bugün

kendisi tam bir şeri şeri leydi.
kendi bayramını kutlayan cadı.

(bkz: deliye her gün bayram)
cadıların en bi cadısı.
bazılarının iyi yazılırmış kaderi, bazılarının kötü..
bazıları mutlu olurmuş, bazıları mutsuz..
bazıları huzur kaynağıymış, bazıları huzur bulamazmış..
bazıları güzelmiş, bazıları çirkin..
olmayınca olmazmış işte.

ve hayat -ki canına tak etmişti- sus dedi artık.

görüşürüz belki sözlük, seviyorum seni.
gitmiş bu diyarlardan...
sabah sabah ne zorum varsa entrylerini takip edip, pratik zekalı bir yazar oldugu kanısına vardığım kişi.
ing. cadı, left 4 dead oyunun 2 numaralı yaratığı.
görsel
görsel
görsel

http://www.youtube.com/watch?v=s5u1ns5iim8
left 4 dead oyununda zırlayıp duran zombie.eğer ah canım noldu sana diye yanına giderseniz suratınızı delik deşik ediyor.o yüzden siz sessiz sessiz geçin gidin yanından.
ayrıca bir yazardır.
Rap müzik hakkında bir başka talihsiz açıklama sahibi yazar daha. Rap müzik hakkındaki yorumunda sadece Sagopa Kajmer adının geçmesi ayrı bir skandal. Kendisine - her ne müzik türünü seviyorsa - saygımız sonsuz. Ancak rap müzik tarihini araştırmasını, önde gelen MC'leri dinlemesini salık veriyoruz. Ve rap müziğin sandığı gibi sadece kadın, araba, para ve mücevher temalı olmadığını yüzlerce mükemmel parça ile kanıtlamaya hazır olduğumu da belirtmek isterim.
left 4 dead 2 yaratığı.

ilk rastladığımda vurmaktan ziyade yanına gidip incelemeye çalışmıştım. ağlıyordu, çökmüş haldeydi. montumu çıkarıp üstüne atacaktım neredeyse. ama el fenerini açmamla boku yemem bir oldu. o ağlak ezik kız gitti, "röeee" diye ciyaklayan ve suratımı parçalmaya çalışan; parlak sarı gözlü bir kız geldi. suratım parçalandı ama dört kişi girişip deik deşik ettik. o saatten sonra hiç acımadım. hele (yağmur ve fırtınalı) bir bölümde zibille geliyor bunlardan, o bölüm altınıza işeyeceğiniz bölümdür işte.
son entrysini "5" yıl önce giren birinci nesil yazar.
beş yılda bir entry giren yazar.
görsel

Cadılar buluşması, Hector Ayala, 1969.