bugün

Belki bu başlığa daha öncede yazmışımdır bilmiyorum.

Çok zordu. Süresi uzun değildi benim ilişkinin evlenene kadar 15 ay sürdü. Belki de evlenecek olduğumuz için devam ettirebildik. Yani bir bekleyiş var ama tarih belli. Arada 800km mesafe. Ölüyorum helâlleşelim gel dese bilet al bin falan 4 5 saat sürer. Biletler çok pahalı değildi Allahtan.

Zorlukları çok. hiçbirşey de yan yana olmuyorsun. Bazı anuna kondurduğumun meriçleri araya girebilir.

iki haftada bir gidiyordum ama bu benim iş performansımı etkiliyordu. Sürekli telefon kulağında iş yerinde göze batıyor. Birim değiştirmeme sebep oldu.
(img:#1695790)
Yanaşmayın, imkansızdır. Belki birbirini canlı kanlı görmüş bir çiftin oluru vardır ama ‘elbet bir gün buluşacağız’ mantığıyla ilişki yürümüyor. Ne kadar sevseniz de araya büyük kıskançlıklar, umursamazlıklar giriyor. Ben bitirin derim takdir sizin dostlar.
Arkadaşlar çok zor, cidden boşverin.

(bkz: götüne güvenmeyen denemesin)
Uzaktayken taraflarin kafasina gore. Yakinlasinca da bir arada takildigi iliski cinsidir.
E ne var amk bunda evlenceniz mi sanki?
Uğraşmayın. Sandığınızdan daha zor.
münir nurettin selçuk söylüyor:

https://www.youtube.com/watch?v=6Bc6S3cqNww

Aşıka bağdat sorulmaz, ufukları aşar gider
Aşıka bağdat sorulmaz, ufukları aşar gider
Ümid yolcusu yorulmaz, baht izinde koşar gider
Ümid yolcusu yorulmaz, baht izinde koşar gider
Aşk varsa olmaz, yürümez. Yalnız karşılıklı uzlaşma sevgi saygı ve ilişki geçmişinde güzel anılar var ise yürür.
başlamadan önce kırk kere düşünülmesi gereken bir ilişki türüdür. gerek siz gerekse karşınızdaki hazır değilse sakın bulaşmayın yoksa hayatınızın en güzel zamanlarını boş yere geçirebilirsiniz.
kafalar yakın olsaydı da uzağa gelseydim yine de. kafam ne kadar uzakmış; bedenim uzağa gidince hissettim. saat farkı, km falan hepsi hikaye beyler. kafanızı yaklaştırın sevdiğinize.
Periyodik olarak yanina gidebiliyorsaniz en iyi iliski turudur.
Her gun birbirimizi gorelim, hic ayrilmayalim seklinde devam eden vicik vicik iliskilerden degildir.
Benim favori iliski turumdur.
yıpratır......

4 sene beyler..... bunun sonucunda çok büyük hayatttan dersler aldık ikimizde depresyonlar panik ataklar. alayını yaşadım.... sakın uzaktan sevmeyin. sevgiyi aşkı harfi harfine yaşadım. çok olgunlaştırdı. 45yaşında gibi hissediyorum ama bulaşmayın. çok ince düşünen insan oluyorsunuz. hayattan soğuyorsunuz..

kıskançlık falan araya giriyor.

inanmayacaksınız ama haftaya ayrılmaya gidiyorum yüzyüze ayrılacağız. 4sene önce görüşmüştük sevgili olduk. 4 senedir görüsmedik. şimdi ayrılmaya izmirden taaaaaa malatyaya gidiyorum.. telefondan ayrılamadık. yüzyüze helalleşeceğiz. ve birbirimizin çektiği cefaları. başkası sefasını sürecek. amk uzaktan ilişkinin. ama çokta güzel yanları oldu. sevgi beyler. dünyadaki çok farklı ve en güzel soyut olan şey sevgi. yaşayan bilir sevgiyi. kaldırımları sökeceğim güçlükte olduğum zamanlarda oldu sevgi böyle birşey. dünyaya meydan okursunuz. amk şimdi konuşsam neler neler çıkar..
Olmuyor, yürümüyor. Tecrűbe ile sabittir.
Sanıldığı gibi olunmayandır, vizyonunuzda boğulun. * *
3 ay öncesine kadar aklım ve bedenimle yanında olduğumu zannettiğim sevdiceğimin yanından 7986 km uzağa gittiğimde sadece bedenimin değil aklımın da uzak olduğunu anlamamla anlam bulmuş bir çeşit ilişki. Olsundu, beden uzak olsundu ama akıl yakın olsundu. Aklımı yakınlaştırdığım için hangi fırsatları teptiğim umrumda olmadığından yarın yaklaşıyorum bedenimle. Bi' de beni böyle gör be !
Kavuşma arzusuyla yanıp tutuşan gerçek aşk ise değer, lakin pek çok kişide kısa sürede biten ilişki türüdür.
Güvensizlik doğurur. Doğru olduğunu sandığın bir çok şeyin aslında koskoca bir yalan olduğu doğrusuyla karşı karşıya kalırsın.
az görüşmek bazen heyecanı artırır. sonunda mesafelerin kalkacağı biliniyorsa bazen daha uzun sürebilen ilişki türüdür.
Hemen ardından ihanet gelir.
"şu an burada olsaydın keşke."

özetle böyledir.
sevgi varsa gerçekten varsa... gerisi yalan. sevin kardeşim. sevgi aşk bambaşka allah herkese nasip etmez. bırakmayın.
sun express ve turkcell'in bir oyunudur.
dokunmak istersin yanında olamaz kokusunu içine çekmek istersin yoktur. özleme gebe ilişkidir.
dolabın camından dondurma yalamak gibidir.
sevgi varsa gerçekten varsa... gerisi yalan. sevin kardeşim. sevgi aşk bambaşka allah herkese nasip etmez. bırakmayın.