bugün

damla sakızlı çöreği denemeye değer unlu mamüller firması.
pis7 yerine ikame edilebilecek zevkli kart oyunlarındandır.
black eyed peas grubunun bi şarkısında geçen söz. orda ''bir'' anlamına geldiğini öğrendim ve ekmek markasında uno kulağıma çok saçma gelmeye başlamıştı.
pis yediliye benzeyen özel kağıtları olan keyifli bir oyundur.
sarı, yeşil, mavi ve kırmızı renkli 108 kağıt ile oynanan pis yedili tarzı kağıt oyunudur. Kendine özgü bir destesi ve kuralları vardır.
oynadığında bırakamadığın, bir süre sonra dünyayı 4 renk görmeye başlatan oyundur.
0 ve 7 gelince eli çok iyi olan veya elinde tek kartı olan (uno olanlar ) şahısların sövmeye başladığı ve, zaten çok sıkıcı oyunmuş demeye başladığı bir kart oyunudur.
pis yedilinin yabancı versiyonu.
araç olanında lpglisi makbuldür.
Jump in denen saçma sapan kural yüzünden soğuduğum oyun. ayrıca o kural sürekli kavga çıkmasına sebep olur. kahrolası jump in.
green day in yeni üçlemesinin ilk albümü.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Uno_(kart_oyunu)
sürekli motosiklet kullandığı için hiç araba şansı olmamış,
direksiyon becerisi yerlerde bir adam için alıp rahatça araba kullanmayı öğrenebileceği,
5bin lira gibi makul bir fiyat sklasında ve en güzeli çarpışan oto statüsünde bir araçtır.
yemin ediyorum tek hayalim lan.
"onu yeme uno ye" diye bir sloganı vardı zamanında. ekmekleri gayet güzeldir.
tost ekmekleri ve kruvasanları epey lezzetli ve ucuz olan hamur markası.
aynı zamanda fiat'ın ufak tefek arabalarına verilen model ismi. bir tane de babamda var, iyi gidiyo namussuz.
görsel
görsel
üniversitede 'SL'ciler ile oynadığımız ve çok eğlendiğimiz oyun.
windows 8 metro uygulaması olarak mağazada xbox oyunları arasında bulunabilecek bağımlılık yapan oyun.
Diyetisyenlerin tavsiye ettiği kibrit kutusu kadar fiat marka araba.
eğlenceli olan ve kolay öğrenilen bir kart oyunudur.
Deli gibi oynadığımız oyundur şuan itibariyle.
pis 7'linin daha anlaşılır kağıtlar ile oynanan versiyonu.
(bkz: arduino) modellerinden en fazla kullanılanı. son revizyonu r3'tür. 14 io piniyle birçok projeye uygundur.
undefined non-flying object

arkadaslar bunun ne olduğunu kimse bilmiyor ben de adını uno koydum bilen olursa ismini degistirecegim.

görsel