bugün

Ağzınız açılınca hepiniz Türk milletinin balık hafızalı olduğunu, her boku çabucak unuttuğunu falan söylersiniz. Bu adam islam peygamberine küfür etti. Şimdi hiçbiriniz bunu hatırlamıyorsunuz.

Başka sözüm yok. Daha konuşursam benim de ağzım bozulacak.
Abd'de doğsa annesinin çamaşırlarıyla uyuyup altını ıslatan ruh hastası bir seri katil potansiyeli olan şahıs.
Küfür etti. Ayrıca sapık la bu.
Sonu saffet kardeş gibi olmasa bari.
görsel
Bir yazar.
Kendi özel durumuna yada hareketlerine dikkat etmesi gereken yazar.
Gelişim gösteriyorsan buna kendin sevin arkadaşım,bunu başarmış kişilere yük oluyorsun.
Falakaya yatırsam adam olurda işte imkan vermiyorlar. 1 haftada adam ederim ben bu köftehoru. Hem cahil cesaretini alırım elinden hem fazla kilolarını eritirim siportif faliyetimlen..

Ailesini bilen varsa onlara sadece 1 hafta içinde, edep ahlak bilen, karakter yapısı düzene girmiş ve utanmadan insan içinde gezdirebilecekleri son derece fit bir 4x4lük bir oğlan çağası vaadediyorum.. istelik para da almam.. bence denemekten zarar çıkmaz...
beyler adami kizdirmayin aq simdi hepimizin agzini yuzunu doker.

hahah.
Adam ta Türkiye'den barbara'nın karakterini çözmüş. Afferin olum.
islam dinine ve peygamberine ikinci kez hakaret eden bir meczup. Ceza alması için elimden geleni yapacağım.
Realistik bir yazar, severiz sayarız.
Senin gibi bir organizma için çaylak olmaya değmeyeceği için düzelttim entryleri. Ama sen hakkını alırsın merak etme.
Kötü bir insan.
üstüne gereksizce gidildiğini düşündüğüm yazar. siz onu provoke etmezseniz gayet tatlı bir yazardır. koştursun, dursun. o da mozaiğin renkli bir parçası sonuçta.
Anlaşılan yine şekeri yükselmiş bunun, yine sapıttı.

Böyle kötü bir hastalıktır bu diyabet kafaya da vurur.

En önce iktid arsızlık yapar ama.

Bir yazar.
Ulan burada yazdıklarını babası okusa Bi şamar patlatıp dım dızlak sokağa atar açlıktan ölür gelmiş sahih hadis diye peygambere atılmış iftiraları gerçekmiş gibi yazıyor.
Sözlükte de çok seri çakarlar merak etme.
görsel

Şöyle dertleri olan çocuğu üzmeyin be. Yazık.
adamın dibidir.
Ne istiyorsunuz olm bu çocuktan? Bu çocuğun tek derdi sevişmek. Bi kere sevişse rahatlayacak adamdan ne istiyorsunuz?

O değil de bununla sevişen kadına da ondan sonra seni deli mi s.kti deseniz abes kaçmaz.
eminim çocukluk fotoğrafları sevimli falandır.

eksilenmesi?

yanlış zamanda yanlış çıkışlar yapması.

samimice yazıyorum bunları.
osbir girdisi sonrası heyecanlı sex girdisinde tuttuğunu zikecek bir profil haliyle tepki görüyor.

en iyi olduğun... hepimizden iyi olduğun şeyler vardır...
bırak.. sabret... tansiyonunu düşür...
oradan yürü...
oradan bir gedik aç...
oradan bir farkındalık yarat.
sonra kendince bir "piyasa"n olur zaten...

şimdiye dek yaptıklarını da o piyada dahilinde yap.

bir dene derim samimice.
ya ben fena halde nötürüm bu yazara karşı...sevebilmek için resmen kendimi zorluyorum...sonra saçma sapan bir entry giriyor...tüm isteğim kaçıyor...değişik biri ama kesinlikle kötü kalpli değil...
Uzmanların sürü psikolojisi olarak adlandırdığı durum.

Bakıyorum full eksi,
Ben de çakıyorum yani.

Acıma yetime, gelir koyar g.tüne.
koyayım ulukayraya bana bişi olmasın.
sözlükte adını duyurmak için sürekli olaylı davranışlar sergilediğini düşündüğüm varlık.
Bunu sabah aksam tokatlayacaksin. Hic sıkılmazsın.