bugün

an itibari ile show tv'de hüzünlendiren, güzel yürekli, aşk adamı, karadeniz insanı.

(bkz: nazım hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala)
tahammülsüzleri ortaya döken sanatçı. insanların fikirlerine saygı göstermeyi öğrenin ki sizinkilere de saygı gösterilsin.
Şarkıları ağzıyla değil kalbiyle okuyan sanatçı.Ülkenin yedi bölgesinden on tam puan alabilmiş sanatçı.
an itibariyle show tv deki yeni programında bizi bizden alan kuzeyin oğlu.
söylediği türkülerle beni her dinlediğimde ağlatmayı başaran yegane sanatçılardandır, bu kadar da hisli söylenmez ki yahu.
an itibariyle show tv'de ortalığın amına koymakta olan sanatçı. alın alkollü bişeyler elinize ve açın show'u... pişman olmazsınız.

düzeltme: bu sanatçıyla ilgili tanımı bilahare yapacağımdır. bu sadece bir duyurudur. hemen açın hadi.
(bkz: güzel insan)
program tanıtım fotoğrafları arkadaşım ve ekibi tarafından çekilmiştir.
ayrıca geçen yaz bir festivalde beni salya sümük ağlatmış bi insandır. çok ağır zamanlar geçiriyordum, fazla hassastım, bi şeyler oldu ve yaptı bunu, kaç kişinin içinde ağladım.
dinlerken içtirir adamı.
güzel adam. ne içtiyse aynından istiyorum.
emeği alın teri olarak akıtan gerçek sanatçı.
an itibariyle show tv'de döktürmekte olan (bkz: sanatçı).

türk televizyonlarında güzel şeyler olduğuna da inansak mı ne yapsak?
sıkılmadan uzun süre dinlenebilen, günümüzün en başarılı ve en önemlisi terbiyeli sanatçılarından birisi.
tamam karadeniz müziği yapıyorsun da abicim. albümdeki karadeniz yöresine ait olmayan türküleri de karadenuz şivesiyle söylemen hiç tat vermiyor bilesin..
soyadını malikane olarak değiştirmediği sürece dinleyesimin gelmediği sanatçı. ha gerçi gecekondu da olabilirdi, beterin beteri var.
ülkemde güzel şeylerde oluyor bazen ve volkan konak onlardan biri..hayat karşısında duruşuyla,türküleriyle,şiirleriyle direniyor akıntıya..zaten şunun şurasında sanatçı diyebileceğimiz kaç kişi varki..volkan konak bize yağmuru anlatan değil üzerimize yağdıran biri..helal olsun sana..
sevgilim ve kadınım kelimelerini dünyada en güzel söyleyen insan. karadenizli sanatçı ünvanını ismail türüt foduluyla paylaşıyor olması ne acı.
hiç sıkılmadan 2,3 saat dinleyebileceğim tek adam. sanatçı dediğin böyle olmalı.
insanın içine işleyen muhteşem yorumların sahibi; ruhu güzel! gönlü güzel! adam gibi adam!...

---------
ayisem ineklerun hep karabas karabas
gelir misun benumla yaylalara arkadas
ayiseme yan gozle kimseler bakmayacak
o yaylaya cikmadan cicekler acmayacak

giyin kusan ayisem gel gec bizum koylerden
bakacagum pesune utanirum ellerden
atun benu atese cayir cayir yanayim
koyun benu mezara ayisemle uyuyayim...

----------------
evet aysem, memleketler icinde bir guzel memlekettir
turkiye'm. ve memleketimizde kadin olmak zor zanaat bilirim.
sen gittikten sonra degisen pek sey yok buralarda, yine
rahsan var yine suleyman var ve yine orumcek beyinler...

ablam kizina senin adini verdi,seslenmeye dayanamam. ama
sen olume yan, yan da uyan,uyan da guldugunu bestelerime
isleyeyim kadinim... ha! bu arada unutmadan, bu sene de
sampiyonluga oynuyoruz ama sen olume yan, yan da uyan,uyan
da guldugunu bestelerime isleyeyim kadinim...kadinim...
dün gece izleyenleri ve dinleyenleri mest etmiş yerelden evrensele anlayışını çok iyi betimleyen sanatçımız.

vatan şairimizin vatan haini şiirini nasıl da okudu birilerinin kafasına vururcasına...

helal olsun.
Adam gibi adam denilesi kaliteli şarkılar yapan ve güzel laf oturtan saygın şahsiyet.
sahneye çıkan her zat'ın sanatçı olduğu ülkemizde sahneye çıkmış zibidilerden biri.
güzel insandır.
volkan konak: çok sevdiğim, dinlediğim güzel bir insandır.

yalnız mimoza çiçeği parçası var ya. çok dinledim bu sıralar ve ürkmeye başladım. zira melodi tanıdık geliyor gibiydi.
düşündüm taşındım, kafayı kırdım ve sonunda buldum.

melodi karayaip korsanlarındaki suratından bir sürü uzantı çıkan davy jonesun üzerinde birtakım borumsu yapılar barındıran piyano bozması alet ile çaldığı romantik parçaya benziyor.

artık mimoza çiçeğini ne zaman dinlesem gözümün önüne davy jones geliyor... iğrenç oluyor. davy jones şöle bişi yani;

görsel
an itibariyle tabiri caizse ağzımıza sıçan ulu insan.