bugün

okunuş şekillerinden gireyim: watşep, watsap, wıhatsap; ee normaldir her apaçinin elinde bir i phone.
sallayarak numara tutmuyor bunda denemeyin bence. deneyip de tutan varsa paylaşsın benle, bu sırrı sonsuza kadar tutabilirim. ben değil de bir arkadaş istedi yoksa şey değil yani...*

(bkz: bir arkadaşım ekolü)
etrafımda kimse kullanmadığı için benim için gereksiz olan, anlık mesajlaşma uygulaması. basit arayüzü ile rakiplerine fark atarak diğer uygulamaları geride bırakıyor.
Bugün kullanmaya Basladigim basarili servis.
kullanmamakta direttiğim telefon programı.
asla ruhumu satmayacağım uygulama.
facebook a çok sadığım.
en son bu zaman görüldüsü ne canlar yakmış, ne yuvalar yıkmış olan beleş mesajlaşma programı.
An itibariyle kullanmayı bıraktığım telefon uygulamasıdır. istediğiniz kişiye ben mesajını görmedim diye yalan söyleyebilirsiniz whatsapp yokken. Ama o program varken her an izlenirsiniz. Her an...
21. yy in harikasi, mikemmel bisey!!
Her güncellemede daha pratik olan, ücretsiz mesajlaşma olanağı sağlayan, ios, android ve blackberry de kullanılabilen uygulama.
bugün nokia 500'e kurarak kullandığım mobil mesajlaşma programı.
Cıgır acan uygulama. Fazlasıyla turevlerı mevcuttur.
silmediginiz insanların güncel fotograflarini görebiliyorsunuz. güzel uygulama whatsaptan takip etmek..
wifi dan girince calisan fakat wifi yı kapatinca calismayan program ( internet paketim var ).
aranızda kaç tane ülke olan adamın size şiir kayıtı göndermesini sağlayan ve en çokta bu yüzden sevimli olan bir teknoloji.
fakirlerin zevkle kullandığı program. parası olan adam telefon açar konuşur mesaj nedir? evet.
uluslararası görüşmeleri sayelerinde bedava getirebildiğim için yapımcılarına saygılarımı sunarım.
an itibariyle çalışmayan Program.
mesaj paketi derdine son vermiş olan, günümüz akıllı telefon endüstrisi içinde kendisine sağlam bir yer edinmiş basit ama etkili uygulama.

gerçi mesaj paketi yerine internet paketi alıyorsun ama şu sıralar internet paketleri mesaj paketlerinden daha ucuza geliyor. bir de akıllı tabir edilen telefonun varsa internet paketi zaten sorunlu efendim. bir daha ne gerek var yok başka operatöre bilmem kaç tane kendi operatörüne bilmem ne kadarlık mesaj paketine para vermeye.
gönder tuşu yerine mikrofona basmanızı sağlayan kıl dizaynı vardır ama öğrenci dostudur, guzeldir, hoştur.
ios 7 güncellemesine az kaldığı söylenen uygulama. ios 8 çıkacak lan hadisenize orospu çocukları. 4 aydır (beta ios 7 ler dahil) şu ios 7 yi kullanıyorum, yeni klavyeye hala alışamadım çünkü Whatsapp eski klavyede lan. gözüm yeniye alışamadı !

http://shiftdelete.net/io...undu-47509.html?ref=promo
bir program.
arkadaşlar internet paketiniz olmamasına rağmen çalışırsa normal kontörünüzden yiyor mu bu hede.
yayalım acil. hüğ.
bizi paranoyak yapan bir gavur icadı.
rehberden birkaç (en az 2-3) kez sildiğiniz kişiyi bir kez daha kaydetmeye çalıştığınızda -inadım inat götüm iki kanat- şiarıyla içine kabul etmeyen uygulama. ulan arkadaş sana ne, ister 100 kere silerim ister hiç silmem. hayır yani, sevgilimiz var sonuçta. döverim de severim de. bitti, evet ama çok sinirlendim.
son görüldüğü saat ayarlamasının, iptal edildiğini duyduğum uygulama. nasıl yapıldığını bilen arkadaşlar varsa özelden aydınlatırsa beni sevinirim.