bugün

eğer yapılan haberler doğruysa yazık olmuş kadına.

ama ben inanmadım, zaten eğlenceli bir video ancak geri kafalı bir çevresi varsa bunu anlamalarını bekleyemeyiz.
gerçekten cılkı çıkarılmıştır. daha terbiyesiz versiyonları da bulunmakta. vermicem nedir ne çirkin bir tabir ya.
şu vakitten sonra artık boku çıkarılmıştır.
görsel
ülkenin eşekleri ünlü ettiğinin kanıtı.
Dün beş kere telefonuma bayram mesajı gönderen şahsiyete oy kullanırken söyleyeceğim şarkımsı. Kuruyup gitse de vermicem.

Ek bilgi: beş kere mesaj gelmesine dikkat ederim. Artık bir yerlerden bedava mesaj paketi mi çaldı ne yaptıysa. Siz anladınız.
Bize milletimiz yeter.
Elini optugum akrabalarimin icinden soyledigi sarkimsi sey.
kendini rezil etmiştir.başka bir açıdan bakarsak eğlenceli bu kadar dünya daki olumsuzluklara karşı kafa dağıtmak için iyi fikir.
cumhurbaşkanlığı makamındayken verilen hediyeleri köşk'e bırakmamakta direnen eski kayıp milyoncu son hediye bükücü abdullah gül'ün kısa cevabı!
(suudi arabistan kralından ne hediye aldığını açıklamadı hala!)

uzun hali şöyle!
--- alıntı ----
Bu hediyeler devleti temsilen cumhurbaşkanlarının şahsına verilmekte olup bugüne kadar görev yapan cumhurbaşkanlarımızın verilen bu tür hediyelerin kayda geçirilmesine ilişkin standart ve yerleşmiş bir uygulamaları bulunmamaktadır.
--- alıntı ----
http://www.ilk-kursun.com...-asik-hediyeleri-gorelim/
Tam tamına bi buçuk ay önce patlayan videodur.

Zaman su gibi akıp geçmekte a dostlar.

Dün gibi.
demetli emre akdoğan (yanlış hatırlamıyosam) söyledigi vermicem şarkısı.

vermicem vermicem benim degil mi vermicem, kalbimi sana vermicem.
Erkeklerin bile uzun bi zaman dilinde dolaşan komik cümle.
Vermicem diyen erkekleri görmemizi sağlamış video.
ne kadar hakaret edilse de bu o kadının hoş bir bayan olduğu gerçeğini değiştirmemektedir.
oy vermek yerine yazlıklarında kalmayı tercih eden sözde seçmenlerin aldıkları yoğun tepki üzerine savunmalarıdır.
efsanedir.

görsel
Bir kadının daha doğrusu bir kezbanın ne kadar sadist olabileceğinin dijital ortama aktarılmış halidir. Kezbanın o yüz ifadesi her şeyi açıklamaya yetiyor.
Cevabı neyzen veriyor:
Ben mecnun muyum da bir o.pu için çöllere düşeyim?
Verirse verir vermezse leyla'yı da s.yim.
vermesen de alirlar anam.
mal bi karının lafıdır.

yeni mi gördün hacı?
o kız vermiş zaten, çocuğu bilem varmış.
bu saatten sonra da vermesin zaten.
gitsin faydalı bi şeyler yapsın, ne bileyim, yumurtalıklarını bağlatsın spiral taktırsın.
yeni bi çocuk daha getirmesin dünyaya o bünyeden.
edepsizlik örneğidir. umuma böyle birşey paylaşan kadın memleket uğruna umutların azalmasına neden olmuştur.
vallahi inanmam. hele senin gibi bir yolluya hiç inanmam.
tdk da çalışan hatun yakarmasıdır.
vermiycem derken bile orgazm olan ablanın kısa videosu. hani insan merak ediyor, vermiyorken bile bu kadar ıhımmlarken verse ne fırtınalar koparıcak...
haberlerden anlaşıldığı kadarıyla zaten birine vermekte iken ona artık vermemeye başlayıp bir başkasına verme aşamasına geçmişken önceki verdiği yine isteyince ona bu klibi çekmiştir.

yani vermiş, veriyor.
görsel