Show Tv' konuları 2. Cenevre Konferansı'nda masaya yatırılacak...
Erdoğan'dan Yeni HSYK Tasarısına Sert Tepki: ''Olm beni de Adalet Bakanı'na bağlamışsınız?!''
Aziz Yıldırım'ın ''pavalel devlet'' açıklamasından sonra söz konusu devlet sayısı 3'e çıktı..
--spoiler--
ölü taklidi yapan adam bi gurup nekrofili hastasının gazabına uğradı.
--spoiler--

not: kendi mamülümüzdür. el değmeden zihinde üretilmiştir.
çıktığı varmış... ayrıntılar birazdan.
Fırat Nehrinde Recepi balığının yapacağı mitinge katılan binlerce sazan, balıkçıların yüzünü güldürdü...
--spoiler--
Sömestr Tatilinde Annesinin Bulduğu Kısmetlerle Uğraşmamak için Eşçinsel Olduğunu Söyleyen Ezgi Baramir'e Şok: ''Hatay'da doktor, çok hanım bir kız...
--spoiler--
--spoiler--
Başbakan Erdoğan, Brüksel'de Dış Mihraklara Paralel Devleti Anlattı...
--spoiler--
"seks kasedi yalnızca 1.5 dakika süren millet vekili çifte utanç yaşıyor."