bugün

way aq şansa bak.
uçak düşüyor.
(bkz: hdi dştm ben *)
(bkz: bu sefer güldürmedi)
hassittiir
"kelime i şahadet nasıl getiriliyordu lan"
3-5 saniye içinde gelirim.
obur tarafta gorusuruz kib ciao op bye
fener maçı 2-2 mi ? (eksilemeyin fenerliyim aklıma geldi ve güldüm.)
telefon açık olduğu için uçağın düştüğünü düşünürsem, mesaj atmak içimden gelmezdi.
kimden: maximilian
tarih: 25.04.2011
Saat: 00.02
Tür: kısa mesaj
- polisi ara! her şeyi desmond david hume'ünn yaptığını söyle!
bence birkaç kişiye gönderilebilir, öncelikle anneye babaya tabii "sizi çok seviyorum zaten hayat çok da tatlı gitmiyordu sakın arkamdan üzülmeyin demiyorum ama olabildiğine az üzülün sağ organım varsa bağışlayın, olur da denize falan düşersem kurtulma olasılığım var şimdi direkt telaş da yapmayın neyse uzun tuttum sizi çok seviyorum tekrar", sonra eski sevgiliye "allah belanı versin hayatımın içine sıçtın üstelik geçen cumartesi abini yengeni boynuzlarken bastık gidip selam verdiğimiz için de rahat edemedi melike ablayı uyar.", sonra en yakın arkadaşlara not düşmek lazım o da "uçağım düşüyor gidiciyim ben emraha ulaşın ve diyin ki eğer o sürtükle evlenirse öteki taraftan hortlar gelir hayatını mahvederim hala ona çok aşık olduğumu bilsin ha bi de makyaj malzemelerimi aranızda kırışabilirsiniz." vb.
uçak sizin telefonunuz açık olduğundan düşme ihtimalini göz önünde bulundurduğumuz zaman telefonu kapatmak yapılabilecek en mantıklı iştir.
"Hala ateistim"
hala yaşama umudum var, belki pilot son anda uçağı toplar.
uçakta telefon kullanmak yasak değil mi?
-bana bak uçak düşüyo. enkazın yanına gel, erzurum'dan aldığım tulum peyniri var bavulda. onu al hemen dolaba koy bozulmasın.
annem olsa büyük ihtimal böyle yazardı.*
(bkz: düştük beya)
telefonum açık kalmış.
(bkz: speak lan kaptan)
@uçakkk

@düşüyozzzzz.
cama çık.
biz uçağı eskiden yere yatıp seyrederdik, şimdi bindik düşüyoruz bile.
-irtifa kaybediyorum.