bugün

Ekşi ile inci'nin arası. Bir nevi araf.
geçen yıldan beri güncellenmeyen site. bu çok ağır bir darbe oldu. sen sözlüğe bakmazsan kim bakar?
tahminimce kara para aklama işlerinde kullanılan sözlük. akşamları en aktif olduğu saatlerde bile online yazar sayısı 100 kişi. bu 100 kişiden aktif olarak sözlükte bulunanların sayısı ise en fazla 35 - 40 kişi. diğerleri ya boot hesap ya da telefonunda uygulamayı açık bırakan yazarlar. peki soruyorum şimdi size; bu durumu reklam veren firmalar bilmiyor mu? biliyor. peki sadece 35 - 40 kişinin göreceği reklamlar için bu firmalar ne kadar ödeme yapar? çok az bir ödeme. bu parayla bu dükkan döner mi? dönmez.
500 hatası veriyor.
sadece bende mi oluyor.

bu arada transfontanel diye mod bir abla varmış. kendisiyle hiç bir ilgim alakam yoktur.

tatlı şy ss.
eski entrylerin oylanma tarihlerinin gözükmemesini şikayet ettiğim yer. bakalım cevap gelecek mi? umarım 2 güne gelir en geç. eski entrylerin oylanmalarında "1. henüz oy kullanılmamış" yazıyor.
Canım sözlüğüm.

Hepinizi seviyorum, Doğukan hariç.
Elimizde ekmek parçasıyla dibini sıyırmaya çalıştığımız sosyal mecraaa ! MaşaAllah bereketliymiş daha bitmedi.
başlığı görünce yine bir yazar gelip "bitmiştir" yazdı sandım.
b i t m i ş t i r .
Küllerinden yeniden doğan sözlük.

Bakın, Yeni yazarlar geliyor.
eskiden böyle miydi be! eskiden kukla, ac dc dinleyen kiz falan bıdı bıdı bıdı bıdı...
sözlüğün sonunu hazırlayanlar trollerin aksine zorba, kıskanç ve dedikoducu tayfadır. El birliğiyle sözlüğün içinden geçtiler. Bunu yaparken epey de eğlendiler. Sonra da çekip gittiler. Kalanlar da can çekişiyor.
gün gittikçe ölen bir sözlük bundan on yıl önce online sayımız 1000 di şuansa 100 bile değil.
temizlenmeye başlamış sözlük.

yalnızlaşıyoruz ama bu sayede arınacağız ve tekrar başlayacağız.
1000 kişinin online olmasına değil kaliteliği içeriğe ihtiyacı olan sözlük.

lan zamanında biz tek kişi online oluyorduk. aynı anda 5-6 kişi online olunca seviniyorduk. ona rağmen doğru düzgün entry'ler giriyorduk. bilgi kasıyorduk, tartışıyorduk, mizah kasıyorduk; öyle öyle uludağ sözlük oldu burası.

12. nesil gelmiş "tekrar başlayacağız" yazıyor. komik.
almanca planlıyorsa birileri beni de aralarına alsınlar 10 senedir uludağ yazarıyım ve almanya'da doğup büyüdüm.

almancam türkçem gibi belki de daha iyi.
eski kalitesi yok. kötü niyetli yazarlar, saçma sapan başlıklar, aynı kişiye ait yan hesaplar dönüp duruyor. normal sözlük daha nezih.
An itibarı ile 50 online yazar olduğu halde sol frame'in durduğu sözlük. O halde ben ekşi'ye kaçar.
Uludağ sözlük tam bitti dersin sonra bir bakarsın ki Uludağ sözlük ekşi'nin cenaze namazını kılıyor.
on line sayısı artıyor.
umarım akepeli kimsenin aklına gelmeyiz...
2 aydır istatistikler güncellenmiyor.
fitne yuvası bir yer.
içinde eser miktarda yobaz ve puşt barındıran sözlüktür.
Ekşi'de olsa barındırılmayacakların, oraya da kalitesizlikten kabul edilmeyen, burada kendini tatmin edenlerin sözlüğüdür.