bugün

profesyonellik adı altında yapmacık tavırlar sergilemez bu adam.
koyduysak eğer, koyduk der!
bu kadar net en önemlisi fenerbahçe taraftarıdır
iste bu ve bunu gibi cellolar yuzunden her ortamda fener in anasina bacisina sovulmektedir.
fenerbahçeliler dışında *herkesin nefret ettiği kalecidir.
bana göre ise candır, adamdır, yeteneklidir, biraz dili uzundur ama olsundur.*
koyduğumuzu bir defa daha vurgulamak isteyen türkiyenin en baba futbolcusudur.
bir ara jöleli kafasıyla saçı bozulmasın diye topa atlamayan kaleciydi,fenerbahçe yönetimi ve teknik ekip kumaşının kaliteli olduğunu anlamış ki şu an türkiye'nin en iyi kalecisi konumuna ulaşmıştır. tamam kaypaktır, rakip oyuncular ve rakip taraftarlar sevmez ama hakkını vermeleri gerekir.
sıradan bir kalecidir. trabzonsporlu onur kadar olamaz.
en doğal şekilde sevincini yaşamış futbolcudur. zaten volkan dışındakiler, daha doğrusu fenerbahçeliler dışındakiler nezaket kuralları içinde sevinirken, küfür nedir bilmezken (!), hep bu pis çocuklar böyle yapıyor.

hadi size yeni malzeme çıkardı. volkan ve arkadaşları şampiyonluğu kutlarken, siz de takılın bunla.
sokaklarda yaşanan kavga gürültünün hallice sebebi bu ve benzeri futbolcumsu şahıslardır. * aykut kocaman, alex vs. medeni bir şekilde açıklamalar yapıp şampiyonluklarını kutlarken bu kişinin yaptığı tahrikten başka bir şey değildir. yok resmi tatil olsunmuş da bilmemne aptal aptal cümleler.
sonra neden karşı takımlar sinirlenip millete saldırıyor diyorsunuz. hayır haklı kılmıyorum ama bu da apaçık bir tahrik.
2010-2011 şükrü saraçoğlu stadında ki şampiyonluk kutlamalarında, sahaya inen taraftarlara " sahaya inen galatasaraylı olsun" diyen zat-ı muhterem ayrıca fenerbahçe ve milli takım kalecisi. Ayrıca gene aynı kutlamalarda "bak gideriz he" diye temkinde bulundu. Ulan diye başlamayayım diyorum ama ee ulan galatasaraylı olunca ne oluyor ki yani. Bu hayataki tek vasıflı yetin elinle ve bazı maçlarda poponla top kurtarmak. yap işini al paranı, kutla şampiyonluğunu sabahlara kadar başka takım taraftarlarını aşağalayınca kendini daha mı önemli zannediyorsun. bi de oradaki taraftara bak gideriz gibi laflar ediyor, afedersin defol git! seni bugün şakşaklıyan her kitle futbolda yarın yüzüne yumrukta atabilir, küfür de edebilir. gün gelir o beğenmediğin kulüp sana ekmek parası verir. kafanıza çok mu top çarpıyor hiç mi düşünemiyorsunuz bunları hadi bunu geçtim yedeği olarak beklediğin rüştüden de mi bir şey öğrenmedin, görmdin. hee iyi top kurtarıyor o ayrı...
Kendisi gerizekali turnusoludur öyle ki, şampiyonluk sevinci yasamaya çalışan taraftarları taslayan insanları tahrik ettigi düşünülür. Ulan ne mal adamlarsiniz arkadas pes.
Ayrıca bazı insaları "galatasaraylı olunca ne oluyor yaneaa" diye inletmistir. Arkadasım bı silkinde kendine gel adam burada seni aşağılamıyor anlamadığın nokta hiçbir Fenerli cimbomlu olmak istemez, hiçbir cimbomluda Fenerli olmak istemez burdan yola çıkarsan belki durumu kavrayabilirsin. kimse sana sovmuyor sen sakın ol ve klavyeyi yavaşça yere bırak ve uykuna don belki rüyanda Drogba'yi görürsün Yada uefa kupasını aldığınız zamanları düşün
düşün ki yüreğin sallansın
düşün ki o an
Güneşli, Guzel günlere inanan
mutlu bir Yusufcuk havalansin.
provakatif söylemleri ve hareketleri ile çok sağlam bir fenerbahçeli olan futbolcu, taraftarı gaza getiriyor, dışarı çıkıp "koyduk mu ulen götler" diye bağırası geliyor insanın.
(bkz: acıttık mı)
Son kutlamada koyduk demeyen; sadece koyup koymadıklarını merak ettiği için Koyduk mu? diye soran yetenekli kalecidir.
koyduk mu dedi ya, anlaşılmıştır ki bütün geri zekalı bukalemunlar şampiyonluk gösterimizi izliyormuş. koyduk hem de nasıl koyduk volkan, baksana hala oturamıyorlar yerlerine.

lan doğru söyleyin mallar kupayı aldığımızda sevindiniz mi lan, renkten renge girip neyi tutacağını karar veremeyenler sapını tutsun kupanın, gelin sevincimize ortak olun.

(bkz: koyduk mu)
bir fenerbahçeli olarak çok fazla hazetmediğim futbolcudur.

bize yakışan ve asıl olması gereken alex ve aykut modelleridir.

her çuvaldan çürük patates çıkar sizde idare edin üzerine alınanlar.
çirkin suratlı bol kibirli kaleci.
türk futbol tarihinin en iyi kalecilerinden biri ne var ki fenerbahçe gibi büyük bir kulübün kaptanlığını yapamayacak kadar küçük bir karakteri vardır. imparator lakaplı kaptan oğuz çetin' in efendiliğini, kaleyi devraldığı rüştü abisinin efendiliğini örnek alması dileğiyle.
kıçıyla top tutma taktiğini geliştirmiş büyük(!) türk kaleci... hanzot'ül ala...
şampiyonluk kutlamalarında galatasaraya laf soktuğunu sanan futbol trollü.

Kendi şampiyonluk kutlamanda senden 30 puan geride kalan Galatasaray aklındaysa hala, büyük olan sen değil aklında olandır.

edit: keser ve sap bitmiş okeye dönüyormuş.
fenerbahçe daha iyisini yetiştirinceye kadar türkiye'nin en iyi ve türk milli futbol takımının 1 numaralı kalecisidir.
kendi taraftarınca aşırı sevilen, diğerleri tarafından nefret edilen, bu sezon avrupa'nın en iyi beş kalecisinden biri.
(bkz: koyduk mu)
(bkz: sahaya giren cimbomlu olsun)
taraftar zihniyeti ile hareketin göstergesi oyuncudur. bu mantık türkiye'de asla değişmeyecek. tıpkı bukalemun mantığı gibi ve ligin bitimine 10 hafta varken her hafta her maça ayrı bir şaibe ve kolaycılıkla suçlama ve zan altında bırakma hadisesi gibi.
bu tip durumlarda yapılan her olay bir etki tepki meselesidir. sen 9 puan geriden gelen takımın hocasının bir konuşmasını krize çevirip kendi kaybettiğin 9 puanın sebeplerini araştırmaz ise ve bunu her hafta başka bir yöneticinle, milletvekilinle dile getirirsen orada gerçekten bir emek karşılığı ter döken adamı da burnundan solutursun.
sonra gider serhat ulueren seyredersen, reha muhter seyredersen olacağı bu!
ben futbolculara suç bulmuyorum.
bir tek sizin şampiyonluklarınız temiz a.ına koyayım!
hayır öyle değil işte, devran böyle dönüyor. dün bana bugün sana!
sempatik kaleci.

bir galatasaraylı olarak volkan demirel i gayet sempatik buluyorum. ayrıca kaleciliğini de çok beğeniyorum. fenerbahçe nin sabri si gibi işte.
yıllar önce beşiktaşlı futbolcuların şampiyonluk sevincinde fenerbahçe'ye galiz küfürler ettiğini hatırlatmak lazım eleştirenlere.

galatasaraylı futbolcuların fenerbahçelilere ağza alınmayacak laflar ettiklerini de.

yani güzel kardeşim bu olay herkes tarafından her yerde yapılıyor. abartma, yıl boyu attığın bokların yanına birisini daha ekleme.

bizim gibidir volkan. allahına kurbandır. hatta gurbandır.
şampiyonluk kutlamalarında 'koyduk mu?' sözüne iltifaten.
(bkz: sakin ol şampiyon)