bugün

pek güzel yürüyen ilişki türüdür, karakteriniz sağlamsa içinizdeki aşka sevgiye inanıyorsanız, en az kendiniz kadar eminseniz karşınızdaki insanın sadakatinden, yola çıktığınız insanı şartsız koşulsuz her şeyi ile seviyorsanız, o uzaklıklar basit kalıyor iki sıcak kalbin yakınlığına...
kendi yazdığım bi yazıdır okuyun lütfen. (bkz: #18365589)
Kıskanma yoksa oluyor efendim bal gibi oluyor. He tabi bir de para olucak.
uzak mesafe ilişkileri kişinin kendini beğenmemesi ve sadece zaman geçirmesi yani sahte duygulara kapılması ile alakalıdır. kişi ilk bulduğu dala sığınmak ister ve bunu zaman kaybetmeden yapar.

uzak mesafe ilişkileri her zaman tek yönlü çıkar ile alakalıdır ve yakın mesafe ilişkilerde cinsellik ikinci sırada iken uzak mesafe ilişkilerinde cinsellik ilk sırayı alır. sanal seks bundan doğmuştur.

yakın mesafe ilişkilerinde her gün görmek için çırpınırken uzak mesafe ilişkilerinde hangi gün gömeceğine çırpınırsın. muhabbet bir yerden sonra full cinsellik kokar. kadınlar bu konuda geri dururlar veya bu konuyu kendilerini öne sürüp geri dururlar. erkek ise zaten kadını bu noktaya getirebildiğine göre onu kandıracak basit cümleler kurmaları zor değildir.

''sevişecekler mi?'' soruna gelecek olur isek; evet sevişecekler.
hemde ilk buluşmada sevişecekler. onu sevmiyor olabilir, zaten birini sevmek için değil birine sığınmak istediği için şu an o adamla beraber.

ha şu var ki; onu aramayın. bitti çünkü. 10 yıllık ilişkilerini bitiren insanlar görmediniz mi hiç? ben çok görüyorum. ayrılık normal. evet kimse onun gibi olmayacak ama şu var: insan bir kere aşık olur ve bir kere çok sever. aşık olduğu ile evlenemez, o çok sevdiği ile evlenir ancak. doğanın kanunu bu...

sormayın onu kimseye... bu sizin için daha iyi olacak. bak bu kısmı kendimden biliyorum ben. o zaten dönüp dolaşıp sana geliyor biliyor musun? evlense bile. dünya o kadar küçük ki bir gün onu yolda kocası ve çocukları ile görsen bile ona acı bir tebessüm ile ve dostlukla bakıyorsun. işte burası tam bir aşk oluyor. o utanıyor.
sürekli görüşülme ihtimali varsa arada ki mesafenin önemi yoktur.
iki kişiden birinin kesinlikle aldatacağı bilindiği ilişkidir.
en sonunda patlayacak ilişki tipidir. olmaz yürümez, çiftler kendini kandırır.
hayatta yaşadığın belki de en zor tecrübelerden biri. sabrının zorlandığı tek nokta. çaresizliğin dibine vurduğun,elinin kolunun bağlandığı ne gidebildiğin ne de gelebildiğin bir uç nokta. Allah yardımcımız olsun.
neyse çok fazla fb, hak hukuk tartışması yaptık bu kadar yeter şimdi biraz aşk, duygu yoğunluğu konularına bakayım.

not: allah bu ilişkiye sahip olanlara sabır versin. sevdikleriyle kavuştursun. kolay değil. acaba yorgun mu, hastalandı mı? aranızdaki mesafe uzaksa diyelim siz ankara'dasınız, sevgiliniz erzurum'da misal erzurum'da havalar aşırı soğuk gitse korkar-hastalandı mı diye düşünürsünüz?

tanım: allah sabır versin denecek ilişki.
en boktan ilişki. aldatılmak garanti diyebilirim..
uzaktan bu kadar acıtıyorsa yakın olsaydık ne olurdu tahmin bile edemiyorum ..

çocuk gibi oturup ağlayasım var.
platonik olması muhtemel olan ilişki türüdür. çok yıpratır be usta. hiç başlamayın bence.
gerçekten zor.
kız telefonda hüngür hüngür ağlar ve derki.
-sen yoksun burada sevgisiz kaldım dayanamıyorum her gün acı çekiyorum ayrılalım en iyisi böyle her gün acı çekeceğime bir gün çekerim.

asıl meali şudur.
- sen yoksun burada kimse benle oynaşmıyor sarmıyor sıkmıyor mıncıklamıyor. defol git ben başkasını buldum o beni mıncıklayacak.
başlamayın, başlatmayın bu yol yol değil.
her dakika onu düşünmektir. gerçekten asıl kişinin o olduğunu anlarsın aslında çünkü uzaktan dayanmak kadar berbat bir şey olamaz, sadece sesiyle ve iyi geceler mesajıyla mutlu eder seni. göremezsin, dokunamazsın, öpemezsin. brazzers'ta el arabasına devam edersin bu da seni çıldırtır. ama anlamazsın ki o asıl aşık olduğun kişi,onsuz yapamıyorsun. seviyosan vazgeçmezsin, sevmiyorsan ... zaten baştan kaybetmişsindir be oğlum...
Kesinlikle yaşanması gereken ilişki. Özlemenin, konuşmanın önemini anlıyorsunuz, güzelliğini tadıyorsunuz ama öyle bir şey var ki bu iliskide hayatta her şeyden güZel olsa gerek. Aylar sonra yüz yüze görüşebilmek tahmin ettiğiniz gibi.
yanılgıdır.
eninde sonunda bitecek ilişkidir. bence çok vakit geçmeden kendinizi alıştırmadan vazgeçin. inanın bana üzüleceksin. aynı şehirdeyken bile insan paranoya yapıyor. birde yüzlerce kilometre uzakta olduğunuzu düşünün. sıkıntılarınızda beraber olamayacaksınız, mutluluklarınızı paylaşamayacaksınız. sarılmak istediğinizde belki haftalarca bekleyeceksiniz. vazgeçin. ve her şeyi zamana bırakın. kafanıza takmayın. kendinizi de üzmeyin.
eğer taraflardan biri, arada km var, dünyalar var, çok mesafe var gibi fiziksel mesafelerden bahsediyorsa ve yakınıyorsa geçmiş olsun.o ilişki bitmek için sadece zamana ihtiyaç duyuyordur.
boşa kürek çekmektir.
sabır ve aşk ister. aradaki ilişki telefon ve bilgisayara bağlıdır. birkaç saat haber alamasan paronayak olursun. hadi rahat bırakayım çok telefonlaşmayayım desen aradaki bağlar kopar. yürütebilen vardır elbet. ama hiç eziyet çekmeye gerek yok.
insanın yapmakta çok zorlandığı şeylerden biridir heralde. akıl erdirilecek şey değil. görüyorsun, duyuyorsun fakat dokunamıyorsun, nefesini hissedemiyorsun ama seviyorsun da. yada öyle olduğunu zannediyorsun.
gereksiz aksiyon yaratmaktır.
radyo sinyallerinin frekansından ileriye gitmeyecek ilişki şeklidir.