bugün

boka sarmaya başlayan programdır.
çoğu kişinin kullanmadığı program. çok özeniyorum kullananlara. bir whatsapp bir kar kürem olmadı, olamadı..
yazarlara ulaşim aracidir.
akıllı telefona ilk kurulması gereken uygulamalardan birisidir.
bluestacks adlı ücretsiz yazılımla beraber uyumlu telefonum olmadığı halde bilgisayarımdan kullanabildiğim program.
kontör yokken imdada yetişen kullanımı kolay, özelliği bol iletişim programıdır. lakin şarjınızı afiyetle götürüyor orası başka. şiddetle önermem ısrar ederim. kullanınız, kullandırınız.
facebook'un satın almayı planladığı uygulama. Eğer alırsa reklamdan geçilmeyeceğini biliyoruz.

http://www.reklamtv.com.t...pp-i-gozune-kestirdi.html
son 1 aydır kullandigim uygulama cok sevdim ama 6-7 ay sonra ücretli olacakmis.
kullananların sms paketi yapmasına gerek kalmaz ancak yanında yedek batarya ya da şarj aleti bulundurmasını gerektirebilen bi uygulamadır.
Sanirim yine sorun cikartan uygulama..
viberle beraber akıllı telefon aldığınızda yüklemeniz gereken iki programdan biridir.
viberle konuşur. whatsapp la mesajlaşırsınız.
iki programda ücretsiz, hayatı kolaylaştıran programlar olup sadece türkiye'de ki dost ve sevdiklerinizle değil tüm dünyadakilerle iletişim imkanı vermektedir.
Elimde iphone varken 0.99$ vermeye Çekindiğim ve ücretsiz olduğu anda indirdiğim program.
1 dolara satın aldığımın ertesi günü ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanan program.
gelen mesajlarin zart diye birden cikmasini nasil engelleriz diye sormak istedigim uygulama. evet dusundugun gibi sevgilimi aldatiyorum.
beleş iletişim.
tam ogrenci isi olan son yillarin en iyi buluslarindaandir.
iphone 3g yi desteklemediği bıraktığına sabah yaşayarak şahit olduğum küfür haznemi arttıran program. bana resmen "git kendine yeni telefon al lan fakir piç" dedi. neyse dandikti zaten, viber varken bize karada ölüm yok iphone 3g ciler olarak..

ayrıca apple'ın ata ürününü böyle piç gibi bırakması hiç hoş olmadı.
dün gece bir arkadaşımla konuşurken bir anda kendini kapatıp telefon numaramı doğrulamamamı isteyen uygulama.

sonra 'eski sürüm lan bu' deyip kabul etmedi. büyük orospu çocukluğu yaptın whatsapp! şimdi güncelliyorum ama unutacağım sanma.
ilk bakışta oldukça avantajlı görünen mobil chat sağlayıcısı.
ücretsiz hizmet süresi dolduktan sonra ücretli bir şekilde devam edilen program. mesaj paketlerine aylık 10 tl gibi bir ücretten sonra çok iyi gelmiştir. mesaj paketleri alımı nasıl azaldıysa zamanla viber sayesinde konuşma paketleri de tarihe karışacak.

bu arada bir mesajın iki kontör olduğu dönemleri hatırlamak bile istemiyoruz. üç defa çağrı geldim, iki defa çağrı aklımdasın, dört çağrı haydi okula haydi okula, beş çağrı iyi geceler... bunlardan hiç bahsetmeyelim.
31 Aralık 2012 tarihinde uyguluma üzerinden toplam 18 milyar adet mesajın gönderildiği program.
iphone 3g kullanıcılarının artık kullanamayacağı sohbet şeysi.
what's up soru kalibindan turetilmis olan ve internet uzerinden rehberdeki kisilerle mesajlasmayi saglayan uygulama.
ister istemez sevgilileri kiskanclik krizine sokan uygulama. surekli online oldugunu gorsen kimle konusuyo diye hic online olmasa napiyo da girmiyo diye dusunursun. insani mal gibi hissettirir. ne sacmaliyorum ben demeye kalmaz yine sevgilinin -yada sevdiginin- profiline bakarken bulursun kendini.
typing.... Typing... Typing... Yazısını görüp sonra kızın yanlışlıkla yazdığı harfi silmesiyle tüm umutların tükendiği program.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar