bugün

Coca Cola nın tesadüfen gördüğüm yeni reklam müziği! O nasıl ajans o nasıl dans hele çok sevdiğim sıla nın Özcan öküzü ile oynaması. icim kalkti resmen gerçekten şok oldum. reklamcılıkta doğanay limonatadan daha berbat bir çekim. Açık üniversite reklamcılık mı okudunuz naaptiniz lan! casting firması halt etmiş daha da önemlisi turkcell gibi samsung gibi devlerle çekişen Coca Cola çok Afedersiniz böyle bir şeyi ekrana nasıl sürer akıl işi değil

özetle bok gibi bir müzik eşliğinde sıçan bir reklam müziği!

Daha da kola içeni opsunler!
sözleriyle üzmüştür.
Sanırım 2.5 sene önce çok dinlemiştim ve sıkılmıştım. Mişlet yeni keşfetmiş hatta sertap erener. Youtube trend den izlemiştim ilk olarak (özelden yuhhh amk iyi atmışsın diyecekler için verdim bu bilgiyi).
sörvayvır sayesinde tanımıştım bu şarkıyı ulan zaman nasıl böyle çabuk geçiyor yahu.. soma da çalışıyordum.. çok sevdiğim bi kız arkadaşım vardı üstüne 12 ay askerlik yaptım üstüne bi 12 ay daha geçti.. hayat çok garip.. şarkı mı ? koy g.tüne..
muazzam şarkı.dinleyiniz..
I am singing song, Soup song, flop song diye başlarken bile içi kıpır kıpır eden harika şarkı.

Reddedilme şarkısında kıçımız başımız oyNata oynata eşlik etmemiz de acayip.*
https://youtu.be/5DK-ZWyxZ8k
geri zekalı bir şarkı ama dinleyince mutlu oluyorsun. ruhta değişik etkileri var.