bugün

Bir an önce kulüp kendisini göndersin diye taraftarın nefretini kazanmak için elinden geleni yapıyor.
galatasaray hayranı olup, para için fenerbahçe'yi tercih edip, bitikleri oynayan bir kaç futbolcudan biri.
Erken tatil fırsatını kaçırmamıştır.
Vedat çöpiqi.
emre bol'a göre fenerbahçe ile son maçını oynamış.
"Bana, 'Kosova'dan 5-10 yıl sonra Fenerbahçe'de oynayacaksın' deseler, 'Dalga mı geçiyorsun?' derdim. Savaş atlatmış bir ülkeden sonra buralara gelmek benim için Allah'ın bir lütfu. Hayalini kurduğum yerdeyim. Takımın efsanelerinden olmak istiyorum."
Kimi kaynaklara göre 150 milyon Euroymus..
Vah vah..
Gol makinesi diye alınıp çamaşır makinesi çıkan fidbolcu.

Herkes kusura bakabilir.
gol makinesi diye alınıp, çamaşır makinesi görevi dahi göremeyecek kadar ölü falzao sahibi takım taraftarları siktirip gidebilir başlığından. vedat kadar iyi golcüleri olmadığı ve kendisini alamadıkları için kuyruk acıları var. ligde 15 golü var vedat'ın. kötü bir performans değil ve arada sakatlık geçirdi performansı düştü doğal olarak, pandemi girdi futbol oynanmadı, sonra seyircisiz oynandı ve fenerbahçe lige havlu atmıştı. otomatikman performans kaybı yaşadı ve motivasyonu kayboldu. ikinci yarının ortalarına kadar iddialı konumdayken canavar gibi oynuyordu kendisi. umarım uzun yıllar bizimle kalır.
avrupa ya gitmek istiyor bu sene kalsa da başarılı olamaz.
daha geleli 1 yıl olmamıştı lazio denen takıma kaptırdık.
Lazio ss ile pazarlıklar devamke
25 milyon Euroymus

Lan bu çapsız 25 ise biz falcaoyu 100 e satarız...
Mançester araya girmiş 100m teklif etmiş diyollaa...
Bir hülle transfer gözüküyor sanki..
Naylon transfer is coming. Kaç yazalım abi? Yaz 50 milyon euro.
lazio ile anlaştığı haberleri çıkan kosovalı forvet. italya liginde forvet olarak oymamak her babayiğidin harcı değil.
görsel
Gittiğini yeni öğrendim ve üzüldüm. Niye sattik ki adami daha kötuler varken.
fenerbahçe ye çok katkı sağlayabilirdi çok erken sattık çok.
Şüphesiz ki transferi uefa incelemesine takılacaktır. Ondan sonra fb niye avrupa kupalarına gidemiyor ahahs.
22 milyon Euro’ya Lazio’ya satılan futbolcu. Evet.
nasıl ve hangi şartlarda galatasaray'a gitmek isterken fenerbahçe'ye imza atmak zorunda bırakıldığı belgelenmiş kosovalı.

https://twitter.com/futbo...tatus/1303702188535971842

ekibe bak ekibe. tam son kale.
Transferi üzerinden 1 sene geçti hala Rize’de Aslan var diye ağlayanlar var. Hahaha lan eziksiniz cidden. Evet.
Yine bir transfer sikesiyle fenerden laz ziyaya transfer olan kalas.

Ya ben dikkat ediyorum bu f*ner niçin hep "sikenin" en çok döndüğü italya'ya transfer yapıyor
Dünyada başka ülke mi kalmadı

Misal ingiliz alman Fransızlar Avusturyalılar salakta bir italyanlar mi zeki hemen adamı keşfedip transfer ediyor...

Enteresan.
geçen sezon para yerine karakteri seçip galatasaray gibi leş yiyici, hazırcı bir kulübü tercih etmeyen asil forvet.