bugün

Son 4-5 gündür resmen aktroll tecavüzüne uğrayan site.

Sol frame'deki 10 başlıktan 9 tanesi Kemalizm, izmir, izmirli kız, laikçiler. Normal başlık kalmadı sözlükte ve frame'i bu hale getiren hiç de komik olmayan orospu çocuklarına herhangi bir engelleme yapılmıyor. Zaman geçirmek için okunacak başlık kalmadı sözlükte. Zall sözlüğü Akp gençlik kollarına kiraya mı verdi dicem de; Akp gençlik kolları gelse bu kadar sikilmezdi o sol frame.

Üstelik onlarca insan günlerdir bu hususta şikayet içeren entry girerken halen hiçbir şey yapılmıyor. Atatürk'e, Kemalistlere, izmirlilere hakaret gırla gidiyor. Sefil orospu çocukları komik de değiller; her yeni başlayan troll gibi 'izmir, kemalist' falan. Bunlar temizlenene kadar ben ekşi'ye gidiyorum. Hadi eyvallah.
Kültürlü insanların olduğu, fikrini serbestçe söylebildiğin bir yer, aile burası. Uludağ'da üşümezsiniz.
Ulucu uyurmu len mq. inci sözlük olma yolunda hızla ilerleyen platform.
boku çıktı. bunu sen ben o bu şu yeni eski hepimiz yaptık.
An itibari ile inceden aksaklıklar gözükmeye başlamış sözlüktür.

Başlık veya entari anlamında değil, sistemsel bozukluklar yaşıyor gibi.

Zall içimizi rahatlatacak o mesajı bekliyoruz allahsız.

(bkz: arkadaşlar düzeldi) de bize.

Ekleme: aferin lan allahsız zall

görsel
Sol frame dışında bir aksaklık göremediğim bir durumdur. Umarım sitede ciddi bir şeyler yoktur.
Benim gerçek dostumsun sözlük.
Hem sir tutuyorsun hem sadıksın, belki her derdime deva olamıyorsun ama ne zaman ihtiyaçım olsa varsın ..burada bekliyorsun.
burası benim huzur yerim.
ilk entry (2006) okuduktan sonra hüzünlendigim yer.
2012'den beri bu sozlukteyim, küfür hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Herkes birbirine ana avrat sövüyor, üstelik sebep yok iken.

Adamlar demiş ki insanlar fikirlerini burada yazsın, köşe yazısı yazan gazeteci gibi ozensin, başkalarının yazısını okusun, fikir dağarcığı gelişsin ve sair...

Şimdi ise en küçük fikir uyusmazliginda ortaya valideler çıkıyor. Bak kardeşim, herkesin seninle aynı fikirde olma olasılığı 0(sıfır). Konuş anlaş.

He kimileri küfrü hak etmiyor mu? Sonuna kadar... Mesela modlar çok hak ediyor. Ancak ota boka da küfür edilmez.

Sicmayin sözlüğe.
ergen istilası altında. yanlış anlaşılmasın ben ergenleri severim, kendi ergenliğimi hatırladıkça da gülerim ama burdakiler başka bir şey. bunlar terbiyesizliği özgüven sanıyorlar. hiç bir değer yargıları yok, hiç bir şeyin önemi yok..

bazen sadece izliyorum ve cidden bu toplum adına çok üzülüyorum.
Eskiden daha guzeldi be, entrysi entryi,başlığı başlık, trolu troldu.

Sansasyon ekşından geçilmezdi be eeey nerde o gunler...
iOS uygulaması 1,8gb veri biriktirdiği için silinen forumsu sözlüktür.
entry girerken sonuna nokta koymayı imla olarak kabul eden fakat cumleye büyük harfle başlanmayan yer.
Moderasyonun gammazlanan entarileri silklemediği gibi bdv'yi de silklemediği sözlük.

Lan yoksa bu moderasyon bizi de mi silklemiyor.
bozuldu mu lan?
Entry olarak gif paylaşılabilme özelliği gelmeli, bunun yanında temalar mobil arayüze de uyarlanmalı. Geceleri kör oluyoruz.
Reklamı böyle pat diye vermek yerine ya reklam diye bir ayrıca reklam diye bir seçenek açın, yada en alta Uludağ sözlük yazısının üzerine div atın bir tane orada sabit olarak dönüp dursun.

Size ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyorum ki sesli entry gibi bir işe yaramayan bir özelliğe o kadar emek verdiniz, tekrarı olmasın diye.
Üye olmadan okuduğum zaman daha güzeldi üye olunca gözümde çok iticileşen sözlük.
bin yıldır sözlük çok bozdu muhabbeti döner, bin yıldır modlar bizimle ilgilenmiyor derler. eski yazarları göremiyorum. çok çok kaliteli olanlar vardı. oytunkaran bile yazmıyor artık. titanik filmindeki batan gemi gitmiş. herkes gitmiş.
sözlük gitgide tv8'e dönüyor. boş muhabbet zirvede, gündem desen tekalali
kimseyi açık oylamadığım halde her girdiğimde açık oylandığımı gördüğüm site.

ulan demiyor ki şiirlerim dandik...
öylesine dolandığım ortam.
Uludağ sözlüğe şiir yazan bir manyağı ihtiva eden başlıktır.

Akrostiş de yapıyor musun?

Edit: yanlış anlama şiirden hiç anlamam şiirlerini de okumadım. Ama manyak olduğunu düşünmemin sebebi burada şiirlerinin değer görmesini beklemen. Burası çöplük farkında mısın? Ekşide çaylaklık sırası beklerken boş durmuyoruz işte.
Kimse memnun değil ama herkes burada ne hikmetse.
Beğenmiyorsanız yada buradaki ortam hoşunuza gitmiyorsa hesabınızı siler gidersiniz bu kadar basit.
Ama yok illa bu başlığa klişe lafları yazmadan duramıyorsunuz.
Benimde memnun olmadığım şeyler elbette ki oluyor.
Hatta bazen girmiyorum bile sözlüğe ama sizin gibi bok atıp burada yazmaya devam etmiyorum.
T : tek arkadaşım olan sözlük.
Canı sıkılanlarin yalnız kalanların yalnız hissedenlerin mekani iyi ki varsın sözlük.