bugün

(bkz: #7667326)
tuttu , sıçtı , sıvamaya çalışıyor.
-keitanın volesini kurtaran kaleci, geri pas şiddetinde gelen topu en yumuşak uzvuyla engellemiştir.
-küfür eden taraftara göndermedir.
-adam onuda yapmasa gs-fb maçlarının konuşulacak yanı kalmayacaktı . *
çok amaçlı bir g.te sahip olma durumudur.
elinden daha çok güvendiği organlarının var olduğunu kanıtlama çabasıdır. öyle yerden yuvarlanana uzatması kolaydır ama toplun hareketi yönünde tam dönerek 90 derece açı ile eğilip frikik kurtarmaya çalışmaması gerekir, anal cerrahi müdehale gerektirebilirir.
(bkz: alamayacağının önünde eğilmek)
3 hafta sonra hit yapacak şarkı
bi volkan vardı g.tü kaşınan g.tü kaşınan
kartal bir koydu kaşıntı gitti.

edit: eksi oy alımı başlamıştır
Mesele Volkan demirel in topu götüyle durdurması değil, mesele götüyle topu durduranın gassaraylı olmaması.
Çünkü bu bir futbol kuralıdırki bu tarz hareketleri gassaraylılar yapmalıdır. Yemin ediyorum tam tersi olsaydı, aynı gassaraylılar senin sulu daşşağını yirim ben diye tepki verirdi franco ya.
Adamlar fransız terbiyesi ile yetişmiş. Başka ne beklenir?
gs taraftarının " yahu biz neden her seferinde bunlara yeniliyoruz demeyip te bok atacak birşeyi bulması için sebep olmuştur". *
Takımları için büyük fedekarlıklar yapan taraftarların, katlanamadıkları ve çileden çıktıkları noktaların başında ise rakip oyuncuların saha içinde yaptıkları antipatik hareketler gelir.
Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde kaleci Volkan'ın topu ilginç bir şekilde kontrol etmesi sonucunda Galatasaray taraftarını çılgına çevirmesi...
amacı durdurmak değildi büyük ihtimalle fakat şortunu çıkartması gerektiğini unutmuş olacak.
derbinin şokunu atlatır atlatmaz, yine kaşınmaya başlayan galatasaray taraftarlarına bakılırsa, haklı bir harekkettir.

(bkz: volkan ın doğaüstü güçleri)
(#7668933)
tarafsız bir yorum :

çok ayıp. buna kart göstermeyen basiretsiz hakeme yuh diyorum ! nerede kaldı adil oyun ?

standart belli. uygulamayan hakeme bakmalı. maçın içine eden, adil oyuna tecavüz eden, saygısızlığını ortaya koyan volkan'ın türk milli takımında olmasına anlam veremiyorum.

pfdk göreve diyelim o zaman ! işte görüntüler ortada...

gerçekten bakınız :

(bkz: adil oyun)

(bkz: rakibe saygı)
(bkz: götü başı ayrı oynamak)
abi çekmek deyimi bu muhretemle futbol jargonuna girmişti. hem de aynı futbol sezonunun ilk maçında. bu da küçük bir anektod olsun.
(bkz: volkan demirel in hötüyle topu dondurması)****
yüzyılın taşak geçme girişimidir. zannimca gayette başarılıdır.
(bkz: götle top durdurmanın yasaklanması)
milli takım kalecisi falan geyiklerini geçtim ama yeteri olgunluğa erişememiş kaleci hareketidir. Bu herif Rüştü'yle öğrendi kaleciliği onu taklit etmesi gerekirken yaptığı hareketler çok yazık. Maç neredeyse sıkıntısız bitecekken neden daha böyle şeyler yapıp taraftarları ayağa kaldırmak istiyorsun? Ben söyliyeyim size. Bu herif aç bu herif cahil. Akşam eve gittiğinde televizyonlarda tek konuşulan olmak istediği için götünü malzeme ediyor.
(bkz: volkana montelemece)
http://www.bobiler.org/monte.asp?m=165784
top içeri kaçmıştır.
http://www.facebook.com/v...video.php?v=1100765575101
bu bir başlangıç ilerideki maçlarda volkan galatasaraya götüyle gülcek.
maç öncesi atıp tutan, sonra da yine göt olanlara ithafen yapılmış bir harekettir.
bir fenerbahçeli olarak bana galibiyet dışında ekstra bir gurur yaşatmamış ve neden bu kadar polemik yapıldığını anlayamadığım göt cambazlığıdır.galatasaraylıların bu hareketin etik boyutuyla ilgilenmeleri yerine kalecileri leo franco'nun lenslerinin gözünü alması yüzünden yediğini iddia ettiği golün oturup kritiğini yapsalar daha makul bir iş yapmış olacaklar.
-nisanın ilk gününü de geride braktığımız şu dakikalarda- halen cimbomlu arkadaşların içlerinden çıkaramadıkları harekettir. *