bugün

sözlüğü oyun grubuna çevirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam eden gamer.
pawel sicinskinin 1000 saati varsa benim 6000 saatim var fmde. doğru tespit tşk.
Pawel Sicinski'nin türk versiyonu yazardır.
Olm Doğukan xd ymiş ya la bu. Kendi açtığı fake başlığında ifşa oldu. Zaten xd ile başlıyor nickl, Doğukanın xd si. True koş sana küfür edeni bulduk.
ailen izin vermiyorsa kesme kardiişim.
niye yakışmamış ki. ailem kesmeme izin vermiyor. bıyığım uzarmış öyle ve sürekli kesmem gerekirmiş.
bıyığa takıntım yok. ama hiç yakışmamış kes. aynı himmetçilere benzemişsin.
bıyığa takıntılı olan bir yazar.
Bana Ne oluyor devrim arkadasim? Burjuvalar mi saldiriyor? Diyen yazar. Anlayamadim acikcasi.
dogukan xd adlı trolün fakesi aptalın teki.
pek sevmesem de, okumadığım için mutlu olsam da, donuz listemde bulunsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. saygılarımı sunarım.
entryleri komik olan bir yazar.
pek hazzetmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. saygılarımı sunarım.
Aktroll veya Oktroll olma ihtimali yüksek yazardır.
insanları tanımadan, bilmeden haklarında gerçek dışı iddialar yapması ve bundan ötürü artıyla desteklenmesi hoş ve doğru olmamış yazar. haklı olarak kırıldım kendisine.
Büyük ihtimalle Dogukanxd'nin onlarca hesabından biri. Bi kaç güne kendini belli eder..
donuz listemde bulunan ama başlıklarını engelle özelliği olmadığı için beni yormayı sürdüren yazar.
sürekli aynı tarz başlıkları hortlatarak sol frame'yi işgal eden bir yazar.
yaman akp'li yazar. donuza ekliyorum.
sabah azıcık bilgilendirici entry girdik diye nick6mda boş yapmışlar.
Hiç aklı başında üye gelmez oldu.
Uludağ Sözlük hiçbir siki beğenmeme timinin üyelerinden biri.
Osbircinin teki donuzla geç.
Olgay bloğunu o pis ağızını değişmeden kaldırmam. Bunun için mesaj attırma.
Kamal dediyi an blokladim pisliyi. Tayyib istifa ayol!!!