bugün

hatun bir takım karılarla gitmiş tatile. boynuzu takma ihtimali var ama çok gavatım allahtan sikimde bile değil. ramazan bitmiş, havada esinti var, istediğim zaman sigaramı yakabiliyorum. oradan oraya koşuşturmayla geçen bayram da bitmiş. anam da gitmiş kızına oooh. bi de telefonum bozulsa hayrika olacak ama onun da internetine falan bakıyorum arada iyi oluyo yattığım yerden. üşenmezsem havuza çimmeye inecem, kim bilir belki bir gece de eskort çağırırım değmeyin keyfime amk. yalnızlık kadar güzel bir şey mi var lan yeter ki paran bol sağlığın yerinde olsun. dırdır mı çekecez amk her allahın günü. gözünü seveyim huzur huzuuuuur.
(bkz: yalnız ağaç)
Bir Attila ilhan şaheseri.

Karanlığın insanı delirten bir ihtişamı vardır
Yıldızlar aydınlık fikirler gibi havada salkım salkım
Bu gece dağ başları kadar yalnızım

Çiçekler damlıyor gecenin parmaklarından
Dudaklarımda eski bir mektep türküsü
Karanlıkta sana doğru uzanmış ellerim
Gözlerim gözlerini arıyor durmadan
Nerdesin?
30 ramazan boyunca teravih'e telefonu sessize almadan gitmektir. **
Yalnızlık, banyoya ya da tuvalete girdikten sonra kapıyı kapamamaktır.
yalnızlık sadece Allah'a mahsustur.
kimi vakit iyi huylu, cogu vakit kotu niyetli bir illettir. yalniz yasamak bir yana dursun, yalniz gezmek, yalniz icmek, yalniz eglenmek(evet mumkun oldugu kadar eglenmek) ama yalnizca sevmek gibi vazgecilmez aliskanliklari kazandiriyor insana. yeni bir hali olarak ise yalniz basina tatile cikmayi deneyimleyecegim onumuzdeki hafta. onun da bunyedeki etkisini paylasirim sizlerle.

ayrica bu gece icin cem köksal'dan kalbim bombos sarkisi ile pekistirilen. yalniz vakitlere bir yatirim olan bu guzide sarki icin poisonxx 'e selam cakayim bu arada, caktirmayin siz de hee.
yaşanılacak en asil duygudur.Gezip gördüğün yediğin içtiğin senindir sana özeldir. Yazmaya teşvik eder.Aynaya bakıp kendinle konuşursun,sanatını artırır.Sohbet edilesi olursun gğn geçtikçe kelimelerin birikir çünkü.Onu aç şunu aç diyenin olmadığı için kendin keşfedersin şarkılarını.Yaptığın tüm saçmalıklar,tüm o sapkın düşünceler bir tek senin şahitliğindedir. Dimdik olursun ayıksındır her daim.Kendini, kalabalık olanlardan daha iyi tanırsın ve seversin kendini,kendinden başka sevecek kimse yoktur çünkü.Anılar da vardır. Herkesten çok senin anıların vardır, yalnızlıktan bunaldığında kurtarıcın olurlar her daim taze tutarsın anılarını.Kendinle uyur kendinle kalkar kendine kalırsın,kimse eritemez seni.
Belki de insan sevmeyi bilmediğinden değil, sevgisine layık biri olmadığından yalnızdır. *
huzur vericidir. kimisi için belki de kurtuluştur.
konuşucak bir kızın bile olmadığını farkettiğim şu anlar hissedilen duygu.

lan ne kadar kız varsa bana asıldı bende kabul etmedim. hepside bende uzaklaştı ben napayım.
Yalnızlık zordur ..
Ben hayatım boyunca herkes kadar yalnızdım yada herkesten biraz daha ffazla ..
Kaçış yok Allahın sefil bir yanlızıyım ben..
topluma ait olma dürtüsü bireyin en büyük yanılsamasıdır. insan yanlız doğar ve ölür. yanlızlık yaratılmışların en büyük hakikatidir.
Kendini allah sayıp, kendini bile yok saymaktır. (bkz: yalnızlıktan ölmek)
artık kabak tadı vermeye başlayan durum. o kadar çok kendime ayıracak vaktim var ki ütopya bile kurdum sözlük. biri beni kurtarsın diye dua etmeye başlayacam yakında.
sek içilir sek.
yalnız olduğunu kimseye söyleyemeyeceğini anladığın an başlamıştır.
saatlerdir bi basina aglamak ve degil yanina gidecegin biri, arayip mesaj atacak birinin dahi olmamasi.
sükuneti bozulmaması gereken duygu birimi.
Hiçkimsenizin olmamasıdır. Hiçkimse.
Yalnızlık yaşamıyorsunuz yani.
yalnizlik ölüm gibi yalnizlik. susmak gibi yalnizlik. zamansiz gelen misafir yalnizlik. daginik ev daginik zulüm daginik güzel. güzel yalnizlik lakin lakin güzellik yalniz değil. öyle işte. girmeyin abi boyle entryler tribe giriyoruz sonra.
Aslında yalnızlık değil o. Candan Erçetin'in de dediği gibi: '' Sensizlik benim canımı acıtan. ''
"'Önce kelime vardı' diye başlıyor Yohanna’ya göre incil. Kelimeden önce de Yalnızlık vardı. Ve Kelimeden sonra da var olmaya devam etti Yalnızlık… Kelimenin bittiği yerden başladı. Kelimeler, Yalnızlığı unutturdu ve Yalnızlık, kelimeyle birlikte yaşadı insanın içinde. Kelimeler, Yalnızlığı anlattı ve Yalnızlığın içinde eriyip kayboldu. Yalnız Kelimeler acıyı dindirdi ve Kelimeler insanın aklına geldikçe, Yalnızlık büyüdü, dayanılmaz oldu."
(bkz: oğuz atay)
öyle bi şeydir ki yalnızlık ne duygu ne de histir. anlayamaz kimse hiç kimse ne olduğunu, herkesin yaşamasına rağmen anlatılacak bi şey değildir yalnızlık. insanın her insanın içinde vardır aslında ama kimisi dışına vurur bunu, kimisi de içinde yaşar.
Islama göre allaha mahsustur. Al o da senin olsun yemedik.