bugün

efendim yalnız olan kimsenin daima göt ağrısı olur.
mecazi değil, gerçekten olur.
çünkü ev anahtarı daima yanındadır ve erkekse genellikle arka cebindedir.
götünün kaynakları ağrıyan, acıyan adam yalnızdır.
Her an be. Bakıyorum telefona, ne arayan ne soran, okulda herkeste yapmacık bir gülümseme ile selam. Düşünüyorum da bizim ailemiz herşeyimiz cidden.
Banyoda mastürbasyon yapıldığı an.
yıllık izin zamanında çeşitli sitelere üye olmak, sezon sezon dizi izlemek, 4 gün duş almamak..
Dışarıya çıktığın zaman tüm insanların bir iş ile meşgul olduğunu görürsün. Birisi sevgilisiyle, birisi arkadaşıyla, birisi ailesiyle.
O sırada yolun ortasında durursun ve sorarsın kendine kendine, "ben ne ile meşgul olacağım?".
bir şarkının kalbe en çok dokunduğu, gözleri biraz nemlendirdiği anda insanın bunu paylaşacak kimseyi bulamadığı andır.
insan secmeden bir mesaj gelsede konussak dediginiz anlardir.mesela benim bugünkü halim.
Konuşmak isteyip de konuşacak birinin yakınınızda olmaması.
tam olarak şu andır.

görsel
anlayışlı olmak için yalnızlığımı bekledin, anlarıdır. anlayana acınır. inşallah atlatır. hem sevaba da girer. atlatmak için seçtiği kişi de yalnız ise. bir yalnızı, yalnızlığından kurtarmak çok sevaptır. mutlu olsunlar. olabilirler bence.
(bkz: hapşırınca kimsenin çok yaşa dememesi)
kapıyı açacak kimse olmadığından eve anahtarla girmek.
viski ve sigara haftasonunu youtube'dan müzik dinleyerek geçirmek.şişenin dibini görünce yatağına uzanıp yüzyılın savaşlarını yaşamak.
bir derdiniz olduğunda anlatacak kimsenin olmadığını değil, anlayacak kimsenin olmadığını anladığınız andır.
UNUTULUYOR MU Ki?
Bir paket sakızı saklayarak cignemiyorsaniz yalnizsinizdir.
aşırı mutlu bir hissediş.
işte o zaman yalnızsındır.
kişi dış sesinden çok iç sesine kulak vermeye başlıyor ise yalnızlık başlamış demektir.
Arkadaşlarınızın çift olarak bir program yaparken sizin sap gibi kalmanız.
telefon şarjının 3 gün sürmesi.
Özellikle sıkılıp yapacak bişey bulamadığın, uyumaktan başka hiçbir aktiviten olmadığını farkedettiğin an. Sende yalnızsın başkan.
buzdolabının sesi.
Kendi isteğimle kaldığım 24 saatlik mesaide dinlenmek için revirde ki sedyeye uzandığım an... Yalnız olmasam herhalde evde ve yatağımda olurdum ama beni bekleyen kimse yok. çalışınca zaman en azından daha iyi geçiyor.
Yatağa girildiği an.
odadaki saatin ''tık tık'' adlı çalışmasından başka bir şey duymamak.