bugün

Yaşadığım durumdur gece 3de hala ayaktayim nedensiz bir şekilde.
yazılımcı mesleğim itibari ile mi yoksa hastalık mı olduğu konusunda kararsız kaldığım bir durumdur. Saat 03 olmuş hala daha ısrarla uyumamaktayım.
Yaşanabilecek en kötü durumdur, hastalık olması daha da kötüdür. Uyku bozukluğu yüzünden tüm gününüz rezil olur, ne gece uyuyabilir ne de gündüz normal insanlar gibi günü değerlendirebilirsiniz. Antisosyal biri olup çıkmanız, mutsuz ve stres dolu olmanız içten bile değildir. Acilen doktora başvurulmalıdır.
sut ve peynir gibi urunlerin disinda tom baliginin iyi geldigini ogrendigim durum.
saat 8 ve şimdiden uykum geldi. sabahta ders olmasa 10 buçuğa kadar yatarım.
Ballı süt dene bi. Hiç bi değişiklik olmucak ama yinede bil istedim...
Ortaya çıktığında kişiye çalışma saatlerini zehir eden rahatsızlıktır.
bana kalırsa kitap da okunabilir
.
Haftalardır sahip olduğum hastalık. Uyuyamıyorum sabaha kadar. saat 10.30da dersim var umarım sınıfta uyumam.
Onun Allah belasını versin.*
genellikle sebebi insomnia olan bozukluktur. uyumanız gereken zamanda ayakta, uyumamanız gereken zamanda aşağıdaki gif'teki ördek gibi arafta kalırsınız. kısaca berbat bir şeydir.

görsel
Tüm dışarı çıkmayıp, enerjini atamaz iseniz olacak olan şey.
son bir haftadır uçak seyahat saatim yüzünden doğrudan ve doruklarda yaşadığım durum. bir daha 4 e uçak alırsam iki olsun.
son bir haftadır uçak seyahat saatim yüzünden doğrudan ve doruklarda yaşadığım durum. bir daha 4 e uçak alırsam iki olsun.
benim için bir sorun olmaktan çıkmış neredeyse her gün yaşadığım gündelik bir şeydir.
Her sabah gece kaçta yatarsam yatayım çok erken kalkıyorum tavsiyelere açığım.
Yatağa girildiğinde çok düşünme sonucu olan durum. Bazen keşke şöyle söyleseydim diye saatler birbirini kovalar. Bazen de 12 sezon dizi çekilecek kadar hayal kurulur.
Eğer biyolojik saatime göre uyuyup uyanma lüksüm olsaydı, uyku düzenim de mevsimler gibi dönerdi. Kışın ortasında bahar havası yaşamak gibi gecenin köründe dinç ve uykusuz hissediyorum. Sabaha karşı yatıp akşam kalkıyorum. Sonra uykusuz bir gecenin akabinde işe gidiyorum. Ve tabi ki geç kalıyorum. Uylu düzenim bozuk, benim bir kabahatim yok.
bende var ve sanırım düzelecek gibi de durmuyor.
Ben gece insanıyım gündüz uyumak ve gece uyanık kalmalıyım ama kaçırdığım çok fazla şey ve sorumluluklarım var bunu nasıl dengelerim bilmiyorum.