bugün

(bkz: anı yaşa)
my vodafone yi bütün kullanıcılara tavsiye ederim, günde 10 sms bedava...
20 kontör yüklemenizde dahi aktif kullanım sürenizi uzatan operatördür turkcell ise 100 kontör yüklemeyince aktif kullanım süresini uzatmıyor bildiğim kadarı ile.
"tek dünya" tarifesi ile taaaa italyalarla dakikası bir kontöre doya doya konuşabildiğim enfes operatör.
http://www.vodafone.com.t...ng/tek-dunya-faturali.php
reklam kampanyalarını çok beğendiğimi de belirtmeden geçemeyeceğim operatör.
avea mal dedik turkcell candır dedik ama ikisindede 100 tl den az fatura ödemedik(hem de kamu tarifesi goooya) ama vodafone kamuya geçtim geçeli oooh bi rahatımki sormayın. 30 tl lik tarifeye geçtiğimden beri 30 tlden yüksek fiyat ödemedim hemide oküz gibi konuşuyorum onla bunla.
tarife bakımından en uygun operatördür.
tarifleri çölde vaha gibi olan operatör. iyi ki vardır bu dar zamanlarda.
kontör transfer'i yapmak için kontör yiyen operatör. yakında kontör yüklemek için kontör yerlerse hiç şaşırmam.
üç aydır vodafona geçtiğim için şöyle bir tarifem var: aylık yüz* kontör yükleyince 250 dakika konuşma süresi geliyor.* bu yüz kontöründe 39 kontörünü bilmem kaç numarasına üye olduğum için 3000 mesaj için kullanıyorum. 6 yıl turkcell i zengin etmiş birisi olarak herkese öneririm.
özgür tarifesi çok karlı ve ballı olan gsm operatörüdür.
tl'ye geçişte kafası karışanlar için geliyor:

http://www.vodafone.com.t...-gecisi/sende-hesapla.php
internet sitesinde gün boyunca reklamlarından başka hiçbir haltı çalışmayan operatör. sanırım bilerek yapıyorlar ama neden yapıyorlar onu bilemiyorum. çünkü dönem dönem oluyor bu sitenin bu durumu. neyse umarım düzelir. kontör almam lazım ve evden hiç çıkasım yok. kendine gel vodafone com tr.
en sevdiğim arkadaşlarımdan biriyle arama mesafe koyan geberesice operatör.
Türkcell den sonra konuşmamın 5 katı arttığı ödediğim faturanın 5 kat azaldığı operatör.
reklam rezaletinden sonra sürekli nefret eder olduğum kepçe operatörü. gördüğüm kadarıyla da benimle aynı fikirde olan birçok insan var. reklamın iyisi kötüsü olmaz diyen mallar bir daha düşünmeli bence bunu.
avea'nın cazip tarifeleriyle turkcell'in kalitesini bir araya getirir.
hiçbir yerde çekmeyen ama reklamlarıyla beni benden alan operatör.
iki gündür internet sitesine ulaşılamayan operatör.
internet sitesinde büyük çakallıkların döndüğünü düşünüyorum.
bugün web sms servisi çalışmıyor mesela. hergün bunun gibi başka birşey çalışmıyor ayrıca bu sitede. heralde bu da bi taktik. var gibi gösterip sunmamak. arada sırada sunmak. hayırlı işler eğer gerçekten böyleyse..
reklam kampanyalarıyla hem vezir hem rezil olan operatör. mesela cep özgür tarife kampanyasındaki parlak fikirlerden, papağan satan şafak sezerli fikre geçiş sürecini vezir ve rezil operasyonuna örnek olarak gösterebiliriz.
"kırmızı" reklamının tutmadığı operatör.
cep 1 tarifesinde olmamanın artık ucuz olmadığı operatördür.
emperyalist sömürücü şirket.
reklamlarında kapsama sorununu aştığını söylemesine rağmen turkcell'in tamamen çektiği yerlerde hiç çekmeyen operatör. üstelik bahsettiğim yer istanbul'da etiler'in göbeği oluyor. onlara göre tam olarak bulunduğum yer (akmerkez'in 500 m. uzağı) kör noktadır. nedense bu noktada sadece vodafone kördür. ayrıca istanbul metrosunun büyük bir kısmında turkcell'in çektiği bir gerçektir. ancak vodafone'da tık yoktur. işin daha da ilginç boyutu ise numaramı avea'dan taşımış olmama rağmen turkcell'den kampanya sms leri alıyor oluşumdur. bunu vodafone yetkililerine bildirdiğimde ise konunun onlarla ilgili olmadığı, turkcell ile görüşmem gerektiği söylenmiştir. (bkz: nasıl lan) çevremdeki vodafone kullanıcılarının onu bir bir terk edişinden sonra diğer operatörleri aramak zorunda kalıyor oluşum dün itibariyle beni de kendisinden ayırmıştır. yaşasın turkcell! hem reklam filmlerinde laf sokma çabası içinde de değil. oh mis.