bugün

Lazanya sanki ülke olacakmış da son anda vazgeçip yemek olmuş...
--spoiler--
yıl 2013; ışınlanma merkezleri olması gerekirken; hala düğün kasetlerini cd'ye aktaran merkezler var.
--spoiler--

--spoiler--
türkiye'nin neresinde olursam olayım, hep avea'nın o kapsayamadığı %0.03'lük alanda buluyorum kendimi.
--spoiler--

--spoiler--
sabah 7'de yataktan çıkarken "bugün eve gelir gelmez yatacam" diyenler yine gece 12'yi gördü demi?
--spoiler--

--spoiler--
"2 şey merak ediyorum: 1)insanoğlu uygarlaşırken `sabahın köründe uyanıp güne başlayalım´ fikrini ortaya atan kimdi?2)Onu neden dinlediler?"
--spoiler--

--spoiler--
Saklambaç oynarken ebe olan kişinin bizi karıştırması için elbiselerimizi değiştiren nesildik biz, hayır ona göre yani.
--spoiler--
--spoiler--
- A$qmm ßna 14 $ßatta nalcqsıın ??
+ Türkçe eğitim seti.
--spoiler--
--spoiler--
"FENERBAHÇE'nin 1 günde 5 posta attığı 6alatasaray kadın sığınma evine sığındı"
--spoiler--
Dünya'da paranın satın alamadığı şeyler de vardır..nah vardır, yani anlayacağınız her şey para demek değildir..nah değildir.
Az önce Aziz ile PES atalım dedik. Ben Galatasaray'ı seçtim, "Aaa sen güçlü takım seçtin, ben de Barca'yı alırım o zaman" dedi. :(

-ünal başgan
Ygs sonrasi partiymis. Olmaz oyle sey. Ailecek gidip kebap yiyeceksiniz...
Aziz Yıldırım'ın verdiği "3 dünya yıldızı getireceğim" sözünü yerine getirmek üzereyim. Şüphesiz ki ebedi dostluk bunu gerektirirdi.

-ünal başgan.
--spoiler--
Drogba transferini 7 yıl önce duyuran Fanatik Gazetesini
tebrik ederiz. Adamlar ileri görüşlü.
--spoiler--
iÇindeki bilgi birikimi, kim milyoner olmak ister yarışmasına katılıp ilk soruda elenenler kadar olan kişiler bana kafa tutuyor. yemezler:)
--spoiler--
Sneijder: "Drogba gelmeden önce beni aradı, orası nasıl, diye sordu.Çok güzel, Beşiktaş'a koyuyorsun Fener ağlıyor dedim. ilk uçakta geldi'
--spoiler--
*
--spoiler--
5.sınıftayım babam teşekkür getir bilgisayarını yenilicem dedi bende getirdim geldi f5 e basıp gitti.
--spoiler--
Sezen Aksu dinliyim dedim, geçen minibüste yer verdiğim teyzeyi bile özledim.
--spoiler--
Kızın tipi; Tavşanlı Linyitspor. Tribi; Barcelona
--spoiler--
Gogsu olmayan kizlar straplez giymeyin artik.Gogsu sarili kore gazisi gibi duruyonuz.
Allah bile CC benim neyime AA.
"anne köpek balığı yavrusunu televizyonda görünce, kocasına dönüp "bak bey; bizim shark'ımız çıktı" dedi.." coco jambo.
Allah'ım sen ön direği tut, gerisini ben hallederim.
(bkz: çoğacayip bilgiler/#18472845)
Okul okul degil kezbanlari koruma dernegi amk.
https://twitter.com/bamya...status/296563723202605057
Burcuyla övünen insan var lan. Bir insanın anasının amından fırlama tarihinden başka övünecek bir meziyetinin olmaması da tuhafmış.
followunla yaşamıyorum ki unfallowunla öleyim.
peki sen adriana lima nın karşısına geçip " önemli olan iç güzelliği" diyebilir misin ?
--spoiler--
@unalbasgan

Son birkaç saattir kimseyi almadığım için endişelenenler olmuş. iyiyim iyi. Yunanlılar bizden 12 adayı almıştı ya kafayı ona taktım biraz ;)
--spoiler--

iyi güldürdü..