bugün

maçı izlerken babamla abim sneijder'e sövüyorlar. ben onu savunuyorum. abim ''savunup durma şunu'' diyor, bense tanrı'ya dua ettim. lan ben haklı çıkayım dedim. içimden dua okudum. 5 dakika sonra sneijder golü attı. aslanım benim. sana güvenim her zaman sonsuz sneijder. ve teşekkür ederim, klas golü atıp, babamla abimi göt ettiğin için.
Fark yaratan topçu. Belki de takimini tek basina sampiyon yapacak.
toptan zerre anlamayan adamlar geldiğinden beri bitmiş, batmış geyiği yapıyorlar. korkularından tabi. totem gibi düşün. hagi'nin geldiği yıllarla hemen hemen aynı geyikler.

sneijder hagi gibi ayağının tozuyla ortalığın amına koyamadı. 6 ay top oynamadığı için bu bir mecburiyetti maalesef. ancak idmanı yedikçe o adam olmaya başladı.

kendisine üç kelimeyle tanımlayacak olsam hagi de souza derdim. hayran olduğum iki 10 numaraya da benziyor. artık onun devri.
belki de ligdeki en önemli maçımızda 3 puanı getiren golü atan aslan. şikecilere 7 puan ileriden selam olsun. *
uzak köşe ustası.
aslan parçası. her geçen gün bir başka sevdiriyor kendini.

eee bunun üstüne de ankaralı namık'tan kıskananlar çatlasın dinlemek hoş olur hani.

http://www.youtube.com/watch?v=CjCbUs7OuWA
freekicklerde de kendisini görmek istediğimiz topçu.drogbanın inadı, selçuk'un çekingenliği, burak'ın bencilliği arasında kayboldu. bu adam freekick ustası halbuki.
digitürk aylık paket üyeliği:35 tl
wesley sneijder'in bonservis ücreti: 7,5 milyon euro
üzerinde sneijder yazan galatasaray forması: 145 tl
dün geceki maçı sneijder'in attığı tek golle kazanmak: paha biçilemez.

not: yolanthe yengeye selam ederim.
Önümüzdeki sezon bambaska bir oyuncu olacaktır.
Galatasaray'ımızın aslanlarından birisidir efendim. Kuşların bu adam ölmüş bitmiş demesine rağmen sonuna kadar destekliyorum. Ulan adam sneijder lan... Aklınız alıyor mu bunu? Ben bile fanatik bir galatasaraylı olarak bazen ulan bu adam harbi bizim takımda mı oynuyor diyorum. Büyük topçudur vesselam. Bir de Selçuk reis buna azıcık daha fazla pas atsa o kadar güzel olacak ki... Bilemedim ki reisin canı mı sıkkın.

Not: Bu sene bile gayet iyiyken, seneye ortalığın ... koyacak olan topçudur. Dediydi dersiniz.
klas yetenek.

henüz drogba gelmemişken sneijder transferi ardından ideal Galatasaray kadrosu oluşturmuştum kendime göre. gel gör ki o kadro sadece drogba eklentisiyle galatasaray'ın asıl oyun planı olmuştur.
bunca yıl fm boşa gitmemiş demek.yada terim beni dinledi.
(#18353517)
müslüman olduğuna dair dedikodular var. şu an kimse bilmiyor ama benden kaçmaz.

görsel
reklam filmi için, eşi ile birlikte;
kebap, lahmacun ve çiğ köfte yiyen insan. Komik lan.

http://www.youtube.com/watch?v=9sZeHw1JgxQ
Turkiye'nin en teknik adamlarindan.

Iki ayak da kuvvetli, frikikler sahane, paslari sanki elle atiyor.

Seviyoruz wes'imizi.
bazı bünyelerce salih uçan ile kıyaslanan hollandalı efsane.

hayır ondan sonra "bu çocuk niye oynamıyor kesin karıya kıza gidiyor" diyorsunuz. amına koyim siz gencecik adamı efsane ile kıyaslayıp salih'ten beklentileri arttırıyorsunuz çocukta daha fazla şey vereceğim derken götü başı dağıtıyor.

not: inşallah salih uçan'da efsane olur hatta sneijder'den bile iyi olur ama şu anda o küçücük beyninizle ortalığı karıştırmayın.
milyonlarca çapulcunun hayranı olduğu futbolcu. yazık.
Sayesinde taraftari olarak bizi kiskanan garipler bayagi cogaldi.

Çatlatadur wes'im. *
(#5535427) sen nelere kadirsin dedirten durumu milletin gözüne sokan topcudur. yeteneklerine gelince ayağıyla bağlama çalabilecek potansiyele sahip kişidir. *
http://s14.directupload.n...mages/130414/4lw4evsp.swf
overrated'in sözlük anlamı.
bugünkü maçta sakatlığı nedeniyle oynayamayan ama maçı izleyenleri yekta'nın yerine wes olsaydı ne olurdu acaba diye düşündüren pass master. bu sene gelecek seneki performansının fragmanıdır diye umut ediyoruz.
http://www.aktifhaber.com...rla-gorulunce-776895h.htm

gözüme giren oyuncu. rakibimiz yıldız oyuncu alacaksa da böle oyuncular almalı.
Babaannesi ölmüştür. Kendisine başsağlığı diliyor merhumeye de toprağı bol olsun diyorum.
ice tea reklamında konuşmaya çalıştığı türkçeyle oldukça sempatik, minik futbolcumuss *.*
sakatlığı tamamen atlatıp sivas maçında sahada olacak galatasaraylı yıldız futbolcu.