bugün

para kazandıran adam umut bulut değil xavi selçuk'tur. son dakikada muslera elinde topu tutabilirdi ama topu isteyen xavi oldu ve umut bulut'a asist yapan adamdır ve tük takımın ekmek parası düşünen.
son dakika goluyle maça noktayı koymustur. sevindirmistir.
Schalke maçında son dakikada kaleciyi geçmeye yüzde yüz müsait pozisyonda bile kaleciyi geçmeyi düşünmemiş yeteneksiz forvet. Yine de yerli olması , ön libero gibi koşması ve kapris yapmaması sebebiyle galatasaray kadrosunda mutlaka yer alması gereken futbolcu. Zaten biraz da yeteneği olsa adı eto'o olurdu değil mi?
çok arkadaşıma para kaybettirmiş, 2 arkadaşıma para kazandırmıştır.

arkadaş ortamında 3 gündür 'maç 2-2 bitecek' mevzusu geçiyordu. 5 kişi 10 ar tl bastı 2-2 sonucuna. bir arkadaş da 200 lira bastı gs kazanır a. sonuç : 200 tl basan arkadaş 900 kaldırdı.
galatasaray'ın 1 numaralı forveti olması gerekirken 3 numaralı forvetidir. bunun sebebi de diğerleri kadar medyatik olmamasıdır.

3 milyon mu, 5 milyon mu neyse, bursaspor verse de şu adam yeşil beyazlı formayı giyse. batalla onu kuş sütüyle besler, kral yapar.
eleştirmeden önce hak ettiği süreleri almasını beklemek gereken futbolcu. ne var ki bu akşam attığı gole ve toplamda attığı gole rağmen kesinlikle bir striker değil. altın çağlarını yaşayan bir drogban varsa, rooney'in varsa, ibrahimoviç'in varsa bu adamı koy ikinci forvet olarak; atamasa da süründürür rakip defansı. ama takımın gol yollarında ki tek umut, umut Bulut'sa, takımın rakip kaleye yığılması ve bu arada mümkünse gol yememesi şart...

al umut Bulut'u, koy burak Yılmaz'a ortaya çıkan karışım drogba'dır.
galatasaray da antreman ve maçların ardından boş zamanlarında, tüm saatlerini eyüpspor tribünleri için harcamakta.

hasta eyüpspor taraftarı olduğu söyleniyor. hiç bir deplasmanı kaçırmadığı gibi takımın en güzel bestelerinin sahibidir.

eyüpsultan'lı öner'in kankasıdır. lakabı paçero umut imiş.

http://www.youtube.com/watch?v=o6qPgUy6bDA

(bkz: yersen)

(bkz: o ne benzerlik lan)
bugün doğum günü olan aslan

SCHALKE'NIN UMUTLARINI BiTiREN ADAM, nice senelere...
galatasaray'da oynayan, sprintleriyle öne çıkan forvet

adam akümülatör , koşu bandı , tanrı parçacığı
küçüklüğü bizim mahallede geçen futbolcudur.
iyi ki doğdun umut bulut.
ruhuyla oynayan adam nice yıllara...
"kiralık oynamak ve yedek kalmak sana yakışmaz, gel fenere geç kuytun yerine" demek istediğim başarılı oyuncu.
fenerbahçe'ye uzak, allah'a yakın...
15 Mart 1983 Kayseri'de doğmuştur. Şu an galatasaray forması giymektedir.
yüzde yüzlük gol şansını kaçırdı kerata.
ısınamadım futbolcu shalke 04 maçında kaleciyle karşı karşıyaken bile adamın üstüne vurdu adamdan sekmese üçüncü gol olmıcaktı çok hata yapıyor galatasaraydan bir an önce gitmesi gereken futbolcu pardon futbolcumu dedim?
yeteneksiz, odunsu lakin çalışkan topçu. hücum presi ve golü koklayışı üst düzey.
ceza sahası içinde uygun pozisyonda geri pas verebilen forvettir. ortasaha oyuncusuna tabi. real madrid çok verir tabi pozisyon. çok beklersin.
anadoluda iş yapacak topçu. pahalı değilse alınsın. avrupa için yetersiz oldğu aşikar.
avrupayı düşünen bir galatasaray da -ki kuruluş amacımız bu zaten amk- ancak iyi bir yedek olabilir.
galatasarayın bonservisini alması gereken forvet.

burak yılmaz da giderse hiç türk forvet kalmayacak.

kesinlikle elde tutulmalıdır.

son olarak lig'de attığı gol sayısına bakın.
ikinci semih şentürk olma yolunda ilerliyor.
burak yılmaz ve selçuk inan ne kadar şey ise umut bulut da o kadar adamdır işte. senin gibi adam zor bulunur bu memlekette. şampiyonluğun kutlu olsun!
''Bu sevinci en son 3 Temmuz'da yaşamıştım. Bu benim ikinci şampiyonluğum.'' sözlerinin sahibi.

burak yılmaz ve selçuk inan'ın aksine bu açıklamasıyla 2010-2011 sezonundaki şampiyonluk için, trabzonspor'un bir camia olarak emeğini geçtim, kendi emeğine sahip çıkmıştır her şeyden önce.

kariyerindeki 2. şampiyonluğun kutlu olsun umut bulut.