bugün

markcığım tamam hikaye ekledin de. durum olayını niye kaldırdın. söveyim mi anana bacına şimdi? ne yapayım.
Güzelim uygulamayı ne hale getirdiler. Mesajlaşma uygulaması bu neden Snapchat gibi durum paylaşasın ki. Snapchat'ten de nefret ederim. Kişiler kısmını bile kaldırmışlar. Mesaj yazmak için on yere dokunuyorsun. Bu güncelleme hiç olmadı.
Tek eğlencem wp favorileri açıp tek tek pp'lere bakmaktı. Elimden aldınız aq. Snap gibi kullanmak istiyoruz mu dedik. Snapimiz yok mu sanki aqqq. Hayır ulan hayır.
Anlaşılan whatsapp'da artık benim için gidici.
katledilmis mesajlasma uygulamasi.
hem snapchati hem instagram story özelligini son derece aktif kullanan biri olarak ben bile hic sevmedim. zaten konustugum kisiler belli oldugu icin kisiler kisminin kalkmasi cok umrumda olmadi.

bu tarz özelliklere ekstra olarak antipati duyan bir kitle vardi onlarin durumunu hic düsünemiyorum bu güncellemeden sonra.
Kişiler sekmesine göre kullanıcı dostu olmayan bir düğme yapmışlar.

Durum kısmına ekleme yaparsın isteyen fotoğraf paylaşır isteyen eski düzen atarli gideri söz paylasir. Şimdi ne oldu böyle durum kullanamayacaksınız zorla diyor.
Whatsapp'a akrabaların girmesiyle cuma mesajlarına boğulduğum uygulama. Bir de fotoğraf atıp olamayan hafızayı da dolduruyorlar.
çok pardon ama programın amına koymuşlar ! aklı olan güncellemesin ilk sürümü falan yok mu bunun ?
Ama hiç oldu mu şimdi?
Whatsapp'tan amacını alırsak geriye neyi kalır ki?

#dirensnapchat
hikaye (durum) güncellemesinden sonra afedersiniz erkek cinsel organı gibi olan uygulama. yahu arkadaşım ben bu olayı sevsem zaten snapchat kullanırım, hadi rekabet olsun dersin instagrama koyarsın eyvallah derim ama gözümüze de sokma şunu yahu.

mark zikerberg snapchat'i alamadığı için ibneliğine kendine ait bütün sosyal medya platformlarına bu hikayeler zımbırtısını getirecek sanırım.

ayrıca kişileri bulana kadar götüm çıktı. onu oraya koyan yazılımcının da avradını...

edit: her neyse ya, pişt sözlük kızları whatsapp var mı?
Mark zuckenberk'in eline aldığı her şeyin içine ettiğini bize bir kez daha gösteren uygulama.

Olum iki dakika elin kolun rahat dursun.
Hikaye kullansak insta,snap kullanırız bari whatsapp'a dokunmayın amk.
elimiz ayağımızken dış kapının mandalı olmaya giden uygulama. aynen.
Mark istesem snapchat kullanırdım. Hiç beğenmedim. Paraya kıyıp snapchati alıp bizi uğraştırmasaydın iyiydi.
gün itibarı ile birinin mesaj atmasıyla durum diye bir bölümün açıldığını farkettiğim uygulamadır. snap'ten sonra twitter'i de içine alırsa herşey daha kolay olacaktır.
Kişiler sekmesinin kaybolmasıyla hüzünlendiren uygulamadır.
Evet hanımlar bana watsaktan mesaj atacak kizlara nymarami vericem. Başvurular için dm.
Wtf.
görsel
sosyal medyalarda iyice birbirine özenmeye başladı.
Çok gereksiz olmuş. Beğenmedim WhatsApp.
Boku çıkan uygulamalar kervanına katılmıştır.
Bıyıklı amcaların Facebook tan sonra yeni işgal ettikleri yerdir.liseli kızlar gibi selfie çeker gibi bildirimlerine yol açmıştır.
insanları Gereksiz strese sokacak her türlü hamleyi yaptın WhatsApp sen kazandın.
son durum güncelleme olayı ile programın icene etmişler.ulan o son getirdiğiniz özellik her uygulamada var zaten . sizin ne diye getirdiniz? ne güzel sade sade kullanıyordum.
Götünüzden element uydurmayın amk.