bugün

Gemini man'de sıçmış oyuncu. Gerçi Film genel olarak çok boktan.
aslen rapçi olup oyunculuğa sonradan geçmiştir. ama genel olarak iyi oyuncudur.
instagramda oğlu jayden smith i ünlü etmek için elinden geleni yapıyor.

ama olmayacak be will. çocukta yetenek yok. tip yok. ses yok.

oyuncu olarak devam ederse belki senin şöhretinden faydalanır.

the pursuit of happyness'taki haline benziyor mu hiç?

görsel
Hakettiği değeri görmemiş şarkıcı/oyuncu.
Umudunu kaybetme filmi ile sevdiğim oyuncudur.
Kendisi adına yanlış ama gitmediği filmin selameti için doğru karar verme konusunda usta biri.

Matrix filmi için baş rol teklifini reddedip wild wild west filmine gidiyor. keanu reeves de neo oluyor . Ayrıca django'nun da baş rolü kendisi için yazılıyor. Menajeri bile kabul etmesini istiyor ama reddediyor. Onda da jamie foxx oynuyor.
Jim carreynin zenci versiyonu hollywood yıldızı.
hem bu seneki oscar ödülünü kapan, hem de törende yavşaklık yapan sunucu chris rock'a tokadı çeken kral.

https://www.ntv.com.tr/ga...ma,ahgutO5yeUKRPGmOwdJ3yg
Chris'e ne salladı la öyle, chris de garibim bozuntuya vermedi vaav falan yapıyo mal gibi kaldı öyle.
mental olarak çöküşte olduğuna inandığım, -artık- oscar ödüllü oyuncu. chris rock'a attığı tokatın hiçbir makul göstergesi yok. burada "karısını savunmuş, çok onurlu adammış" triplerine girenler chris rock'ın g.i. jane esprisinden sonra will smith'in katıla katıla güldüğünü görmemiş sanırım sadece editli halini izlemiş.

buyrun: https://www.youtube.com/watch?v=myjEoDypUD8

kendisi de gülüyor bu espriye önce, sonra eşinin bozulduğunu fark edince hem kendisinden tiksiniyor buna güldüğü için hem de sağlıklı bir insanın vermeyeceği bir tepki ile gidip canlı yayında, milyonlarca izleyicinin önünde sunucuya tokat atıyor.

chris rock'ı da mizahını da çok sevmem ama "şakası yapılmaz" denen şeylerin egemen olduğu bir dünyanın alternatifine göre çok daha karanlık olduğuna inandığımdan, mizah unsurunun ağır bastığı* her türlü ofansif mizahın destekçisiyimdir. sevilir, sevilmez, gülünür gülünmez o ayrı konu ama tepki verilirken şiddeti seçmenin hiçbir makul kılıfı yoktur.

chris rock'ın yanına gidip (taylor swift-kanye olayı misali) mikrofonu alıp eşinin rahatsızlığıyla ilgili bi konuşma yaparak hem kendi imajını koruyabilir hem de "rahatsız olduğu" bu konu ile ilgili chris'e klas bir eleştiride bulunmuş olabilirdi. kendisi hem hazırcevap hem de yüzlerce insanın önünde böyle bir hareketi yapabilecek özgüvene sahip biri, yani sağlıklı düşünebilseydi bu seçeneği tercih etmesinin önünde hiçbir engel yoktu. kaldı ki eşinin suratını görene kadar pek rahatsız olmuş da gözükmüyordu...

sonuç olarak benim gözümdeki değeri epey düşmüştür. sevdiğim saydığım bir aktördü ama artık ne zaman kendisini görsem/adını duysam bu tatsız olay gelecek aklıma.
görsel

Özürdiledigi insanlar orada bulunan ve o espiriye gülen insanlardi.
Özürdiledigi kurum, o dengesizi cagiran ve sana verilen ödülü geri alma düsüncesinde olan bir kurum.
Tokati attin madem arkasinda dur!
Daha ne diye "umarim akademi beni tekrar cagirir" diye yalakalik yapiyorsun?
Tescilli bir gavat olduğu için eşimle dalga geçtirmem !!11birbir şovu ilgi arsızlığı olarak görülmelidir.
https://youtu.be/h2DD-zkUh_0

kuzey tekinoğlu editi
Smithecek demektir.
bugün en iyi erkerk oyuncu oscarını kapmıştır.
ukala küstah. Sanki karısının namusuna laf attılar dalyarağın. Bi adamı şımartırsan böyle ele avuca sığmaz işte. Oyunucu isen bu tarz ufak şakaları kaldırabilmelisin.

Bence akademi kesinlikle ödülünü geri almalı. Şiddetin her türlüsüne karşıyım şahsen.
önceden severdim artık sevmiyorum. ewed
ala gavat.

çocuğu yaşındaki oğlanın karısına bastığını bile bile hala yanında gezdiriyor.

Yetmiyor önce gülüyor sonra köpek gibi ağzının içine bakıyor gidip tepki veriyor.

Adam madam değilsin.
ne gerek vardı amk. o yumruğu atınca ne kazandın. boş iş.
görsel
Sadece Men edilmiş ama Oskar geri elinden alınmamış, ne anladim bu işten.
Ülkece daha ne kadar will smith konuşabiliriz diyorum her gün şaşırıyorum.

Ye ye ye ye maayeeemi.
Will smith şarkısından bir kesit ile bitirmek istedim.
Won't Smith.
sen gel karını başka erkeklere teslim edip gavatlığını yap, sonra da karının saçıyla ilgili espri yapıldığında önemli bir ödül töreninde git sunucuya tokat at.

espri ilk yapıldığında gülüyor olman ironik.

sunucu (bkz: chris rock) un hiçbir şey olmamış gibi devam etme, olayı toparlayabilme çabaları kendisini sevmeme sebebiyet verdi.

öylesine bir durumda atmosferi bozmamak için elinden geleni yaptı. ki bu durumdan ötürü çok büyük bir takdiri hak etti.
Simit fırınında da kullanılabilecek isim soyisim kombinasyonu.

"Will Smith ver" diyerek simidinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

inanmayanlar deneyebilir.