bugün

ingilizcede zampara anlamına gelir ve birtney'nin bir şarkısıdır aynı zamanda.sexy klibi de dikkatlerden kaçmamıştır..
http://www.youtube.com/watch?v=T_nEovk8brs
(bkz: 2009 nin en yakisikli yazari)
kendini yakışıklı sanıp ifşa etme isteğinde bulunmuştur.
havada durdum şahitlerim var. ss ci nerde haaaaaaaaaaaanım!
2009 nin en yakisikli yazaridir kendince. ergen izlenimi vermektedir ayrıca.

bu arada "2009 nin" tabirinin ne demek olduğunu açıklamasını bekliyoruz ailecek.
biraz ted mosby benzerliği vardır. ya da ben diziyi izledikten sonra öyle düşündüm.
sözlüde iyiydi de, yazılıda yapamamış.
latin havalı hoş bi çocuktur .çekilememektedir .
medeni cesaretinden dolayi tebrik etmek istediğim yazardır.
harbiden womanizer!

son gelen haberlere göre britney spears bu yazarımızdan esinlenerek yazmış şarkıyı.
herkesin 2009nin ile sükse yapmasına şaşırdığı fakat kendilerine "bu çocuk gerçekten o mu?" diye sormayı unuttukları yazar.
ulan ya o değilse?
harbiden yeter, bokunu çıkardınız. biri hemen bir yanlış yapınca üstüne gitmeye bayılıyorsunuz. adam gibi uyarılır. olur biter.

(bkz: gitmeyin lan çocugun üstüne)
ooolum o değil de, yukarıda entryler falan görüyorum lan, hoş çocuk falan. tööbe yarabbim. çekilemiyomuş lan bi de. neler dönmüş serhat ya, serhat ggülmesene olum. valla ben de resmimi koyucam da hoca seçemiyorum, banyoda güneş gözlüğüyle çektiğimi mi koysam, yoksa arabanın kaputunda amuda kalktığım resmi mi? tavsiyelere açığım.
(bkz: #6721440)
-gözlerine itirafımdır-

içimde fırtınalar esiyor ve ben üşüyorum,
Gecenin bilmem kaçı, ama seni düşünüyorum,
Uyku haram olmuş gözlerime, özlüyorum,
Dudaklarımda bir nakarat, seni seviyorum.

Karşımda resmin, gülümseyerek bakıyorsun,
Gecenin karanlığını aydınlatıyor, ışık saçıyorsun,
Sevdan çığ gibi büyüdü, kalbime sığmıyorsun,
Yüreğimde yangın, aşka yenik düştüm anlıyormusun?
anlamıyorsun..

8 aralık 2009

bir kedinin gizem i -bayburt-
Kivanc Tatlitug ile ayni ajansi paylasan kisi.
(bkz: #6721407) bu haliyle gideri var yazarı.*
yeni behlül.

(bkz: behlül kaçar)

not: kıvanç tatlıtuğ adanalı diye bütün adanalılar kıvanç tatlıtuğ'a benziyecek değildir.
tipik aydede yüzü görünümü ile kendisine cushing sendromu teşhisi koyduğum şahıstır.

(bkz: house)
serhat özkaptan'dır..eski çıktıkları kendisine hala deli gibi aşıklardır..
modifiyeli halinin 2009 un en yakışıklı yazarı olarak seçilmesini umduğum yazar.

--spoiler--
görsel
--spoiler--
(bkz: charlie sheen)
trigun adlı animede vash the stampede hakkında şehirlerde yayılan dedikodulardan bir tanesi. womanizer olduğu yani.. ne demekse artık. *
(bkz: hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım)

ama hakikaten ölecek galiba.

(bkz: yeter artık vurmayın adam öldü)
kendi nick altında entryleri okuyup karşı yazmaya ergenliğinin yetmediği yazık yazar. liseden mezun olmusmudur olmamısmıdır bilinmez ama buranın liseli hatıra sitesi olmayıp sözlük sitesi oldugu bariz.
Sözlük çıkışında bizi bekleyen yazar. *