bugün

tahammülü zor bir olaydır. sadece ağlamaya ihtiyacın olduğu anlarda istenen durumdur.
nefes aldırmaz insana.
http://www.vidivodo.com/video/yalnizlik/301126
kalabalık ortamda hep fotoğraf çeken kişi olmaktır.
Yalnızlık zordur..
Ben aslında hayatım boyunca hep yalnızdım.
Herkes kadar yalnızdım ya da herkesten biraz daha fazla,
Yalnızlık hayatım boyunca nereye gitsem peşimi bırakmadı.
Her yerde; Evde, sokakta, arabada, kaldırım ve dükkanlarda, her yerde!
Kaçış yok!
Allah'ın sefil bir yalnızıyım ben.
hiç düşünmeden osurabilmektir.
limansız kalmaktır. rüzgar güzelken sorun yoktur. fırtına çıktı mı sığınacak yer bulamamaktır.
(bkz: yalnışlık)
doçent odasında rahat rahat osurabilmektir, bir hocama göre.
(bkz: türkçe)
Bir grup fotoğrafında fotoğrafı çeken kişi olmak.
yalnızlıktan yalnızlığı yalnış* yazmaktır.
dilinden dusunce o cirkin hece...
kapimi sen actin o zalim guce..
dort yanim karli dag oldu her gece..
ciğ gibi ustume dustu yalnizlik...
yalnız bir çocukluk geçirdiğimi söyleyebilirim. esasında bir çocukluk geçirmedim ki bugün çektiğim tüm sıkıntıların sebebi de çocukluğumu kaybetmemden ötürüdür. evin tek çocuğuydum. koca koca kadınlarla evcilik oynayarak geçiriyordum tüm zamanımı...

evimizin bahçesinde oynarken, bir taş gördüm. o kadar güzeldi ki ! siyah, beyaz puantiyeli bir taş. olduğu yer eşilmişti, oyuğa baktığımda ona benzer birkaç taş daha gördüm. sevmiştim onları, toprağı biraz daha eşip ev yapmış içerisine de komşu niyetine birkaç taş daha atmıştım.* her gün yanlarına gider, hal hatır sorar, taşları konuştururdum. bir gün, çok iyi hatırlıyorum sıcacık bir yaz günü, yine yanlarına gittim. yoktu taşlarım... oyuğa baktım, oyuğu eştim ama yoklardı... altı yaşındayken anladım, aslında her birimizin kimsesiz olduğunu. bir taş bile terkediyorsa beni, yalnızdım, yalnızdın, yalnızdık...

sonra yanıbaşımdaki kilerin tahtalarına baktım. bir sürü karınca sırtında yemek kırıntıları taşıyordu... hayat devam ediyor !
iyi bir film ile biter.
ikinci adımdır. Oğlum niye bu kadar yalnızım ben ya?
bazen iyi bazen kötüdür.
bazen insanı en derin düşüncelere iten duygu.
hiç bitmeyecek olandır. kişinin en iyi dostu kendisidir.
en sevdiğim cem adrian şarkısı.
Karanlık bir çatı Katı odasında sessizce ağlarken gök gürültüsünün sesi ile irkildiğinizde daha bir iyi hissettiğiniz duygudur.
entellektüelleşme açısında çok güzel bir durum. film izlersin, kitap okursun, şarkı yaparsın, müzik dinlersin, tv izlersin, yemek yaparsın fakat yalnız olduğun sürece bunları anlatacağın kimse olmaz ve kendine şu soruyu sorarsın: neden yalnızım?
sorunlu bir ilişkiden, kötü biriyle ilişkinin yaşanmasından çok daha iyi olduğu kesin.
yalnızlık seviştiğin o kalpsiz bedende uyuşturuyor seni.
edip'in şiirleri, oğuz'un selim'i, turgut'un tomrisidir.
bir mavi yalnızlık.
ankara da daha bir gri.