bugün

vay amk herkes yalnızsa nasıl herkes yalnız oluyor? kavramlara ters(karşı) kavramlar anlam verir. bir yerlerde birileri yalnız olmayacak ki birileri yalnız olsun. ama nasıl oluyorsa herkes yalnız. (bkz: bunlar hep felsefi çelişki)
iphone şarjım 2 gün gidiyor.
Koskaca beyaz bir masanın üstünde bir bardak acı sert kahve düşünün onu tek başınıza kapalı mekanda için.

O kahve benim.
kedi bıyığı gibi, mamayı bitiren kendim tarafından arada yoklanıyorum.
Yanlizlik mi? Mmm evet şöyle
Avm cafe insanlari sosyallestigi noktalarda sizde yanliz oldugunuz halde kafa dagitmaya gidebilirsiniz normal yanliz oldugunuzu nerde mi anlarsiniz yapacak isleriniz biter cay soylemek kiyafet almak gibi
Daha sonra etrafiniza bakarsiniz herkesin yaninda biri var ah dersin ben tekim sonra bi sap görüp sevinirsiniz 10dk sonra yanina biri gelir ve 2. Darbe en kötüsü millet size bakmaya baslar sizin 5dk önce baktiginiz gibi telefonu cikartip birini cagirmak icin bakinirsiniz darbe o an geli iste kimse yok.. O yüzden sosyallesmeyelim.
sabah kalktığında yatağın bir tarafının soğuk olması. çayı demleyip kendi kahvaltını hazırlamak. yalnız başına sofranın başında oturup çayını yudumlarken peynirinden bir dilim almak. yalnızlık çok zor be abi. allah kimseye vermesin..
literature yeni bir kelime eklemeleri lazim.
i need just a friend.
içi mis gibi kokan, boş bir büsküvi kutusu...
böyle puşt gibi ibne gibi bir şey.
ne kadar mı yalnızım? tavanı kadar sokağın, dibi kadar cehennemin...
dört duvar okey oynuyor; ben, tavan ve taban yancıyız.
yine de bir bardak çay içemiyorum.
Tek kelime huzur...
Patlamış mısırın sonunda kalan tuzum
-Kardeş Payı-
Birinin avucunda ki ateş böceği gibiyim..

görsel
Günü geçmiş bir takvim yaprağı gibi işte ..
boş bir odada köşelerde sallanmak.
full şarjlı akıllı telefon. hem de samsung olmasına rağmen, bir türlü şarjı bitmiyor. yalnızlığın boyutunu siz hesab edin artık ..
"böyle puşt gibin, ibne gibin bir şey."
Golgesini gorsem sarilirim amk.
Başka gözlerle insanlara dokunsam, ben görünmez miyim?
Aynı dillerde konuşsam, yetmez mi?
Kendi hikayemi yazmaya çalışsam, ben yenilmez miyim?
Hiç değilse korkmam yalnızlıktan.
Kapat gözlerini,
Seni görenler dağılsın,
Kalmaz yalanlar kimseye,
Bozmaz hayaller o zaman,
Hala umudum yanımda...
Benim yanlizligim ruhani . Fiziken etrafim cok kalabalik ama gercekten elle tutulucak kimsem yok .
Sevgilim var dusunun
varligi ile yoklugu bir.
4+1 evde hiç bir yere, köşeye sığamamak.
Yıldızlara uzanan ellerimde bir isyandır yalnızlığım.
oturdum hayretle çamaşır makinesindeki çamaşırların nasıl döndüğünü seyrediyorum.