bugün

Android sürümü yeni kullanıcı görsel arayüzü ile çok tatlı bir hal almış iletişim programı. ayrıca butonlar da kat be kat daha kullanışlı hale gelmiş. bizim gibi Android 4+ kullanamayanlar için 4+ nin arayüzlerini görmek güzel.

edit: ayrıca bir çok cahil kullanıcısı vardır. arayüz denilen şey benzer olunca çakma olmuyor. yeni sdk imkanlari ve hatta şimdiki halinin optimum kullanım rahatliginin getirdiği bir şey.
bu kadar insan onun hakkında konuşuyorsa muhakkak iyi biridir. çok seveni vardır. demekki iyidir.
whatsapp güncelleniyor....

whatsapp güncellendi.

bi de ne göreyim whatsapp dediniz ama bu bildiğin messageme çıktı.
iphone için güncellemesi gelmemiş uygulama.

android' e mi geldi acaba sadece?
son güncellemesi android telefonlarda beğenilmeyen* bir mesajlaşma uygulamasıdır. 2010 yılından beri bedava kullanan bir insan olmanın ayrıcalığını yaşıyorum.
amerikalılar 'the sky' diye cavaplıyolarmış bu soruyu.

şakacı şeyler.
yeni getirilen kullanıcı arayüzüyle ben dahil birçok insanın yüzünü güldüren anlık mesajlaşma sistemi.
yeni güncellemesiyle gtalk çakması haline gelen uygulama. mesajlarda bazı bazı iletilme problemi oluyordu, medya gönderme ve almalarda program bazen keçileri kaçırıyordu, bakalım onları düzeltmişler mi yoksa sadece vitrine mi oynamış ibineler.
Güncellenmiş, sukela olmuştur.

Bi ben mi beğendim lan yeni halini?
iphone' a hala güncellemesi gelmeyen uygulama. en son aralık ayında gelmiş.

edit: geldide benim mi haberim yok? ekside eksi!!
Güncellemesini begendigim uygulama. Daha kullanisli bir hali var.
güncelleme yapıp yapmamak konusunda arada kaldığım uygulama. napim lan??

edit: güncelledim, pişman değilim.
mightytext gibi bir uygulaması olsa da verdiğimiz paralara değse dediğim program.
güncellemesini ilk tangoya benzettiğim uygulama. üzücü gelmişti sonra bir baktım ki baya iyiymiş. resimleri görmek icin galeriye gitmeye gerek yok, mesajı bildirimlerden okumak güzel. sadece gülücükler üstte olsaydi daha iyi olabilirdi tabii bir de yazıyı göndermek için yandaki gönder'e basacak olmasaydık.. alıştıkca sevilebilir.
guncelleme sayesinde daha guzel gorunume kavusan uygulamadir.
görsel
görsel
last seen şeysi yine kafayı yemiştir.
telefonumun kaldıramadığı fazla teknolojik mesajlaşma sistemi.. *
bir arkadaşıma bir türlü yükletemediğim program.
Toplu konuşmayla eğlenceli hâle getirdiğim program.
Son güncellemesi gelene kadar çok iyi olan ama son güncellemesiyle birlikte kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratan uygulamadır.
internet hakkına bile ihtiyaç duymadığım süper uygulama.
sevdiğinizin çatır çutur biriyle muhabbet edişini last seenden izleyerek bunalımlara girmenize neden olan program lanet olası.
Not; burdaki sevilene ben diyeyim platonik siz deyin karşılıksız.
sayesinde kontör yüklemeyi unuttuğum.
uyutmayan eklenti.