bugün

en son fenerbahçeye 60 milyon dolar kredi veren koçlar tosunlar.
resmen sikme odaklı banka. tamam diğerleri de öyle lakin bu direk kamışı yağlamış bekliyor.
türkiye nin en iyi bankasıdır.
garanti ve teb'den çok daha iyi ve öncelikli bir bankadır. ondan sonra iş bankası gelir.
kapıma kadar gelip yalvar yakar kredi kartı anlaşması imzalatan, başvurunun ertesi günü de vaadettikleri limitin yarısından azına sahip kredi kartını, diğer banka kartlarımı ve borçlarımı kapatırsam vereceklerini bildiren banka. komik olan şu ki yalnızca iş bankasıyla çalışıyorum ve bu bankadan kullandığım kredi kartının limiti, yapı kredinin şartlı verdiği kredi kartı limitinin 2 katına sahip. daha komik olanı ise yapı kredi'nin iddiasının aksine hiç bir bankaya en ufak bir borcum yok. yeni müşterilere yaptıkları bu ilginç muamele sonrası iyi ki salaklık yapıp pos cihazı almamışım diyorum. gözünü sevdiğim iş bankası'nın tırnağı bile olamazlar gözümde.
Adios premium kredi kartı ile cüzdan uygulaması üzerindeki kampanyalardan 2 ayda 330 tl puan kazandım. Puanları uçak bileti olarak bir güzel harcadım. Bu arada diğer kartlar gibi kazanılan puanlar bu karttan hiç bir zaman silinmiyor. O yüzden puanlarınızı harcamaktan acele etmenize gerek yok. Puanlarınızı hem alışverişlerinizde hemde uçuş mili olarak kullanabiliyorsunuz. Diğer bankalarda olduğu gibi (Bonus, Axess, Miles and smiles, wings, maximiles, card finans) kampanyalardan kazandığınız bonuslar şu tarihte geri alınır gibi gıcıklıklığı yok. istediğiniz kadar zamanınız var puanlar hiç silinmiyor. Arkasında Koç Holding var sonuçta ve Türkiyenin en iyi bankası konumunda.
gayet memnun kaldığım banka. öğrenci hesabımla hiç para vermeden kullanıyorum. herhangi bi işlem ücreti almıyorlar. kredi kartı için de öğrencilere özel 1000 lira limitli güzel kartları var. ondan da herhangi bi ücret almıyorlar. ama seneye mezun olacağım ve üzgün olarak burayı bırakıp enpara.com'a geçeceğim. umarız o zamana kadar enpara kredi kartı ayarlar.
Hesap kartini yillardir ucret odemeden kullandigim banka.
Türkiye ye savaş açmış olan banka. yarın hesabımı kapattırıyorum.
görsel
Cepte cüzdan işinde kod yazdığım banka. Ben yaptım evet.
YASAL TAKiP BiRiMi TARAFINDAN SIRF ORADAKi YÖNETiCiLERiN iNSANLARI BASKI ALTINA ALARAK ÇALIŞTIRDIĞINI DUYDUĞUM iÇiN YAPILAN iŞ TEKLiFiNi REDDETTiĞiM BANKADIR.
Fazla lafa gerek yok ,kartın üzerindeki boynuzlardan açıkça ifade ediyor.
piyasa değeri 19 milyar 735 milyon tl olan şirket.
Maas müşterisi olsanız dahi faizi yüksek banka ve mobil uygulaması oradan buradan reklam firlayan web sitesi tadında kendi reklam içerikleri ile dolu.
Kredi kartı borcumu kapatıp ilişiğimi keseceğim banka. 3 yıldır kapatamadım 1000 liralık kartı. Tam bitircem telefonum kırılıyor tam bitircem yeni masraf çıkıyor vs. Ödediğimde 500 750 liralık bütün ödemeler yapmama rağmen her gün geçtiğinde manyak gibi günde 5 kez taciz sms i atıyor. Ya kardeşim bi bekle maaşı alayım götüne sokacam o parayı kartı da kapatacam zaten. Aq bankaları.

Alttaki sanane olm gecikme faizini ödüyorum parasıyla değil mi.
şubelerinde iğrenç bir sıra numarası sistemi vardır en az 2 saat beklemeniz gerekiyor resmen içeride var 100 kişi 10 tane gişeden 4 5 tanesi çalışıyor böyle saçmalık görmedim.
Hce sini ben yazdım. Mobil ödeme yaparsanız bana dua yapmazsanız şikayetleri bankaya. Saygılarımla.
Banka mı uzak durun. işiniz mi düştü uzak durun. Aklınızdan ufak bi kredi mi almak geçiyor uzak durun.. Ha bir de uzak durun.
Hacklendi mi noldu? Biri bi şey söylesin?
Gun icinde Yapi Kredi Mobil'den 'gokay 425' icerikli 'test mesaji' hatali gonderilmistir. Teknik aksakliktan dolayi ozur dileriz. Mobil subemiz kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. B016

Mesajı göndermişler..
geçtiğimiz yıl büyük sistemlerindeki güvenlik açıkları ve içeriden sızdırılan müşteri bilgileri ile binlerce insanı dolandırıcılara yem etmiş ve mağduriyetlerini gidermek için çaba göstermek bir yana, akıllara "acaba soyguncularla ortak mı çalışıyorlar ki böyle rahat ve ilgisizler" dedirtmiş, hizmet kalitesi tel tel dökülen bankadır. internette hakkında binlerce benzer şikayet mevcut.
90 gun + 10 gun olmasin o? Yasal takip surecleri 90 gunde basliyor cunku.
yakın zamana kadar 20 yıl müşterisi olduğum ama son birkaç yılda düşen hizmet kalitesi ve ardı arkası kesilmeyen güvenlik skandalları nedeniyle tüm ilişkimi kestiğim banka. geçen yıl kare kod güvenlik açığıyla binlerce müşterisini hırsızlara kurban etmiş, zararı karşılamak şöyle dursun mağdurlarla kavga eden, iletişim yollarını kapatarak konuyu unutturma yolunu seçen, hakem heyeti kararlarını bile saymayan tefeci bankacıdır. ali koç yiyim senin muhalifliğini, her daim atatürk tezgahını! git önce şu bankanın içinden dışarı bilgi sızdıran fareleri bul, garibanların parasına çökme.
son zamanlarda gördüğüm en sikimsonik reklamlardan birine imza atan banka. "dünyanın en yenilikçi bankasıyız" diyorlar eyvallah da, reklamda küçümsemeye çalıştıkları ülkelerden biri (bkz: isviçre)

bankacı değilim, bu işlerden çok anlamam dolayısıyla ama isviçre'nin bankacılık konusunda aşmış bir ülke olmadığını bilmesek, "lan hakikaten güzel dokundurma olmuş" diyeceğim. keşke reklamı yapmadan önce biraz araştırma yapsaydınız yav.
bir yıl içinde 2 defa "nakit puan avans" ve "yıllık kart ücreti" alan soyguncu bir banka.