bugün

hiçbir hazırlık yapmamak. bu da bir hazırlık değil mi lan.
notları tıkıştırılan yerlerden çıkarma.
kopya hazırlamak.
yumuşak uçlu kurşun kalem, yedek yumuşak uçlu kurşun kalem, kalemtraş, uçlu kalem, kalem ucu, silgi, su, çikolata.
arkadaşlarla daha iyi geçinilir.

alınan dersler içinden '' zaten kalacam amk '' lar belirlenir.

son iki güne kadar ders çalışılmaz fakat iki hafta öncesinden ders çalışma kararı alınır.

son iki gün ders çalışmak nasip olmaz bu sefer. sınav sabahları erkenden kalkılır nokta atışı misali belli başlı konulara bakılır.

vizelerin kasvetli havası geçer yüksek alınan(!) birkaç ders göze kestirilir final haftası beklenir.

'' bari şunları geçeyim amk '' olur. hep böyle olur.
toplu çalışma ortamları düzenleyip kimin ne bildiği varsa onları ortaya döküp anlatmasını ve diğerlerinin emmesini sağlamak.*
genelde sınava 24 saat kala başlanır.
(img:#1657257)
Not çıkarmak.

Yaz yaz bitmiyor.
rahat bir uyku için uyumadan önce 31 çekilir.
Kanka not var mı sende ya.
Konsolosluğun istediği evrakları tamamlamak.
ders çalışma harici her şey. mesela yeni bir dil öğrenmek.
Oku geç oku geç , anca bu geliyor elimden sıkılıyorum evet.
salavat getirecek halimiz olmadığı için tam gaz ders çalışıyoruz... Son dönem inşallah bitecek.
Bundan kesin geçeriz.

Bu hocaya ve finale bağlı kanka, belli olmaz.

Bunu iki kere okursak hallederiz.

Ben böyle bir ders mi alıyorum ?

Girmek için girilen, kalınması kesin, namıdiğer prestij maçları.

Dersleri bu 5 kategoriye sokmak. Kolaylara kolay olduğu için, zorları zaten geçemeyiz amk diyerek çalışmadan öğrenci evi aktivitelerine devam etmek.

Yazar tam 12 saat sonraki iktisat vizesinden önce bildirdi.
benim vizelerim dün baslayip bugün bittigi için olmayan hazırlıktır. onun yerine tatil hazırlığı yapıyorum.
evlilik hazırlığı.

yok yok değil.

daha çok çok da fifi hazırlıklarıdır. mesela benim de yarın sınavım var bugün yeni diziye başladım. nasıl mutluyum.