bugün

vur kaç taktiğinin ustasıdır.
hergün delicesine vurduruyor olabilir.
zor adamdır. uyuzun önde gidenidir.
idiottur.
işleri yoğun bir nalburdur .
gizli ibnedir. nokta
hayatının erkeğini arıyordur.
internete düşen indirim malları gibi kapılmıştır,tükenmiştir yakışıklı ve sevgilisi olmayan er kişi.
ne zaman yakışıklı bir erkek görünse meydanda,
arkasından bir kız çıkıverir illa...
utangaçtır, napsındır, bir gün inşallah en iyisini bulurdur.
çokça vardır etrafta. uyanık olunuz
Çok utangaç bi erkektir. Korkuyordur. Çaresizdir de...
hayatı boyunca her işinde kaybedecek erkektir. bir insan elindeki silahı kullanamıyorsa, o silah ona ona ağırlık yapmaktan başka bir işe yaramaz.
(bkz: loser)
kariyerini düşünendir.
dırdır çekmek istemeyendir.
sorumluluk sahibi olmak istemeyen erkektir.

ve en önemlisi seri gelen mesajlara cevap yazmaktan dolayı parmaklarını kaybetmek istemeyen yada uzun sürece telefonda konuşup beyin tümöründen ölmek istemeyen erkektir. (bkz: sevgili tarafından telefonla durmadan rahatsız edilmek)
başak burcudur, mükemmel kadını arıyordur. benim gibi yani.
yakışıklı ama asla doğru yerde doğru kişiyle karşılaşamamış karşılaşsada değerlendirememiş erkekdir.
görünmeyen bi kusuru olan erkektir. penisi falan küçüktür kesin.
düşünceleri nadasa yatırıp gerçek sevginin ne olduğunu yalnız kalıp öğrenmek isteyen şahsı muhteremdir.
kafa dinleyen erkektir.
(bkz: kara murat benim)
Nadır rastlanır. Havalıymıs.
benim gibi örnekleri olan kişilerdir, her dakika sevgilisiyle mesajlaşmaktan üşendiği için (ayrıca doğum günü, sevgililer günü vb.) hiç bulaşmak istemeyen biri olabilir. kafasına göre takılır kimseye hesap verme durumuda yoktur.
doğru zamanı bekleyen erkek olabilir. sadece gözlerine hitap eden değil, kalbini hoplatabilcek kızın karşına çıkmasını bekliyordur. gerçek aşkı arıyordur belki de. onun sevgisi kıymetlidir ve paylaşıcağı kişiyi özenle seçmek ister. bu yüzden etrafında sevgili olabilceği kızlar varsa da onlardan uzak durmayı bilir. tercihini bu yönde yapmıştır belki de. saygı göstermek gerekir. eğer bi gün sevebilceği, gerçekten aşık olabilceği bi kız bulursa tutmayın onu.
"behlül gibi damacana" tabirine uygun erkektir.
her an bir kadına muhtaç olmayan, karizmatik erkektir.

(bkz: kendini yazan yazar)
Tembel erkektir hoşlandığı kızla bir türlü konuşamamıştır ya da aradığı aşkı bulamamıştır...