bugün

atilla taş'ın yam yam style,gangnam style'dan daha iyi net. kabul edin.
hemde yamyam style.
türkiye vatandaşlığından jet hızıyla çıkarılmasını dilediğimiz atilla taşın muhtemelen tuvalette filan yazdığı şarkı. yamyamlara gelesice.
çok eğlenceli lan. acayip iyi kafa yapıyor.
bir şahdamar değildir.
bu şarkıyla atilla taşlayabilirsiniz. hayır sırf ismi var diye tutuyo şerefsizlerin şarkısı..
atilla'ya on numara yakışmıştır.
adamda anca bu kadar.
bu şarkıyla eurovizyon'a katılsa yarışma bir daha yapılmaz ve eurovizyon efsanesi de burada biter tarkanda katılmadığı için pişman olur.
şarkımsıdır. şarkı denemeyecek bi melodimsidir. allahım yemin ederim işkence yöntemlerinde bu şarkıyı dinletmek çin işkenceleriyle yarışır.
http://www.youtube.com/watch?v=c5gwPDkSDoM

şöyle bir şeydir. türk milleti olarak her şeyin çakmasını yapmaya meraklıyız. keşke orijinal birşeylerin altına bizler de imza atabilsek.
(bkz: sıçtım sanat oldu)
dinlediğim andan itibaren gülmekten yarıldığım iğrenç ötesi şarkı.
atilla taş'ın yamyam style şarkısını
kalabalık yerde açtım yanlışlıkla. 3 ölü
14 yaralı var mına koyim. 25 kişi
ayakta tedavi ediliyor.

-sami abi.
bu şarkıyla bir nesil daha heba oldu.
sıçızlama style.
Ulan bilgisayar bile seni dinlerken rahatsız oldu.Halbuki zamanında kırmızılım falan diye parçaların vardı. Nerden nereye geldin arkadaş.

görsel
tümüyle ajdar'ın komplosu olan şarkıdır. kim bilir hangi hain şantajla atilla taş'a bu şarkıyı söyletmiş ki,rabbim ajdar'a bin şükür diyelim. ama ben kaçın kurbasıyım, yemem.
epey faydalı bir cover aslında.
"gangnam style çok sıktı amk,her yerde çalıyor bıktım!" mı diyorsunuz?
"elin korelisinin şarkısını napayım amk,bir şey anlamıyorum etmiyorum sik gibi şarkı zaten." mi diyorsunuz.
işte size gangnam style'ı sevmeniz için bir fırsat.
ben 4 kez "yamyam style" dinledim ve şu an psy'ye tam anlamıyla tapıyorum.
dinleyin,dinlettirin ve hyuna'ya kurban olun!
hay ebeni...

muhabbet kuşum öldü!
yapacağın şarkıyı... arkadaş bir meşhur olan şarkıyı da taklit etmeyin. ününü kaybetmiş herkes niye böyle taklitlerle var olmaya çalışıyor ki. silinin çıkıp gidin hayatımızdan.
(bkz: bi bitmediniz hıamına)
utanmadan canlı yayına çıkmış.

(bkz: kanal d)

görmez olaydım, duymaz olaydım...
kanal d'de an itibariyle terennüm edilmektedir. owww yowwww!
şuan beyaz showda hayat bulmuş şarkı.
dinlendikten sonra toparlanabilmek için 3 saat aralıksız slayer dinlenmelidir. aksi taktirde şarkıyı unutmaya çalışmalarınız boşa çıkar. fakat 20 dakika = 1 dozdan, 12 doz slayer kulak yoluyla beyne enjekte olursa baş ağrısından dolayı şarkı zaten akla gelmeyecektir.
demet akalının aşırı felsefi şarkılarıyla kendinden geçenlerin dalga geçtiği atilla taş parçası

yerim sizi..