bugün

harika bir sözlük.
özgür , bağımsız , tarafsız AMK gazetesi gibi.
Merak edip geldiğim ve heyecanla yazar olmayı beklediğim sözlük...

Bu ikinci sözlük deneyimim olacak fakat burası nasıl bir yer bilmek istiyorum işte.
Bi 23 nisanımızı bi kandilimizi bile kutlamadılar sözlüğü. Gelişmelere iki kelime bişey yazmak çok mu zordu eyy moderasyon?
Eskiden gammazladığınız entryler iki en geç üç günde silinirdi.

Şimdi bir tanesini lütfen siliyorlar. Moderasyon da sözlükten vazgeçti anlaşılan. Kendi kendine içine patlayıncaya (implode) kadar ne hali varsa görsün diyorlar.
ilgi meraklılarının toplandığı sözlüktür.
fotoğraf atanlar, mesaj atıp cins cins konuşup beklediği ilgiyi göremeyince kaçıp gidenler, "bakın ne kadar kötüyüm" konulu entry girenler...
18 yaş üstü kimse yok mu?
gereksiz ve anlamsız şekilde entry silmeye başlayan yönetimi olan site. Neden siliyorsunuz entryleri? Dışardan müdahele mi ediliyor. Neden canlandır butonu yok artık?
An itibari ile üye oldum. Henüz çaylağım. Ilk entryi uludağ sözlük için atayım dedim. Hayırlısı.
(bkz: #36427825)

uludağ uludağ olalı böyle övgü duymamıştır.

entellerin olduğu sözlük.
An itibariyle benim de yazar olarak katıldığım sözlük.
Kardeş, ekşiyi inciyi bırakan buraya geliyor biz katar mıyız amk para da vermiyoruz ki .
Güzel sözlüktür *
uzunca bir süredir girmediğim, şöyle bir gelip bakınca hakikaten de iyice çivisinin çıktığını gördüğüm yer. önceden böyle yazanlara siktir çekerdim ama haklılarmış. eski havası yok maalesef.
Bana kalırsa acilen kendi içinde çok büyük çaplı bir temizlik yapması gereken ve artık kaliteli bir sözlük olma misyonuyla hareket etmesi gereken sözlüktür. Bu sözlükte az da olsa kaliteli bir yazar kitlesi mevcut. Eğer uludağ sözlük çok sayıda ama saçmasapan bir yazar kitlesi yerine az ama öz, kaliteli yazar kitlesini tercih edip gereksiz, troll yazarları silerse, zaman içinde kalitelileşen sözlüğe gerçek anlamıyla can gelir. Belki birgün ekşi sözlükle bile gerçek anlamda rekabet edebilir. Zall bunu okuyorsa bi düşünmesini tavsiye ederim.
Forumdan farkı kalmamış gibi görünüyor.
afedersin amına koydular sözlüğün. ne moderatör var ne bir şey. adam sanki inci sözlük'te de sniperlı başlık falan açıyor. format falan bilgisi sıfır. ulan sen bunların 10 entryden sonra yazarlığını neden onaylıyorsun ki? onaylamaman lazım. artık fazla girmek istemiyorum valla. yakında inci'deki o ergen güruh gelir burayı benimser. sözlük sözlüklükten çıkmış.
iyice zivanadan cikmis olusum. ben birakip gittigimde o zamanlarki eksi sozluk kalitesine en yakin sozluktu burasi. simdi olmus bireysel pazarlama. yok anin fotografi yok suan yapilanlar. kendinize gelin ahali. hadi madem baslik bulamiyorsunuz acacak, eksiden baslik adina bakip altini burada doldurun da bir katkiniz olsun insanliga. meh.
son zamanlarda "bu ne galabalık bu ne galabalık" diye dolaştığım güzel sözlük.
Bugün acayip bir sakin, kendi halinde ilerleyen sözlük. Teog falan mı var lan.
dünyanın en eğlenceli, bilgilendirici ve kaliteli sözlüğü.
2010'da falan güzeldi. Vandetta, devedikeni, atan alır spor, severdik. Şimdilerde lise balosu gibi.
eskiden; kan grubu, şehir, meslek bilgilerimizi isterken, artık yalnızca şehir ve meslek bilgilerimizi isteyen yer.

"selam hexa gram; sehir, meslek bilgilerinin boş olduğunu görüyoruz. buradan güncelleyebilirsin" uyarısı çıkıyor sürekli.

sanırım kan grubu bilgilerimi ele falan geçirdiler; geriye yalnızca şehir ve meslek bilgilerim kaldı. o da bende kalsın. buralara, o kadar detay bilgiler vermeyi, doğru bulmuyorum sözlük, kusura bakma. bu kadarıyla yetiniver.
az önce kısa devre yapmış

parse error: syntax error, unexpected $end in /var/www/vhosts/uludagsozluk.com/httpdocs/zlib/yenig/soz_layout_goster.php on line 121
çok garip bir mecraa.

biraz eğleneyim diye girdim. komik şeyler görmediğim gibi, mantıklı şeylere de pek rastlamadım.

nerede eğleniyorsunuz bi yer yol gösterin bana?
uzun bir süre ekşi sözlük'te yazdım. sonra sözlükte yaşananlar malum, hesabımı kapattım. bir süredir de sözlük formatında bir yerde yazmıyorum.
benim için deneme yazmak gibi bir şey sözlükte karalamak. farklı fikirleri, görüşleri, bakış açılarını görmek.
önceden hiç takip etmesem de ekşi'ye geri dönmek yerine şurayı bir deneyeyim dedim.
ilk birkaç hafta ile ilgili görüşlerim:
- fikir yok.
- cinsel açlık afrika'daki su kıtlığı düzeyinde.
- dayanışma yok. sosyal sorunlar dikkat çekmiyor.
- bilmediği konularda boş fikir bile beyan edemeyenler trollük yapmaya çalışıyorlar.
- genelin siyaset bilgisi kahve düzeyinde.
(#36496523)

Acınası haldedir. Şu başlık yerine "sözlük kızlarının bacakları" diye başlık açsaydım kesinlikle daha çok ilgi görürdü. Aa pardon yoksa çoktan açılmış mı ? Birikimsiz insanları sorgulamadan buraya dolurursan böyle olur işte.
güncel Önemli Başlıklar