bugün

O kadar güzel rüyalar görüyorum ki bazen korkuyorum yarıda kesilip
Premium üyelik soracak diye.
hac kurasında ismi çıkmayan ebeveynlerimi "milletin anası babası nası gidiyo" diyip rencide ettim.atanamayan hacılar oldular başıma."
Uyanır uyanmaz mesaj atmışmı diye baktınız dimi la ?
Koca koca adamlar Justin Bieber dinleyen el kadar bebelerle dalga geçiyorlar lan. Kendisi 13 yaşında Bach dinliyordu pezevengin taşa sıçtığı
selam ben sanat. benim için soyunabilirsiniz.
"kahvaltı uyanınca yapılır anne. kahvaltı için uyanılmaz"
Hatunlara şirin görünmek için kırk takla atıyoruz.Sonuç yine Kıvanç,yine Kenan yine Burak yine kıl tüy amk *

"Hop diri diri dat diri dit diri dom ben yarimi seviyom".. ADAMDAKi TEMBELLiĞi KES, ŞARKI YAZDIM AYAĞANA MiNiBÜS KORNASI SESiNi YAZMIŞ AQ.
isminin başında TC var ama çocuk ispanyol. kim gaza getirdi bunu lan yazık amk
"yasantimin bundan sonraki bolumunu ev kizi olarak gecirebilmem icin sponsor ariyorum." demiş ve ülkemizdeki evlilik olayını tek twitte özetlemiş.
Resmi twitter hesabı ne demek lan, bizimki imam nikahlı mı ?
Tecavüze uğrasa "Tecavüz keyfiii xD" yazacak insanlar var.
"game of thrones'un son bölümünde sibel
kekilli, tyrion lannister'a bildiğin trip attı. türk
kızı yedi krallık'ta bile trip atıyor aq."
hiçbir şekilde yarmayan twitlerdir. gülenler düşük zekalıdır bu kadar açık.
Hamal: Birine meyvenin olmuşunu değil de, hamını almasını söylemek. hamını da bi garip oldu. Neyse.
--spoiler--
Parayla imanın, bir de memenin kimde olduğu belli olmaz. Var sanırsın, destekli giymiştir; yok sanırsın, sütyensiz gelmiştir. Ayık olalım.
--spoiler--
Kızın ismi Sümeyyenur Hacıfettahoğlu. isminden nur yağıyor adeta, söylerken namaz kılmış oluyosun.
Mutfaktan çayı alıp geliyorum, bekleyin.
Madımak'ı yakanlar bugün ODTÜ'de bilimi savunanları yakmaya çalışıyor.

gül gül karnıma ağrılar girdi anasını satayım. bu tgb denilen şey harbi komik, sevdim bu uşakları. o değilde bir karar verin lan artık kim yaktı bu madımak'ı. bugün saldıranlar pkk'li diyorlar madımak'ı yakanlar onlar mıymış? peki o zaman zamanında senin taptığın adam niye bunların yanındaydı. o zaman sen yakmış olmuyor musun madımak'ı.

bir halt bilmeden fikir sahibi olmak böyle bir şey sanırım. kimin eli kimin cebinde, kim neyi savunuyor belli değil arkadaş. bende gelmişim yaran twitlere ne yazıyorum hale bak sen.
--spoiler--
AK Parti: Ayran
CHP: Rakı
MHP: Kımız
BDP: Kaçak Çay
--spoiler--
Uyuma konuşalım dese 3 gün konuşurum, haberi yok lan !
Krasic'le caddede karşılaşan preyboy arkadaşım Yeditepeli kız zannedip numarasını verdi herife.
çirkin kadın yoktur, az AYRAN vardır.
şimdi fener benficayı yendi, biz feneri yenmiştik. galatasarayın uefa kupası var. akhisar bize 4 attı. vay amk akhisar bize 4 attı ya.
https://twitter.com/9GAG/status/328574854615953408
izmir otogarında "Didimdidimdidim" diye bağıran amcanın yanına gidip " Ne didin? " diye espri yaptım. Amcayı kaybetme riskimiz varmış.