bugün

Kuşlardan esinlenerek yapılmıştır.
genellikle içinde güzel sesli pilotların mankene benzeyen hosteslerin olduğu ekonomik ve business olarak ikiye ayrılan yolculuk yaparken bulutların izlenebildiği kaza yapma oranı düşük ama kaza yapincada kurtulma şansının düşük olduğu hızlı giden ulaşım aracıdır. kargo askeri gibi çeşitler de vardır.
Benim için bir dönem " aa babannem geciyor" idi.

Kendisi alamancı
MiL puanlarınız nakit alınır(milessmiles- maxismiles) 05532544336 cenk ziyaoğlu
yürüyeni makbuldür.
en güvenli taşıtlardan dense de kendisinden hep korktuğum araçtır. havada en ufak bir arıza olsa tamamen ölümle başbaşa kalacağız gibi geliyor her seferinde. zorunlu olmadıkça binmek istemiyorum her defasında.
küçükken uzaklara onunla selam gönderirdik. tabiiki günümüzün en hızlı, güvenli ulaşım aracı ve uygun fiyatları da yakalamak için önereceğim siteye göz atın derim.

http://www.akilliucus.com/
ne güzel uçuyor. Çocukluğumda kuşları görüp onlar gibi uçmak isterdim. Neden uçamadığı anlayamazdım. Alınkanlık olmuş hayla kanat çırpıyırum sözlük yzarları.
hareketi tam bir süreksizlik ifade ediyor benim için. bunu fark ettiğimden beri kalkış ve iniş süreçlerinde resmen bilincimi yitiriyorum aq.

gerçekten ama gerçekten her uçak yolculuğumda latex don giyerek kafamı başka acılara yöneltmeye çalışmaktan yoruldum.
ne güzeldir uçak, uçar.
oldum olası korkuyorum. yıllardır uzun mesafe yolculuklarını bile bu korkum yüzünden kara yolu ile yapmak zorunda kaldım ama, bu kez kararlıyım, yeneceğim bu korkumu. hafta sonu 2 günlüğüne ailemin yanına gideceğim, ucuza da bilet buldum, biletall.com'da. otobüs fiyatından ucuz neredeyse. ilk 5 dakika dayanabilirsem, sonrası kolay olacak gibi, öyle dedi tecrübeli tanıdıklarım.
Uçaklar ses duvarını aşarken anlık bulut oluşumları gözlemleniyor.
Uçmak için icat edildi.
japonlar sayesinde amerikanin gotune giren icat.

(bkz: vatanperverlik)
Yürüyenide mantıklı bir önermedir.
baya baya hayranım.
görsel
Bir taşıma aracından çok daha fazlası...
Yolcu uçaklarının çoğunun yolcu başına bir kilometrede yaktıkları yakıtın arabalarınkinden daha azdır.
feridun düzağaç'ın en güzel şarkılarından biri. akdeniz şehirlerinde çocukluğunu, ergenliğini veya gençliğini geçiren insanlara çok şey anlatır aslında.

Ah çocukluğum camdan duvarlarım
Portakal çiçeği kokulu heyecanlarım
Kuş tüyüydü düşlerim umutlarım
Hani nerde arsızlığım umarsızlığım
Portakal çiçeği kokulu heyecanlarım

Gözüme adana özlemi kaçırdı. Hayır ağlamıyorum polene alerjim var.
saat 5 te yapacağım uçuş için şu saatte havaalanında olmama sebep olan araç.

rötar yaparsa sağlam küfrederim.
görsel
Dün bana bir uçak hediye ettiler, aman efendim bu kadar büyük bir hediyeyi kabul edemem lütfenler istirhamlar derken, kabul etmiş bulundum.

işte boeing 747;

görsel

Peşinen söyleyeyim, türbülansta ağlamak yok.
bir feridun düzağaç şarkısı.

https://www.youtube.com/watch?v=vSi9kNHdAvg
vatandaşın yastık altındaki altınlarını çıkartın deyip kendine alman gereken araçtır. ama 4 milyar dolara...