bugün

ağzınla burnuna soğuk suyla pansuman yap ama ikisinede aynı anda yapicaksin sonra huzurlu bir uyku seni bekliyor.
3 haftayı aşkın süredir sabah saat 6'dan önce uyuyamıyorum. Fazla stres mi desem, yolunda gitmeyen şeyleri düşünmekten mi desem bilemiyorum? sanırım her ikisi de. Düzenli uyuduğum günleri özledim be sözlük.
Aklıma vodafon reklamı geldi. Kız Babasını arıyor ve baba ben uyuyamıyorum diyor baba da sazını alıp uykusuz mu kaldın dünki geceden diye türkü söylüyor. Biz de uyuyamayanlara bu türküyü armağan edelim.
Artık uyuyabiliyorum Sözlük! Dün gece kulağıma gelen televizyon sesine ve odamın kapısı açık olmasına rağmen, kafamı yastığa koyduğumda bir şey düşünmeden uyuyabildim! Ki ben saat sesinden bile rahatsız olup uyuyamayan biriyim normalde. Allah'ım, çok mesudum. *
o zaman uyuma.

teşekkürler.
Bir haykırış, bir hezeyan, bir sitem, bir isyandır. Ciddi anlamda uyku problemim var. 8 de dersim başlıyor. Evet
sabah 8.30da uyanamiyorum sözlük diye başlık açarsın artık geçmiş olsun dersten kaldın.
Uyanamıyorum sözlük.
Ben de uyuyamıyorum çünkü ilaçları içmedim.
Ulan ilaçsız uyuyamamak ne kötü bir şey.
kronikse psikiyatriye görünseniz iyi olur.
psikiyatri
Sabah 7de işe gitmem gerekiyor ama şu saatte hala buradaysam bunun sorumlusu kim ey sözlük?
fikrimden geceler yatabilmirem dinliyorum bu durumlarda,
sonra uyuyorsun.
zaten normal gitse şaşardım her gece olduğu gibi bu gece de bişey çıkmak zorundaydı. geçmişim yakaladı beni saçma da olsa bi geçmiş, acı var çünkü içinde. neyse saat 8'de mesai de, pazartesi de başlıyo. hayırlı sendromlar arkadaşlar.
Belki de uyuyamamanın sebebi, herkes gidince ve odan karanlık olunca biraz korkuyor olmandır. Korkarsın çünkü her şey bir anda bomboş gelir.

Bomboş.
Sözlükte uyuyamıyor. Takılın. Çay falan için.
canımsın zıbar!
uyuyamıyorsunuz çünkü uykunuz geldiğinde uyumanız lazım. ama yok, sebepler bitmez.

uyuyamıyorsunuz, çünkü gerçekten kötü değil de sonradan kötü olmayı öğrendiniz, ki işiniz olsun bitsin diye birinin sırtına bastınız, birilerini mutsuz ettiniz, birinin ahını aldınız uyuyamıyorsunuz.

uyuyamıyorsunuz çünkü sizi üzdüler ama aynı lanet açmazın içinde bir sebepten dolayı.. üzdüler ki sabahlar olamıyor gibi geliyor.

uyuyamıyorsunuz çünkü uyumanız da gerekmiyor ama sadece sözlükte ilgi çekmeye çalışıyorsunuz yalan hikayelerinizle..

uyuyamıyorsunuz çünkü bok gibi bi geceden kaçtınız ama sizi sikmek isteyen birileri içkinizin içine bir şeyler karıştırdı ki coşarsınız da belki onun/onların olursunuz diye, yemedi ama ilaç, uyutmuyor.

uyuyamıyorsunuz çünkü özeniyorsunuz sanal gerçekliklere, bunlar bu kadar mutlu olup da ben nasıl yatağımda koltuğumda sözlüğe derdimi anlatmak zorunda kalıyorum diye.

uyuyamıyorsunuz çünkü yarın olunca yine aynı yapmak istemediğiniz ama zorunda olduğunuz iş sabahın köründe sizi bekliyor ve artık bıktınız..

uyuyamıyorsunuz çünkü aslında "bu" sizsiniz, aslında "bu" siz olmak istemediniz ama genel geçer bütün durumları hayatın gerçeği olarak algıladınız ve gün içinde gördüğünüz bütün sanal iletiler, size "sen bitmişsin kardeş" diyor.

uyuyamıyorsunuz çünkü uyum sağlamaya çalışırken size dair her şeyi unutmaya başladınız.

çünkü diğerleri...

hepsini farkedin ve uyuyun..

uyuyamayanlar bir şeyleri yanlış yürütenlerdir. yanlışlarınızı farkedene kadar uyuyamanız isabettir, haktır.
o olmadan uyumak mı aklımdan bile geçirmedim.
Yan koltuktaki amca, çaprazımdaki ablanın horlamasından ben de uyuyamıyorum sözlük.
uyku problemi yaşayan yazar beyanıdır. bir bardak papatya çayı önerilir, yanında klasik müzik çalarsa kısa sürede uyku gelecektir.
Uykum yok bir yandan diğer yandan odadaki sigara kokusu.

Uyutmuyor cam açsam üşüyorum.
Gerçekleşmesi mümkün olmayan, gerçek hayatınızla pek ilgisi olmayan hayaller kurun. Çok işe yarıyor. Böyle hayatla alakasiz hayal kurunca aklınıza sacma sapan anılarınız, bugünün sıkıntıları dertleri de gelmiyor.
Libidosal kortex devrede.
Uyuyamıyorum aq.
Sınavlar yaklaşıyor benim uyku düzenim bok oldu. Uyuyamıyorum ulan.