bugün

piliç satan mekan, tavuk üzerine uzman. koşan tavuk sembolü var.

ilgili olarak: (bkz: grupanya/#10282723)

not: sanırım viyana'ya uğramamış tavukcu zinciri.
az önce verdiğim siparişi 20 dakikadan kısa sürede getirmesiyle kalbimi fethetmiş tavukçu.

tavuklu pilavı oldukça lezzetliydi ama sayelerinderinde hayatımdaki en kötü patates salatasını yedim.

genel olarak kentucky'e iyi bir alternatif gibi duruyor.
viyana'nın dışında kalan bir bir bölgenin ismidir.
türkçe anlamı "viyana ormanı"'dır.
şarap ve sebze üretimi pek yaygındır.
mega piliç burger'i çok lezzetlidir. şiddetle tavsiye ederim.
hayatımda yediğim en güzel tavukları pişiren restaurant zinciri.
ürünlerinin pek çoğu yağda kızartılmayıp özel bir usül ile buharda pişirildiğinden diğer rakiplerine* oranla çok daha sağlıklı, çok daha az kalorili ve çok daha lezzetli ürünler sunar. çıtır olmayan çıtır kanatları muhakkak denenmelidir.
Almanya'da yediklerim kadar lezzetli tavuğu olan, tavuğu önce buharda pişirilip sonra fırınlanan harikalar dünyasıdır. Ayrıca Almanya'da 55 yıldır zincirlerinin bulunduğunu söylemişlerdi.
Kabataş şubelerinde ki elemanlarının sorumsuzlukları nedeniyle hazzatmediğim tavukçudur.Parmak kadar barbekü sostan 1.50 lira talep eden bi kurumdur.
siparişinizi ancak 50 dakika sonra, eksik, ayranı da patlamış bir biçimde getirebilen, herhangi bir piliç çevirmeciden çok daha lezzetli olmayan fakat fiyatı ikiye katlayan anlamsız firma.
levent şubesi el değiştirmiş. önceki siparişimle arada dağlar gibi fark var. tavuk tam kıvamında. dışı kurumadan içi pişebileceği son noktaya kadar pişmiş. pilavı daha önce de beğenmiştim zaten. annem duymasın ama evde de bu kadar güzelini yemedim dersem yalan olmaz heralde. sipariş bir seferinde 3 dakika geç kaldı. siparişi getiren arkadaş özür diledi (evet 3 dakikadan ötürü). diğer siparişim ise 4 dakika erken geldi. ben de özür dilemeli miydim acaba?
el değiştirdikten sonra iki kez denedim, ikisinde de memnun kaldım. hiç denememiş olanların yanında, daha önce deneyip memnun kalmayanlara tekrar denemelerini tavsiye ederim.
fiyat konusunda bir fark yok. standart tavukçulardan biraz daha yüksek fiyat ama kaliteye değer.
bütün alamanya'da şubeleri olan tavukçu. lezzetine laf getirilemez. işlerini iyi yaparlar.