bugün

Kredi hesaplamayi bilen arkadas aradigim universitedir.
vizesinden 80 finalinden 30 aldığım dersin not kartına önce ff daha sonra cb geçen bir iibf'ye sahip üniversite. bilen varsa özelden bekliyorum.
Şuan kayit için bursa yolunda oldugum okulum.
bursa'nın sadece görükle'den ibaret olduğunun sanılmasının tek müsebbibidir.
ana kampüsünün * belediye otobüsleri hariç tüm taşıt trafiğine kapanacağı üniversite.
akts sistemi götümüzde patlamıştır. ulan eskisi iyiydi ya.
uludağ sözlük yazarlarının da gitmek istemediği üniversitedir.
okuduğum üniversitedir.
Eğitimi değil ama kampüs sistemi rezalettir.

Allah aşkına hangi üniversite kampüsüne ipini koparan girebilir? Hangi üniversite kampüsünde yol geçen hanı gibi her türden araba fink atabilir?

çok şükür mezun olunup kurtulunmuştur.

edit: yapısını ve eğitimini kötülemiyorum ama. yoksa iibf için konuşacak olursak türkiyede iyi sıralardadır ama ortam ve kampüse önem verenler için pek ideal olmayabilir.
öğrenci işlerinin hep meşgul çaldığı okul.
bunlar yüzünden küfür vergisi ödeyeceğim yakında.
Okuyan birinin mesajlarini bekledigim okul, acil.
arkadaşımın bana sizin okula arabayla giriliyomu diye sorduğu üniversitedir.
Lakin tırını koparan girer. boşken usattan sosyal bilimlerin oraya 90 yaparsınız
bugun saat 9 da beyaz showun misafir oldugu universite.

gitmek isteyen varsa beraber, yesillendirsin postami.
ikinci sınıf köy üniversitesi. sözlüğü olması iyi bir üniversite olduğunu göstermiyor.
Dün gece beyaz show u ve bunun dahilinde bengü, hayko ve kubat ı misafir eden üniversitem. Gerçekten güzel bir show oldu. Bu akşam da yüksek sadakat sahne alacaktır ilgililere duyurulur.
yok mudur turkce ogretmenligi okuyan?
Seneye işletme okumayı düşündüğüm üniversite.
su an okudugum ve icinde bir suru asosyal, andaval tipin dolandigi beklentilerimi hi mi hic karsilamadigi okul. bu gun geldigim gune lanet ettim.
Hoş güzel üni işte ne vasat ne de çok kaliteli. Kullanabilene alan çok, ot olana sıkıcı bi kampüs olabilir. Severiz iibf ye selamlar..
sözlükle alakası varmı diye düşündüğüm üniversite. zall istanbulda okudu diye biliyorum.
hayaller paris hayatlar klise sözünün anlamlı olacağı kilise gibi sınıfları olan binaları eski olan kampüs mantığının olmadığı tek okul .
hukuk fakültesi gemlik değil görükle'de olsaydı şuan hukuk okuyor olurduk orada. o yüzden hukuk değil iibf deyiz.
üniversite'nin izmir yolundan araçla girişinin oraya bir şeyler yapıyorlar. alt tarafı ışıklı tabelayla uludağ üniversitesi falan yazıcak süslü püslü sanırım. bir senedir bunu yapmaya çalışıyorlar. elalem bir senede gökdelen dikiyor, stadyum yapıyor. bizim üniversite tuvaletleri 1 senede yaptı. 1 senedir de girişine tabela koymaya çalışıyorlar. hesaplamalarıma göre 37 yıl sonra üniversitenin her şeyi tamamlanmış olacak. sürekli gelişim içinde olan harika bir üniversite işte.
Sürekli quiz, ara sınav yapan sinir üniversite.
Onun dışında çok seviyom iyiki geçiş yapmışım.