bugün

ırkçı ve yobazları atarsak boş kalacak sözlüktür.
http://blog.yunuses.com/w...loads/2010/04/kumeler.png

uludağ sözlük versiyonunu bilen varsa bilgilendirsin. burdan bakınca e kümesi hem ırkçı hem yobazları kapsar görünüyor. silinince geriye sadece a ve 13 kalır gibi.
tıpkı ekşi ve itü sözlük gibi ( belki biraz daha fazla ) para ve reklam için ergen yuvasına dönmüş sözlüktür. Trollük falan tamam da yaş sınırı getirilmeli. E tabi o zaman maddi olarak kayıp olacağı için yapılmıyor maalesef. sonuç olarak buradan bir bok olmaz ağalar. ( ilk söyleyeceğimi yumuşatarak en son söyledim )
ırkçı, yobaz, ulusalcı er gen ve liselileri atarsak, yalnız kalacagim sözlük.
inci sözlük formuna doğru adım adım giden sözlük. Bu ne başı boşluk bu ne seviyesizlik anlaşılamayandır. Kezban-patlak-bamya. Bunları içermeyen başlık yok denecek kadar azaldı, çok şükür.
facebook hesabıyla hemen girilebildiğini görünce gözümden daha da düşen dandik forum çakması sözlüktür.

3-5 kaliteli yazar dışında maalesef çok bir şey beklememek lazım.

Siyasi anlamda uçlarda yaşayanlar, eli pipisinde entry girenler, trollük yaparak komik olduğunu sanan embesiller bu "forum"un anası ile halvet olmuşlar.

Kurduğu sözlüğün yazar sayısının çok olması maddi anlamda işine gelen Sözlük sahibinin de hiç zikinde değil açıkçası.

Nasıl facebook kullanıcı başına para kazanıyorsa burası da öyle.

O yüzde çok da ciddiye almaya değmez gençler, takılın işte. Arada saçma şeyler yazmak içinizden gelirse özgürce yazabilirsiniz burada.
sadece eleştirip çözüm önerisi getirmeyen ve savaşmayı reddedip giden yazarlarının da troller ve futbol fanatikleri kadar fayda sağlamaktan uzak olduğu sözlük. eleştirildiği sürede eleştirenlerin hepsi bir bilgi entrysi girse çok farklı olabilirdi.

not: söz meclisten dışarı...
geçmişte yazılanlara dair hiçbir oylama yapılmıyor yahu. insanlar sanki sadece yazıyor da kimse okumuyor gibi.
bu kadar leş bir içerik sürekliliği olmasına rağmen piyasaya erken girmenin ekmeğini aldığı reklamlarla sahibine bir güzel yediren site. benim olsaydı ne güzel olurdu. ergenler takılsın, salak medya ajanslarının sikinde mi, sözlüklere pr çalışması yaptık diye ağaoğlu gibilere kitlerler faturayı. ne ala memleket be.
başlık arama çubuğu, kelimeyi girip enter'a basınca, ortada bir yerde kesen sözlük.

bir yazılım hatası var, ben kelimeyi girdikten sonra tamamlamayı beklemek yerine enter tuşuna basınca başlığa gitmeli. kelimeyi tamamlasam bile illa tek tek öneri ekranı getirecek. beklemeden enter tıklanınca da yarım kelime ile başlığa gidiyor.
şu sıralar herkesin ifade özgürlüğü adına yarakları klavye üstüne koyduğu, boşalmayı entry olarak yapan yazarlara sahip sozluk.birbirlerinin analarını orospu ilan etmeleri moderatörler tarafından ifade özgürlüğü sayılıp silinmeyen yazarlara sahip sozluk konumundadır. eskiden bir havası vardı sözlükte yazmanın genel itibari ile herkes birbirine saygılıydı. en ateşli tartışmalar, entryler bile belli bir düzeyde yapılır görüşünü beğenmeyenin anasına bacısına sövülmezdi. yazarı,moderatörleri... el birliği ile sözlüğün anasını siktiğiniz için teşekkür ederiz.*
kimse yazmamış ama gün itibariyle 9. yılını kutlayan sözlük. july4th'a, gothic evil'a, devedikeni'ne, arjen robben'e, montajelamanı'na, salca'ya, witch'e, sydera'ya, don santino corleone'ye, mystery'ye, marla singer'a, painkiller'a, okyanus'a, freedean'e, laz paçino'ya, tuba06'ya, the chocolate cat'e, palta'ya, zabalayn'a, cehennem tanrısı'na ve 2006-2007 tayfasından sayamadığım diğer kişilere selam olsun...
hayatım boyunca beni ilk kez çaylak yapmasına rağmen buna kızamadığım, bağımlılık yapan öyle enteresan bir şey.
gün itibariyle bir üyesi olduğum sözlük.

diğer sözlüklere nazaran daha eğlenceli bir ortam sunduğu aşikar. aynı zamanda kaliteli yazarları da mevcut çok sayıda.
yakın bir gelecekte diğer sözlüklerin eline vermesini dilediğim sözlük. hadi gençlik zekanıza ve parmaklarınıza kuvvet.
online kişi sayısının hiçbir zaman gerçeği yansıtmadığı düşüncesindeyim.
hiç kimsenin birbirine zerre kadar saygı göstermediği, kendi fikirleri tek doğru kabul edip karşısındakine zorla kabul ettirmeye dayalı bir siyaset anlayışı olanların,

eğlenceli, hoş vakitler geçirmekten anladıkları; insanlarla uğraşmak, onlarla dalga geçmek, iftira atmak, çamur atmak, eleştiriye küfürle karşılık vermek olanların,

sadece dişilikleriyle ön planda olup başka bir şey yazmalarına gerek kalmadan abazanlara yalakalık eden kezbanların el üstünde tutulduğu bir yer.

ne tartışma kültürü var, ne de bir şey. yahu adamlar kavga etmeyi bile bilmiyor. "konuş" diyorum, belden aşağı vuruyor adam.

neyse, burada yazmadığım günlerde kendimi daha sakin hissettiğim için yazmanın bir anlamı yok artık burda. benden bu kadar hadi eyvallah. * *
bok çukuru.
Daha yeni üye olup, hemen kanımın kaynadığı sözlüktür.

çaylak onay sırası vari bir furya olmadığı için takdir edilesi ,beğendim efendim.
sadece bir akşamda beni hayattan soğutan, yoran sözlük.

kürt ulusunun önlenemez yükselişi başlığını eleştiriyorum, türkçü bir yazar sevineceği yerde beni kürtçülükle suçluyor.

yetmiyor, hewal diyor. itiraz ediyorum, bu sefer de ümmetçi diyor. nerden çıkarıyosun beni ne kadar tanıyosun diyorum, git enerjini başka yere at diyor.

adam bildiğin beni seçmiş ya.
içine sıçılan sözlük. Uludağ sözlük ekşi klonu olarak faaliyete başladığında sanırım yıl 2005 sonu 2006 başıydı. O zaman insanlar bilgi amaçlı girileri dolduruyordu. Kendilerine ekşi sözlüğü rakip edinen yazarlar bilgi içerikli giriler giriyor, farklı görüşte ki yazarların edep çerçevesinde ki atışmaları zevk veriyordu. o zamanlarla ilgili yazılacak çok şey var aslında da gerek yok. çünkü yazılanı anlayacak yazar yok. Bir birilerine ana avrat küfür eden yazarlar hemde özel mesajlarda değil, başlık altında girilerle. Sanırım zall ve yönetimi kendilerini farklı yollarla eğlendirdikleri ve sözlükle ilgilenmedikleri için durum buraya kadar gelmiş.
anadolu insanı ile metropol insanını,
şair ruhlu yazarlar ile troll yazarları,
5 vakit namazını kılan veya sadece cumalara giden ile ateisti,
öğrenci ile çalışanı,
evli ile bekarı
bir arada tutan toplumsal sosyal mekan.
Bazı yazarımsıların sikmeye doyamadığı sanal sözlük.
içinde bulunduğunuz sitedir.
yıllar sonra bi uğrayayım dedim; adam 40 oyla geçen haftanın en beğenilenlerine girmiş. gerisini siz düşünün. uluda'ğ bitmiş. :/