bugün

Grand slamlerin çimde olanı ve en prestijli olanının 2024 yılı turnuvasıdır.
Başlığı elbette açılmıyor, kimsenin sikinde değil, esasen sözlük de kümsenin sikinde değil. Artık tek olay am göt meme olduğuna göre kim siker tenisi.

Neyse biz yine de bu senenin final maçını yazalım.
Atpde yılların eskitemediği koca reis novak djokovic ile yırtmaçlı don gitmesiyle tanınan ve genç ila kendini genç hisseden tikican kızların sevgilisi carlos alcaraz finalde karşılaşıyor.

Geçen sene carlos alcaraz almıştı, bu sene djoko bir yıl daha yaşlı ve carlos bir yıl daha tecrübeli. Umarım iyi olan novak djokovic kazanır.

Wtade ise dünya 31 numarası çek barbora krejcikova finalde dünya 4 numarası jasmine paolini'yi seylerde 2-1 yenerek şampiyon oldu. 31 numaranın şampiyon olması da tam sürpriz. Gerçi wta sürprizlere her dönem açık olmuştur. Çok da şaşırmamak gerek.

Bir sonraki grand slame kadar açaçağınız başlığı ve gireceğiniz entryyi sikim diyerek entrymi sonlandırayım.
Djokovic siker atar. Ayrıca alcaraz'ın da tipini sikim o ne aq yalan rüzgarından çıkıp gelmiş kanal7'deki hint dizilerine göz kırpar gibi.
Djokovic'e nolmuş lan, ağır sikiliyo şu an.
Coko’nun acilen toparlaması lazım. Şaşkınlıkla izliyorum.
Djokovic bitmiş. Çok basit alabileceği sayıları bile alamıyor. Ergen Çocuk djokovic'le eğleniyor resmen.
Tüm zamanların en iyisi djokovic'in 3-0 kaybettiği maç. Spiker en son, acaba maçı kazanan carlos alcaraz, federer-nadal-djokovic'in prime olduğu dönemde olsaydı nolurdu diye bi soru sordu. Ben söyliyim 3'ü de karısı yapardı bu çocuğu. Yatsın kalksın yaşlılığa dua etsin.
Açıkçası güzel bir final olmadı. Neden olmadı. Çünkü gerçek bir mücadele olmadı. Çünkü djokovic tam performans oynayamadı. Hal böyle olunca da maçta çekişme noktası çok az oldu. Yani wimbledon'a yakışır bir final olmadı. Ben djokovic'in tenis uğruna iyileşmeden oynadığını bile düşünüyorum.
Pilır kanka ne oldu öyle ya final. Carlito kalp la loba.
"carlito kalp la loba" yazarsın elbet. Biz de yırtmaçlı don giyseydik, bize de kalp yapan çıkardı. Ama biz namusumuza ve bacaklarımıza sahip çıkmak adına yaz kış deri pantolon giydiğimizden mütevellit, bize "bu yaz gününde kim s*kti de böyle giyiniyor la bu deli" dediler sadece. Pillırs kim ki zaten