bugün

Hayret 5 entry var kimse bitmiştir yazmamış.
Ekşi sözlük'ten çok daha iyi bir yer olması beklentisi ile yazdığım forum.
Şaka yapıyorum ama herkes ciddiye alabilir, bu dediğimi.
bazı kankacılık yapan tiplerin whatsapp grubuna çevirdiği sözlük(!). forum sitesinden daha da ileri gidilebiliyormuş, neyse kontrol yok, s.kmeye devam edin sözlüğü.
Bitmiştir.
Bu saatte inin cinin top oynadığı, benim de smach attığım sözlük. entry girdiğim her başlık üste çıkıyor ve ben başka bir başlığa entry girene kadar da yukarıda kalıyor.

Oh be siz susun, azıcık da ben konuşayım.
fenerbahçelilerin seri ve toplu artılandığı, galatasaraylıların seri ve toplu eksilendiği, fenerbahçelilerin eleştiriye tahammülsüz olduğu sözlük. futbol yazmanın tadı kalmadı bu yüzden.

edit: fenerbahçeliler yine yanıltmadı beni. galatasaraylıları ve işlerine gelmeyeni eksiliyorlar.
edit-2: hala yanıltmıyor fenerliler beni. haklıyım.
Edit-3: nasıl da haklı çıktım !
çoğu kisinin tinder niyetine kullandigi site, facenin abaza dayilarinin ugrak mekani, amcıların ve amsızların gözdesi.
Hayatında hukuk kitabı açmamış avukata gitmemis tiplerin evden aldıracağim seni dediği yer. Heyecanlı çomarların siki bir bize kalkiyor amk. Çoluk çocuk mekanı eski uluda en azindan sağlam trollluk oluyordu. Bu sozlüğün konseptini anlamıyor bazıları.
Amı götü dağıtmış platform.
2 ay kaybolduk adam kalmamış. Nerde lan bu at kafalılar?
çoktan bitmiş. ara ara gelir eski arkadaşlara selam verir biraz takılır kaçardım. şuanda eskilerden kimse kalmadığı gibi kimsede kalmamış, aktif enrty giren 30 40 yazar var sanırsam onlarda iyice foruma çevirmiş burayı. burası kapanana kadar devam edecek olan sözlük kızlarına yazma girişimi tam gaz devam ediyordur ama enty girmeyen birbirlerini özel mesaj yoluyla tanımaya çalışan belli kesim vardır. oda telefon numarası alana kadar devam eder zaten. üzüldüm iyice bitmiş tükenmiş.
Ben imzasız da kabul ederim.
Şu an kafa sözlükte 530 online var burda 230 hangisi 2. Sözlük acaba.
Seneler sonra gelip, bir kaç entry girdiğim sözlük. Bu sefer beraberliğimiz ne kadar sürecek sözlük?
Her önüne gelenin yazar olması, moderatörlerin bazı yazarlara yaranacağım diye adam akıllı yazan yazarları küstürmesi sebebiyle çöplüğe dönmüş sözlükçük.
ne entrikası bitiyor, ne kezoların savaşması bitiyor. sözlük değil dallas dizisi amk.

t: interaktif sözlük olduğu iddia edilen platform.
eski dostluklar, aşklar, radyo programları, msn sohbetlerinin yerini alışkanlıktan yazmaya bıraktığı oluşum. artık şuursuz fenerbahçe ve beşiktaş fanatikleri tarafından seri ve toplu halde eksilenen, sözlüğün eski günlerinden uzakta bir yazarım. bir gün elim sözlük giriş butonuna gitmeyecek ve bu da devam edecek. geriye hatıralar kalacak. bir zamanlar güzel sözlüktün uludağ. güzel insanlar daha çok yazardı bünyende. artık bittin. biz de yaşlanıyoruz. geriye güzel anılar kalıyor.
Kemalist sözlük olarak değiştirilmesi gerekiyor.
Bu sözlüğe ilk yazmaya başladığımda karşılaştığım eleştiri sözlük için çok az aktif kişinin olduğuydu ama bence biz böyle iyiyiz her ne kadar 12.nesil olsam da.
Yeniden şöyle bir giriş yapayım istedim . işim başımdan aşkın çimentolu tarifler veremiyorum kusuruma bakmayın
Eskiden buralarda güzel hatunlar dolaşırdı, şimdilerde ortalık feminizm ayağına tıraş olmayan dişi kişilerle dolmuş.
anonimimsi bir yer oluşunu seviyorum böyle ortamları içindeki canavarı dökmek için kullanırsın ki bir işe yarasın. toplumun ve çevremin hoşuna gidecek şeyler söylemek istesem neden uludağ sözlükte yazayım? onlarla muhabbet ederken falan konuşurum.
Genel olarak erkeklerin çoğunun yobaz olduğu yer.
merhaba sözlük. çok uzun zaman oldu çünkü şifremi unutmuştum. buralarda durumlar nasıl merak ediyorum ufak bir tarama yapayım bakalım.
Bundan sonra bu sözlüğün ağası benim sizlerde benim marabalarımsınız varmı ulan itirazı olan.
maalesef 2 günde çaylaklıktan çıkaran sözlük.